11-06-2018 13:32:00

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

AK Parti Hatay Milletvekili adayı Ecrin Nazlı İnan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Esentepe Mahallesi kadınlarıyla buluştu.


İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Ak Parti Hatay vekil adayı Ecrin Nazlı İnan seçim bölgesi İskenderun’un Esentepe mahallesi’nde seçmeniyle buluştu.

1.SIRA ADAYI GİBİ AŞKLA ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRÜYORUM

Ak Parti’nin çok önem verdiği gençliğin temsilcisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teveccühüyle olarak aday gösterildiğini belirten İnan yaptığı konuşmada; ‘Ben her zaman söylüyorum bizim davamızda kaybetmek veya kazanmak mühim değil. Hatay’dan 10. sıra milletvekili adayı olarak 1. Sıra adayı gibi ilk günkü aşkla çalışmalarıma devam ediyorum. Çünkü 24 Haziran seçimleri gelecek yüzyılı şekillendirecek en önemli seçimlerden biridir. Ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır.’

DUALARIMIZ DESTEKLERİMİZİ EKSİK ETMEYECEĞİZ

Ak Parti Hatay Milletvekili adaylarıyla karış karış ev ev yaptığı seçim çalışmalarında diğer vekil adayları gibi büyük ilgiyle karşılanan genç milletvekili aday İnan, konuşmasının devamında yeni sistemin ülkemize kazandıracaklarına kısaca değindikten sonra bir araya geldiği kadınlardan tarihi 24 Haziran seçimleri için destek istedi; ‘Sizin üstünüze de görevler düşüyor. Eşinize dostunuza akrabalarınıza komşunuza herkese bu seçimin önemini anlatmalısınız. Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımıza karşı oyunlar, saldırılar var. Biz bunlara müsaade etmeyeceğiz. Dualarımız desteklerimizi eksik etmeyeceğiz’ diye konuştu.

Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’yla birlikte 25 Haziran’da çifte bayram sevincini yaşayacaklarına inandığını belirten İnan yoğun ilgi gösteren kadınların sorularına cevap verip konuşmasına son verdi.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 81 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
ENDER DİNER CÜBBESİNİ GİYDİ

ENDER DİNER CÜBBESİNİ GİYDİ

Staj dönemini başarıyla tamamlayan Girne Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Ender Diner, Reyhanlı Adliyesinde düzenlenen yemin töreninde ruhsatını Hatay Baro Başkanı Av. ..

DEVAMI +
10 İLÇEDE ELEKTRİK YOK

10 İLÇEDE ELEKTRİK YOK

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 21 Haziran Perşembe günü (bugün) 10 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

DEVAMI +
ŞEHİT ATEŞİ HATAY'A DÜŞTÜ

ŞEHİT ATEŞİ HATAY'A DÜŞTÜ

Şırnak’ta devriye gezen Piyade Uzman Çavuş İzzet Ak'ın (28), PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesiyle şehit düştü.

DEVAMI +
Karpuz hasadı başladı

Karpuz hasadı başladı

Mağaracık mahallesi çiftçileri karpuz hasadına başladı.

DEVAMI +
İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜ

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜ

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik hizmetleri çatısı altında hayata geçirdiği “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi kapsamında hayırseverler tarafından bağışlanan giysi, oyunc..

DEVAMI +
TRAFİĞE SİNİRLENİP MOTOSİKLETİNİ ATEŞE VERDİ

TRAFİĞE SİNİRLENİP MOTOSİKLETİNİ ATEŞE VERDİ

Hatay’da plakası olmadığı için polislerden kaçtığı iddia edilen motosiklet sürücüsü, yoğun trafik nedeniyle kaçamayınca sinirlenip aracını ateşe verdi.

DEVAMI +