13-06-2018 12:04:00

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

24 Haziran’da sandıkları patlatmalıyız

AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Reyhanlı Merkez Bayır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Programa Hüseyin Şanverdi ile birlikte Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Reyhanlı Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Saruhan, Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı Abdulgafur Uzun ve teşkilat üyeleri de iştirak etti.

AK Parti Milletvekili adayı Şanverdi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine teveccühte bulunarak aday göstermesinin karşılığı olarak hemşerilerinden Erdoğan’a destek isteyerek başladığı konuşmasına; ‘Cumhurbaşkanımız Reyhanlı’ya bir değer verdi. Bu değerin bilincinde olacağız. Başkanlık seçiminde Cumhurbaşkanımıza, Meclis seçimlerinde de Ak Parti’ye oy vererek sandıkları patlatacağız’ diyerek 24 Haziran’ın önemini belirtti.

Ülke olarak 16 yıl öncesine dönmek istemediklerini, o dönemki kaos ortamına, siyasetin 1 gün sonraki belirsizliğine atıf yaparak o günlerin unutulmaması gerektiğini uyarısında bulunan Şanverdi; ‘Geçmişimizi unutursak geleceğimizi inşa edemeyiz’ dedi.

REYHANLI’YA YAKIŞIR BİR HASTANE ÇOK ÖNEMLİ

16 yıl öncesine göre başta sağlık, ulaşım, hizmet noktasında Avrupa’yla yarışır hale gelmemizde Cumhurbaşkanımızın büyük rolünden bahseden eski Reyhanlı Belediye Başkanı Şanverdi, özellikle sağlık konusunda ilerlemeye dikkat çekti: ‘Eskiden ağır hastamız olduğunda onu tedavi ettirmek için evimizi, trakatörümüzü, bahçemizi satardık tedavi ettirirdik ama şimdi ne yapıyoruz istediğimiz hastanede ücretsiz tedavi olabiliyoruz. Özellikle  Reyhanlı’da yapılan 30 bin metrekare alan üzerinde Reyhanlı’ya yakışır bir hastane çok önemli. İşte hizmette Ak Parti farkı bu.’

Kritik seçimlere az bir zaman kaldığını hatırlatan Şanverdi, ülkemizin etrafını saran ateş çemberinden kurtuluş reçetisinin yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki  Ak Parti’de olduğunu vurgulayarak sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 80 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Nasrettin Eskiocak’a taziye ziyareti

Nasrettin Eskiocak’a taziye ziyareti

Hatay Valisi Erdal Ata, ALİYAD Onursal Başkanı Nasrettin Eskiocak’a taziye ziyaretinde bulundu.

DEVAMI +
MUHTARLARDAN ATA'YA ÇELENK

MUHTARLARDAN ATA'YA ÇELENK

Muhtarlardan Ata’ya çelenk 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle çelenk koyma töreni düzenlendi.

DEVAMI +
ANDIMIZA KARŞI ÇIKANLAR MI YERLİ VE MİLLİ?

ANDIMIZA KARŞI ÇIKANLAR MI YERLİ VE MİLLİ?

Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Başkanı Hayrettin Şahin okullarda andımızın yeniden okutulmasına dair Danıştay’ın kararı hakkında açıklama yaptı.

DEVAMI +
Defne’nin hakkettiği hizmetlere kavuşturmak için aday adayım

Defne’nin hakkettiği hizmetlere kavuşturmak için aday adayım

Hatay Büyükşehir Gönüllüleri Çalışma Grup Başkanı Fehim Dede, CHP’den Defne Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

DEVAMI +
Hatay’ın taş ocakları meclis gündeminde

Hatay’ın taş ocakları meclis gündeminde

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Hatay’daki taş ocaklarının denetlenmesi ve gerek çevreye gerekse tarihi dokuya verdiği zararların en aza indirilmesi yönünde çalışma başlatılmas..

DEVAMI +
Haşim Doğru Gençlik Kolları Başkanı oldu

Haşim Doğru Gençlik Kolları Başkanı oldu

Haşim Doğru AK Parti Defne Gençlik Kolları Başkanlığına atandı.

DEVAMI +