11-07-2018 13:39:00

AK PARTİ'DE SÜRPRİZ ADAY KİM?

AK PARTİ'DE SÜRPRİZ ADAY KİM?

Büyükşehir Belediyesine aday kim olacak? ADEM, FEVZİ, BEKİR VE BİR SÜRPRİZ İSİM KONUŞULUYOR!


AK Parti’de gerçekleşen revizyonla birlikte yeni dönemde Milletvekilliğinde yer almayan olan Âdem Yeşildal, Fevzi Şanverdi’nin yanı sıra Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan hakkında gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Milletvekillikleri son bulan Adem Yeşildal ve Fevzi Şanverdi’yle beraber Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan’ın 31 Mart 2019 yılı yerel seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına hazırlandıkları iddia edildi.

BAŞARILI OLAN ADAY OLACAK!

2014 yılında Hatay’ın büyükşehir olmasıyla birlikte, AK Parti’den ayrılarak CHP’den Büyükşehir belediyesi adaylığını koyan Lütfü Savaş’ın ardından 2019 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde Hatay’ı geri kazanmak istediklerini her fırsatta dile getiren AK Partililer çalışmalara start verdi. Seçmeni tarafından sevilen ve iş yapabilecek bir aday çıkarmak isteyen AK Partililer, 26’ıncı dönem Milletvekili Âdem Yeşildal, Fevzi Şanverdi ile birlikte Payas Belediyesi Başkanı Bekir Altan’ın yanı sıra başka isimleri de gözlemlediği öne sürülüyor.  Başarılı olanın Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday gösterileceği gündemde yer alırken, bu 3 ismin dışında başka isimlerinde ortaya atılması seçmen tarafından kafa karışıklığına neden oluyor.

BU 3’LÜNÜN YANI SIRA SÜRPRİZ ADAY VAR İDDİASI!

AK Parti’nin Büyükşehir Belediyesi adayları yavaş yavaş şekillenirken Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi ve Bekir Altan’ın yanı sıra sürpriz bir adayın daha ortaya çıktığı iddia edildi. Önümüzdeki günlerde belirlenecek olan adayın AK Partili seçmen tarafından da beğenileceği konuşulurken, büyükşehir adaylarının önümüzdeki haftalar itibariyle tamamı ile şekillenmiş olacak. Mehmet BAYRAK

Bu haber 70 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Vali Ata’dan Mardinli’ye hayırlı olsun ziyareti

Vali Ata’dan Mardinli’ye hayırlı olsun ziyareti

Hatay Valisi Erdal Ata Antakya İlçe Kaymakamı Orhan Mardinli’yi ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

DEVAMI +
Yabancılar ne kadar mülk edindi?

Yabancılar ne kadar mülk edindi?

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, son 10 yılda Türkiye’den gayrimenkul edinen yabancı sayısını ve edindikleri gayrimenkulün toplam büyüklüğünü verdiği soru önergesiyle Mec..

DEVAMI +
AK Partililerin ziyareti sürüyor

AK Partililerin ziyareti sürüyor

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ile Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabök’ü ziyaret ..

DEVAMI +
AK Partililer muhtarlarla bir araya geldi

AK Partililer muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan birlikte ziyaretlerini sürdürüyor.

DEVAMI +
Yeni Kaymakam Kayabaşı Vali Atay’ı ziyaret etti

Yeni Kaymakam Kayabaşı Vali Atay’ı ziyaret etti

Cumhurbaşkanlığı 2018/157 sayılı atama kararları ile Kumlu İlçe Kaymakamı olarak atanan Ercan Kayabaşı, Hatay Valisi Erdal Ata’yı makamında ziyaret etti

DEVAMI +
CHP’li Serkan TOPAL: İSKENDERUN TEHLİKE SAÇIYOR!

CHP’li Serkan TOPAL: İSKENDERUN TEHLİKE SAÇIYOR!

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, İskenderun Limanına indirilen ithal hayvanların yaydığı koku ve oluşturdukları çevresel kirlilik tehlike saçıyor, dedi.

DEVAMI +