11-06-2018 13:32:00

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

AK Parti Hatay Milletvekili adayı Ecrin Nazlı İnan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Esentepe Mahallesi kadınlarıyla buluştu.


İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Ak Parti Hatay vekil adayı Ecrin Nazlı İnan seçim bölgesi İskenderun’un Esentepe mahallesi’nde seçmeniyle buluştu.

1.SIRA ADAYI GİBİ AŞKLA ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRÜYORUM

Ak Parti’nin çok önem verdiği gençliğin temsilcisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teveccühüyle olarak aday gösterildiğini belirten İnan yaptığı konuşmada; ‘Ben her zaman söylüyorum bizim davamızda kaybetmek veya kazanmak mühim değil. Hatay’dan 10. sıra milletvekili adayı olarak 1. Sıra adayı gibi ilk günkü aşkla çalışmalarıma devam ediyorum. Çünkü 24 Haziran seçimleri gelecek yüzyılı şekillendirecek en önemli seçimlerden biridir. Ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır.’

DUALARIMIZ DESTEKLERİMİZİ EKSİK ETMEYECEĞİZ

Ak Parti Hatay Milletvekili adaylarıyla karış karış ev ev yaptığı seçim çalışmalarında diğer vekil adayları gibi büyük ilgiyle karşılanan genç milletvekili aday İnan, konuşmasının devamında yeni sistemin ülkemize kazandıracaklarına kısaca değindikten sonra bir araya geldiği kadınlardan tarihi 24 Haziran seçimleri için destek istedi; ‘Sizin üstünüze de görevler düşüyor. Eşinize dostunuza akrabalarınıza komşunuza herkese bu seçimin önemini anlatmalısınız. Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımıza karşı oyunlar, saldırılar var. Biz bunlara müsaade etmeyeceğiz. Dualarımız desteklerimizi eksik etmeyeceğiz’ diye konuştu.

Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’yla birlikte 25 Haziran’da çifte bayram sevincini yaşayacaklarına inandığını belirten İnan yoğun ilgi gösteren kadınların sorularına cevap verip konuşmasına son verdi.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 96 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK SATIŞ BÖLGELERİ OLUŞTURULDU

KURBANLIK SATIŞ BÖLGELERİ OLUŞTURULDU

Vatandaşlarımızın huzurlu ve rahat bir bayram geçirmesini hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ekipleri, HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarına h..

DEVAMI +
Kamyon Şoförü Hortuma Kafa Tuttu

Kamyon Şoförü Hortuma Kafa Tuttu

Hatay’da bir kamyon şoförü oluşan hortumu gördüğü halde kamyonetini sürmeye devam etti.

DEVAMI +
İlçe Müftüler toplantısı Hassa’da yapıldı

İlçe Müftüler toplantısı Hassa’da yapıldı

2018 Yılı Ağustos ayı İlçe Müftüler toplantısı Hassa İlçesinde, Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu başkanlığında yapıldı.

DEVAMI +
Giresun ve İTSO  Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen törene İskend..

DEVAMI +
SAMANDAĞ YOLLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL

SAMANDAĞ YOLLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) kentin her ilçesinde yenilikçi anlayışıyla sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarım hizmetleriyle vatandaşların nitelikli ulaşım almasını sağlıyor...

DEVAMI +
FETÖ şüphelisi noterde yakalandı

FETÖ şüphelisi noterde yakalandı

Hatay'da gözaltına alınan ve örgütün sözde Ankara Kızılay bölge sorumlusu olduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı

DEVAMI +