13-06-2018 12:04:00

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Reyhanlı Merkez Bayır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Programa Hüseyin Şanverdi ile birlikte Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Reyhanlı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Saruhan, Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı Abdulgafur Uzun ve teşkilat üyeleri de iştirak etti.

AK Parti Milletvekili adayı Şanverdi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine teveccühte bulunarak aday göstermesinin karşılığı olarak hemşerilerinden Erdoğan’a destek isteyerek başladığı konuşmasına; ‘Cumhurbaşkanımız Reyhanlı’ya bir değer verdi. Bu değerin bilincinde olacağız. Başkanlık seçiminde Cumhurbaşkanımıza, Meclis seçimlerinde de Ak Parti’ye oy vererek sandıkları patlatacağız’ diyerek 24 Haziran’ın önemini belirtti.

Ülke olarak 16 yıl öncesine dönmek istemediklerini, o dönemki kaos ortamına, siyasetin 1 gün sonraki belirsizliğine atıf yaparak o günlerin unutulmaması gerektiğini uyarısında bulunan Şanverdi; ‘Geçmişimizi unutursak geleceğimizi inşa edemeyiz’ dedi.

REYHANLI’YA YAKIŞIR BİR HASTANE ÇOK ÖNEMLİ

16 yıl öncesine göre başta sağlık, ulaşım, hizmet noktasında Avrupa’yla yarışır hale gelmemizde Cumhurbaşkanımızın büyük rolünden bahseden eski Reyhanlı Belediye Başkanı Şanverdi, özellikle sağlık konusunda ilerlemeye dikkat çekti: ‘Eskiden ağır hastamız olduğunda onu tedavi ettirmek için evimizi, trakatörümüzü, bahçemizi satardık tedavi ettirirdik ama şimdi ne yapıyoruz istediğimiz hastanede ücretsiz tedavi olabiliyoruz. Özellikle  Reyhanlı’da yapılan 30 bin metrekare alan üzerinde Reyhanlı’ya yakışır bir hastane çok önemli. İşte hizmette Ak Parti farkı bu.’

Kritik seçimlere az bir zaman kaldığını hatırlatan Şanverdi, ülkemizin etrafını saran ateş çemberinden kurtuluş reçetisinin yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki  Ak Parti’de olduğunu vurgulayarak sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 136 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile beraberindeki heyet dün Hatay Valiliğini ziya..

DEVAMI +
Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Bölgede bir dizi programa katılmak üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, havayolu ile Hatay’a geldi.

DEVAMI +
BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Mayıs ayı olağan toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı top..

DEVAMI +
Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti ilçe başkanları Reyhanlı’da kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DEVAMI +
CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti...

DEVAMI +