11-06-2018 13:32:00

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

AK Parti Hatay Milletvekili adayı Ecrin Nazlı İnan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Esentepe Mahallesi kadınlarıyla buluştu.


İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Ak Parti Hatay vekil adayı Ecrin Nazlı İnan seçim bölgesi İskenderun’un Esentepe mahallesi’nde seçmeniyle buluştu.

1.SIRA ADAYI GİBİ AŞKLA ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRÜYORUM

Ak Parti’nin çok önem verdiği gençliğin temsilcisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teveccühüyle olarak aday gösterildiğini belirten İnan yaptığı konuşmada; ‘Ben her zaman söylüyorum bizim davamızda kaybetmek veya kazanmak mühim değil. Hatay’dan 10. sıra milletvekili adayı olarak 1. Sıra adayı gibi ilk günkü aşkla çalışmalarıma devam ediyorum. Çünkü 24 Haziran seçimleri gelecek yüzyılı şekillendirecek en önemli seçimlerden biridir. Ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır.’

DUALARIMIZ DESTEKLERİMİZİ EKSİK ETMEYECEĞİZ

Ak Parti Hatay Milletvekili adaylarıyla karış karış ev ev yaptığı seçim çalışmalarında diğer vekil adayları gibi büyük ilgiyle karşılanan genç milletvekili aday İnan, konuşmasının devamında yeni sistemin ülkemize kazandıracaklarına kısaca değindikten sonra bir araya geldiği kadınlardan tarihi 24 Haziran seçimleri için destek istedi; ‘Sizin üstünüze de görevler düşüyor. Eşinize dostunuza akrabalarınıza komşunuza herkese bu seçimin önemini anlatmalısınız. Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımıza karşı oyunlar, saldırılar var. Biz bunlara müsaade etmeyeceğiz. Dualarımız desteklerimizi eksik etmeyeceğiz’ diye konuştu.

Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’yla birlikte 25 Haziran’da çifte bayram sevincini yaşayacaklarına inandığını belirten İnan yoğun ilgi gösteren kadınların sorularına cevap verip konuşmasına son verdi.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 149 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Gençlik bayramının 100. yılı coşkuyla kutlandı

Gençlik bayramının 100. yılı coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Antakya’da da coşkulu bir törenle kutlandı.

DEVAMI +
ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN KANI BU TOPRAKLARIN MÜHRÜDÜR

ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN KANI BU TOPRAKLARIN MÜHRÜDÜR

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Eşi Gülşen Uygur Hanımefendi şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi.

DEVAMI +
Hataylılar atabarı oynadı

Hataylılar atabarı oynadı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyunları Birlik Platformu tarafından düzenlenen etkinlikte saat 19.19'da, 81 ilde ve 19 ülkede eş zamanlı atabarı oynandı. Hatay'da etki..

DEVAMI +
GÜZELMANSUR’DAN KANUN TEKLİFİ  ZİNCİR MARKETLER PAZAR GÜNÜ KAPANACAK

GÜZELMANSUR’DAN KANUN TEKLİFİ ZİNCİR MARKETLER PAZAR GÜNÜ KAPANACAK

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur zincir marketlerin çalışma gün ve saatlerine düzenleme getiren kanun teklifini TBMM Başkanlığı’na sundu.

DEVAMI +
ANTAKYA TİCARET VE SANAYİ ODASI HEYETİ AFRİNDE

ANTAKYA TİCARET VE SANAYİ ODASI HEYETİ AFRİNDE

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyelerinden oluşan 27 kişilik heyet Afrin’de bir dizi temaslarda bulundu.

DEVAMI +
HATAY’DAN ORTADOĞU’YA YAPILAN TİCARET DEĞERLENDİRİLDİ

HATAY’DAN ORTADOĞU’YA YAPILAN TİCARET DEĞERLENDİRİLDİ

İran Türkiye Ortak Ticaret Konseyi Başkanı Reza Kami ve Heyeti ile Limak Yetkilileri İTSO’yu ziyaret etti.

DEVAMI +