11-06-2018 13:32:00

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

25 Haziran’da bizi çifte bayram bekliyor

AK Parti Hatay Milletvekili adayı Ecrin Nazlı İnan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Esentepe Mahallesi kadınlarıyla buluştu.


İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Ak Parti Hatay vekil adayı Ecrin Nazlı İnan seçim bölgesi İskenderun’un Esentepe mahallesi’nde seçmeniyle buluştu.

1.SIRA ADAYI GİBİ AŞKLA ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRÜYORUM

Ak Parti’nin çok önem verdiği gençliğin temsilcisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teveccühüyle olarak aday gösterildiğini belirten İnan yaptığı konuşmada; ‘Ben her zaman söylüyorum bizim davamızda kaybetmek veya kazanmak mühim değil. Hatay’dan 10. sıra milletvekili adayı olarak 1. Sıra adayı gibi ilk günkü aşkla çalışmalarıma devam ediyorum. Çünkü 24 Haziran seçimleri gelecek yüzyılı şekillendirecek en önemli seçimlerden biridir. Ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır.’

DUALARIMIZ DESTEKLERİMİZİ EKSİK ETMEYECEĞİZ

Ak Parti Hatay Milletvekili adaylarıyla karış karış ev ev yaptığı seçim çalışmalarında diğer vekil adayları gibi büyük ilgiyle karşılanan genç milletvekili aday İnan, konuşmasının devamında yeni sistemin ülkemize kazandıracaklarına kısaca değindikten sonra bir araya geldiği kadınlardan tarihi 24 Haziran seçimleri için destek istedi; ‘Sizin üstünüze de görevler düşüyor. Eşinize dostunuza akrabalarınıza komşunuza herkese bu seçimin önemini anlatmalısınız. Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımıza karşı oyunlar, saldırılar var. Biz bunlara müsaade etmeyeceğiz. Dualarımız desteklerimizi eksik etmeyeceğiz’ diye konuştu.

Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’yla birlikte 25 Haziran’da çifte bayram sevincini yaşayacaklarına inandığını belirten İnan yoğun ilgi gösteren kadınların sorularına cevap verip konuşmasına son verdi.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 112 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
105 SURİYELİ KAÇAK SINIRDA YAKALANDI!

105 SURİYELİ KAÇAK SINIRDA YAKALANDI!

Türkiye’ye yasa dışı yollarla girmeye çalışan 105 Suriyeli mülteci yakalandı

DEVAMI +
95 motosiklet trafikten men edildi

95 motosiklet trafikten men edildi

Bir haftalık trafik bilançosu açıklandı: 95 motosiklet trafikten men edildi

DEVAMI +
Afrin'e içme suyu desteği

Afrin'e içme suyu desteği

Hatay Yardımlaşma Derneği (HAYAD), Suriye'nin Afrin kentine bağlı AFAD koordinesindeki Deyr Ballut ve Muhammediye'deki çadır kentlerde yaşayan Suriyelilerin içme suyu ihtiyacını gi..

DEVAMI +
Kur’an Kursu öğrencilerinden Müftü Kavillioğlu’na ziyaret

Kur’an Kursu öğrencilerinden Müftü Kavillioğlu’na ziyaret

Antakya İlçesi Tomurcuk 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrenci ve öğreticileri Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu’nu makamında ziyaret etti. ..

DEVAMI +
OTOMOBİL, TRAKTÖRE ÇARPTI!

OTOMOBİL, TRAKTÖRE ÇARPTI!

Otomobilin çarptığı traktörün dev tekeri yerinden çıktı.

DEVAMI +
3 MAHALLEDE ‘ASAYİŞ’ DENETİMİ

3 MAHALLEDE ‘ASAYİŞ’ DENETİMİ

Antakya’da Altınçay, Esentepe ve Çekmece Mahallelerinde polis ve bekçiler tarafından denetimler gerçekleşti.

DEVAMI +