11-07-2018 13:39:00

AK PARTİ'DE SÜRPRİZ ADAY KİM?

AK PARTİ'DE SÜRPRİZ ADAY KİM?

Büyükşehir Belediyesine aday kim olacak? ADEM, FEVZİ, BEKİR VE BİR SÜRPRİZ İSİM KONUŞULUYOR!


AK Parti’de gerçekleşen revizyonla birlikte yeni dönemde Milletvekilliğinde yer almayan olan Âdem Yeşildal, Fevzi Şanverdi’nin yanı sıra Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan hakkında gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Milletvekillikleri son bulan Adem Yeşildal ve Fevzi Şanverdi’yle beraber Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan’ın 31 Mart 2019 yılı yerel seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına hazırlandıkları iddia edildi.

BAŞARILI OLAN ADAY OLACAK!

2014 yılında Hatay’ın büyükşehir olmasıyla birlikte, AK Parti’den ayrılarak CHP’den Büyükşehir belediyesi adaylığını koyan Lütfü Savaş’ın ardından 2019 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde Hatay’ı geri kazanmak istediklerini her fırsatta dile getiren AK Partililer çalışmalara start verdi. Seçmeni tarafından sevilen ve iş yapabilecek bir aday çıkarmak isteyen AK Partililer, 26’ıncı dönem Milletvekili Âdem Yeşildal, Fevzi Şanverdi ile birlikte Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan’ın yanı sıra başka isimleri de gözlemlediği öne sürülüyor.  Başarılı olanın Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday gösterileceği gündemde yer alırken, bu 3 ismin dışında başka isimlerinde ortaya atılması seçmen tarafından kafa karışıklığına neden oluyor.

BU 3’LÜNÜN YANI SIRA SÜRPRİZ ADAY VAR İDDİASI!

AK Parti’nin Büyükşehir Belediyesi adayları yavaş yavaş şekillenirken Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi ve Bekir Altan’ın yanı sıra sürpriz bir adayın daha ortaya çıktığı iddia edildi. Önümüzdeki günlerde belirlenecek olan adayın AK Partili seçmen tarafından da beğenileceği konuşulurken, büyükşehir adaylarının önümüzdeki haftalar itibariyle tamamı ile şekillenmiş olacak. Mehmet BAYRAK

Bu haber 355 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Narlıca’da gerçekleştirdiği seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, genel seçim havası yaratıldığını ancak vatandaşların k..

DEVAMI +
İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

Cumhur İttifakının Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Esen Burçin Harbutlu, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye G..

DEVAMI +
Hatayspor’u şampiyonluğa taşıyacağız

Hatayspor’u şampiyonluğa taşıyacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatayspor’un şampiyon olmasını istediğini söyledi.

DEVAMI +
Herkese eşit hizmet sözü

Herkese eşit hizmet sözü

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, ‘Biz artık Büyükşehri Hataylılar yönetsin istiyoruz. Bu memlekette yaşayan kimseyi birbirinden ayırt etmeden h..

DEVAMI +
DUTDİBİ VE AKASYA MAHALLELERİNDE BAŞKAN SAVAŞ’A BÜYÜK İLGİ

DUTDİBİ VE AKASYA MAHALLELERİNDE BAŞKAN SAVAŞ’A BÜYÜK İLGİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 12 Mart Salı günü Antakya Dutdibi ve Akasya mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

DEVAMI +
Zamanın değil hakikatin adamı olduk

Zamanın değil hakikatin adamı olduk

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, her gittiği yerde vatandaşlar tarafından büyük coşkuyla karşılanıyor.

DEVAMI +