13-06-2018 12:04:00

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Reyhanlı Merkez Bayır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Programa Hüseyin Şanverdi ile birlikte Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Reyhanlı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Saruhan, Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı Abdulgafur Uzun ve teşkilat üyeleri de iştirak etti.

AK Parti Milletvekili adayı Şanverdi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine teveccühte bulunarak aday göstermesinin karşılığı olarak hemşerilerinden Erdoğan’a destek isteyerek başladığı konuşmasına; ‘Cumhurbaşkanımız Reyhanlı’ya bir değer verdi. Bu değerin bilincinde olacağız. Başkanlık seçiminde Cumhurbaşkanımıza, Meclis seçimlerinde de Ak Parti’ye oy vererek sandıkları patlatacağız’ diyerek 24 Haziran’ın önemini belirtti.

Ülke olarak 16 yıl öncesine dönmek istemediklerini, o dönemki kaos ortamına, siyasetin 1 gün sonraki belirsizliğine atıf yaparak o günlerin unutulmaması gerektiğini uyarısında bulunan Şanverdi; ‘Geçmişimizi unutursak geleceğimizi inşa edemeyiz’ dedi.

REYHANLI’YA YAKIŞIR BİR HASTANE ÇOK ÖNEMLİ

16 yıl öncesine göre başta sağlık, ulaşım, hizmet noktasında Avrupa’yla yarışır hale gelmemizde Cumhurbaşkanımızın büyük rolünden bahseden eski Reyhanlı Belediye Başkanı Şanverdi, özellikle sağlık konusunda ilerlemeye dikkat çekti: ‘Eskiden ağır hastamız olduğunda onu tedavi ettirmek için evimizi, trakatörümüzü, bahçemizi satardık tedavi ettirirdik ama şimdi ne yapıyoruz istediğimiz hastanede ücretsiz tedavi olabiliyoruz. Özellikle  Reyhanlı’da yapılan 30 bin metrekare alan üzerinde Reyhanlı’ya yakışır bir hastane çok önemli. İşte hizmette Ak Parti farkı bu.’

Kritik seçimlere az bir zaman kaldığını hatırlatan Şanverdi, ülkemizin etrafını saran ateş çemberinden kurtuluş reçetisinin yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki  Ak Parti’de olduğunu vurgulayarak sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 46 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!

DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Defne Sevgi Parkı’nda gerçekleşen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce mitingi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

DEVAMI +
AKASYA HALKINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE SÖZ

AKASYA HALKINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE SÖZ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimi buluşmaları kapsamında Akasya Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. ..

DEVAMI +
BÖYLE BİR MİTİNGİ İLK KEZ YAPIYORUM!

BÖYLE BİR MİTİNGİ İLK KEZ YAPIYORUM!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Hatay mitinginde konuştu.

DEVAMI +
Vakit İcraat Vakti

Vakit İcraat Vakti

Çelik hız kesmeden devam ettiği seçim çalışmalarında Tes-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdullah Tokdemir tarafından organize edilen toplantıda bir araya geldiği kalabalık gruba..

DEVAMI +
AK PARTİLİ ADAYLARDAN ESNAF ZİYARETİ

AK PARTİLİ ADAYLARDAN ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Hatay milletvekili adayı Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Cengiz Yıldız ve Cemile Tuna, Antakya Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti.

DEVAMI +
MHP, ALTINÖZÜ’NDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

MHP, ALTINÖZÜ’NDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Adayları ve teşkilat mensupları, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği seçimine sayılı günler kala çalışmaların..

DEVAMI +