13-06-2018 12:04:00

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Reyhanlı Merkez Bayır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Programa Hüseyin Şanverdi ile birlikte Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Reyhanlı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Saruhan, Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı Abdulgafur Uzun ve teşkilat üyeleri de iştirak etti.

AK Parti Milletvekili adayı Şanverdi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine teveccühte bulunarak aday göstermesinin karşılığı olarak hemşerilerinden Erdoğan’a destek isteyerek başladığı konuşmasına; ‘Cumhurbaşkanımız Reyhanlı’ya bir değer verdi. Bu değerin bilincinde olacağız. Başkanlık seçiminde Cumhurbaşkanımıza, Meclis seçimlerinde de Ak Parti’ye oy vererek sandıkları patlatacağız’ diyerek 24 Haziran’ın önemini belirtti.

Ülke olarak 16 yıl öncesine dönmek istemediklerini, o dönemki kaos ortamına, siyasetin 1 gün sonraki belirsizliğine atıf yaparak o günlerin unutulmaması gerektiğini uyarısında bulunan Şanverdi; ‘Geçmişimizi unutursak geleceğimizi inşa edemeyiz’ dedi.

REYHANLI’YA YAKIŞIR BİR HASTANE ÇOK ÖNEMLİ

16 yıl öncesine göre başta sağlık, ulaşım, hizmet noktasında Avrupa’yla yarışır hale gelmemizde Cumhurbaşkanımızın büyük rolünden bahseden eski Reyhanlı Belediye Başkanı Şanverdi, özellikle sağlık konusunda ilerlemeye dikkat çekti: ‘Eskiden ağır hastamız olduğunda onu tedavi ettirmek için evimizi, trakatörümüzü, bahçemizi satardık tedavi ettirirdik ama şimdi ne yapıyoruz istediğimiz hastanede ücretsiz tedavi olabiliyoruz. Özellikle  Reyhanlı’da yapılan 30 bin metrekare alan üzerinde Reyhanlı’ya yakışır bir hastane çok önemli. İşte hizmette Ak Parti farkı bu.’

Kritik seçimlere az bir zaman kaldığını hatırlatan Şanverdi, ülkemizin etrafını saran ateş çemberinden kurtuluş reçetisinin yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki  Ak Parti’de olduğunu vurgulayarak sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 110 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay’ı öz kimliğine kavuşturacağız

Hatay’ı öz kimliğine kavuşturacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

DEVAMI +
Yargıtay heyetinden Vali Doğan’a ziyaret

Yargıtay heyetinden Vali Doğan’a ziyaret

Yargıtay’ın 150. yıldönümünde, Yargıtay Başkanlar Kurulu toplantısını Hatay’da düzenlenmek için Hatay’a gelen Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Yargıtay Başsavcısı Mehmet Akarca..

DEVAMI +
Vali Doğan’dan Hudut Karakoluna ziyaret

Vali Doğan’dan Hudut Karakoluna ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

DEVAMI +
İTSO’dan kardeş oda protokolü

İTSO’dan kardeş oda protokolü

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile İTSO arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı

DEVAMI +
Yağışlar 78 bin dekar tarım alanına zarar verdi

Yağışlar 78 bin dekar tarım alanına zarar verdi

Hatay Valiliği, kentte son bir haftadır etkili olan yağışlar nedeniyle Antakya, Kırıkhan, Reyhanlı ve Kumlu ilçelerinde, 26 yerleşim yerinde bin 820 üreticiye ait 78 bin dekar alan..

DEVAMI +
21. Yüzyılda Hatay’da elektrik kesiliyor

21. Yüzyılda Hatay’da elektrik kesiliyor

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay’ın sorunlarını gündeme taşımaya devam ediyor.

DEVAMI +