13-06-2018 12:04:00

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Reyhanlı Merkez Bayır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Programa Hüseyin Şanverdi ile birlikte Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Reyhanlı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Saruhan, Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı Abdulgafur Uzun ve teşkilat üyeleri de iştirak etti.

AK Parti Milletvekili adayı Şanverdi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine teveccühte bulunarak aday göstermesinin karşılığı olarak hemşerilerinden Erdoğan’a destek isteyerek başladığı konuşmasına; ‘Cumhurbaşkanımız Reyhanlı’ya bir değer verdi. Bu değerin bilincinde olacağız. Başkanlık seçiminde Cumhurbaşkanımıza, Meclis seçimlerinde de Ak Parti’ye oy vererek sandıkları patlatacağız’ diyerek 24 Haziran’ın önemini belirtti.

Ülke olarak 16 yıl öncesine dönmek istemediklerini, o dönemki kaos ortamına, siyasetin 1 gün sonraki belirsizliğine atıf yaparak o günlerin unutulmaması gerektiğini uyarısında bulunan Şanverdi; ‘Geçmişimizi unutursak geleceğimizi inşa edemeyiz’ dedi.

REYHANLI’YA YAKIŞIR BİR HASTANE ÇOK ÖNEMLİ

16 yıl öncesine göre başta sağlık, ulaşım, hizmet noktasında Avrupa’yla yarışır hale gelmemizde Cumhurbaşkanımızın büyük rolünden bahseden eski Reyhanlı Belediye Başkanı Şanverdi, özellikle sağlık konusunda ilerlemeye dikkat çekti: ‘Eskiden ağır hastamız olduğunda onu tedavi ettirmek için evimizi, trakatörümüzü, bahçemizi satardık tedavi ettirirdik ama şimdi ne yapıyoruz istediğimiz hastanede ücretsiz tedavi olabiliyoruz. Özellikle  Reyhanlı’da yapılan 30 bin metrekare alan üzerinde Reyhanlı’ya yakışır bir hastane çok önemli. İşte hizmette Ak Parti farkı bu.’

Kritik seçimlere az bir zaman kaldığını hatırlatan Şanverdi, ülkemizin etrafını saran ateş çemberinden kurtuluş reçetisinin yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki  Ak Parti’de olduğunu vurgulayarak sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 65 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANI MİTHAT NEHİR KURBAN BAYRAMI MESAJI

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANI MİTHAT NEHİR KURBAN BAYRAMI MESAJI

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Kurban Bayramı nedeniyle bir açıklama yayınladı. Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer ald..

DEVAMI +
BAŞKAN CULHA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN CULHA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Kurban Bayramıyla ilgili bir mesaj yayımlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

DEVAMI +
ARSUZ ZABITASI BAYRAM DENETİMİNDE

ARSUZ ZABITASI BAYRAM DENETİMİNDE

Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Kurban Bayramı öncesi, ilçe genelindeki iş yerlerine denetimlerini sıklaştırdı.

DEVAMI +
BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı devam eden Kent Meydanını inceledi.

DEVAMI +
EN RENKLİ PROTOKOL

EN RENKLİ PROTOKOL

Hatay protokolü uzun süreden sonra renkli görüntüsü ile Samandağlıların yüzünü güldürdü.

DEVAMI +
Milli beraberlik için birleşelim

Milli beraberlik için birleşelim

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antakya Ticaret Borsası (ATB) ve Hatay Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Amerika’nın Türkiye’ye karşı gerçekleştirdiği yaptırımlara ..

DEVAMI +