11-07-2018 13:39:00

AK PARTİ'DE SÜRPRİZ ADAY KİM?

AK PARTİ'DE SÜRPRİZ ADAY KİM?

Büyükşehir Belediyesine aday kim olacak? ADEM, FEVZİ, BEKİR VE BİR SÜRPRİZ İSİM KONUŞULUYOR!


AK Parti’de gerçekleşen revizyonla birlikte yeni dönemde Milletvekilliğinde yer almayan olan Âdem Yeşildal, Fevzi Şanverdi’nin yanı sıra Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan hakkında gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Milletvekillikleri son bulan Adem Yeşildal ve Fevzi Şanverdi’yle beraber Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan’ın 31 Mart 2019 yılı yerel seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına hazırlandıkları iddia edildi.

BAŞARILI OLAN ADAY OLACAK!

2014 yılında Hatay’ın büyükşehir olmasıyla birlikte, AK Parti’den ayrılarak CHP’den Büyükşehir belediyesi adaylığını koyan Lütfü Savaş’ın ardından 2019 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde Hatay’ı geri kazanmak istediklerini her fırsatta dile getiren AK Partililer çalışmalara start verdi. Seçmeni tarafından sevilen ve iş yapabilecek bir aday çıkarmak isteyen AK Partililer, 26’ıncı dönem Milletvekili Âdem Yeşildal, Fevzi Şanverdi ile birlikte Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan’ın yanı sıra başka isimleri de gözlemlediği öne sürülüyor.  Başarılı olanın Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday gösterileceği gündemde yer alırken, bu 3 ismin dışında başka isimlerinde ortaya atılması seçmen tarafından kafa karışıklığına neden oluyor.

BU 3’LÜNÜN YANI SIRA SÜRPRİZ ADAY VAR İDDİASI!

AK Parti’nin Büyükşehir Belediyesi adayları yavaş yavaş şekillenirken Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi ve Bekir Altan’ın yanı sıra sürpriz bir adayın daha ortaya çıktığı iddia edildi. Önümüzdeki günlerde belirlenecek olan adayın AK Partili seçmen tarafından da beğenileceği konuşulurken, büyükşehir adaylarının önümüzdeki haftalar itibariyle tamamı ile şekillenmiş olacak. Mehmet BAYRAK

Bu haber 37 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
79’UNCU YILIMIZ HATAY’IMIZA KUTLU OLSUN

79’UNCU YILIMIZ HATAY’IMIZA KUTLU OLSUN

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Hatay’ın Anavatana katılışının 79. yılı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

DEVAMI +
Hatay ticaret ve nakliye sektörü ilgili istişarede bulundular

Hatay ticaret ve nakliye sektörü ilgili istişarede bulundular

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ile AK Parti Hatay Milletvekilleri, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ı ziyaret etti.

DEVAMI +
Yusuf Ceylan başkan oldu

Yusuf Ceylan başkan oldu

Defne Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanlığı’na Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Üyesi işadamı Yusuf Ceylan getirildi.

DEVAMI +
Serkan Topal : Hatay 5. teşvik bölgesine alınmalıdır

Serkan Topal : Hatay 5. teşvik bölgesine alınmalıdır

TÜİK tarafından açıklanan işsizlik rakamlarının gerçeği yansıtmadığını, özellikle bu oranların Hatay gibi sınır illerimizde iki katı olduğunu ifade eden CHP Hatay Milletvekili Serk..

DEVAMI +
Yayladağı Sınır Kapısı hemen açılmalı

Yayladağı Sınır Kapısı hemen açılmalı

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur geçici olarak kapatıldığı söylendiği halde 5 yıldır kapalı tutulan Yayladağı Sınır Kapısı’nın bir an önce açılması istemini verdiği soru ö..

DEVAMI +
DEFNE BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

DEFNE BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Defne Belediyesi, geçtiğimiz günlerde yaşanan kayıp vakasıyla ilgili örnek bir davranışa imza attı.

DEVAMI +