08-01-2019 06:49:00

ATT DER Genel Merkezine Hatay’dan iki isim

ATT DER Genel Merkezine Hatay’dan iki isim

Genel Merkezi İzmir’de bulunan ATT DER (Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği) İzmir’de yapılan 8. olağan genel kurulu sonrası üyelerin ve teşkilatın teveccühü ile Genel Başkanlık görevine Hatay’dan Abdullah Baltacı’yı Genel Başkan Yardımcılığına da yine Hatay’dan Osman Nuri Kundakçı’yı getirdiler.


ATT DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı yıllardır bünyesinde bulunduğu ve her zaman üyesi olmaktan onur duyduğu bu güzel aileyi daha iyi yerlere taşımak ve kalıcı başarılara imza atabilmek için yine var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.

BALTACI: TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ATT DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı, şahsına ve yönetim kuruluna güven ve destekleri için tüm teşkilata teşekkür ederek, “Bu sorumluluğun bir bayrak yarışı olduğu bilinciyle bugün bu bayrağı bizlere teslim eden ve derneğimizi bugünlere getiren tüm eski yönetim kurullarımıza da kıymetli emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu onurlu ve gururlu görevin bizlere yüklediği sorumlulukların bilinciyle tüm meslektaşlarımız adına yeni kazanımlar elde etmek ve Acil Sağlık Hizmetlerinin gelişimi adına her alanda üzerimize düşen görevleri gururla yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YÖNETİM KURULU

Genel Başkan Abdullah Baltacı, Süleyman Yıldırım Genel Başkan Yardımcısı (Eğitim İşleri sorumlusu), Osman Nuri Kundakçı Genel Başkan Yardımcısı ( Basın ve Yayın İşleri sorumlusu), Fidan Kurt Genel Başkan Yardımcısı (AR-GE ve Dış İlişkiler sorumlusu), Kazım Boyacıoğlu Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma sorumlusu), Sultan Korkmaz Düzler Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter ve Sosyal İlişkiler sorumlusu), Mukaddes Tümenci Genel Başkan Yardımcısı (Öğrenci İşleri sorumlusu), Ali İhsan Karaca Genel Başkan Yardımcısı (Mevzuat sorumlusu), Erkan Dede Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler sorumlusu) olarak yönetimde görev aldılar. Cuma ZEYBEK

Bu haber 150 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
ORGANLARI 4 KİŞİYE UMUT OLDU!

ORGANLARI 4 KİŞİYE UMUT OLDU!

Acılı aile: “Evladımızın organların başkalarına hayat versin”

DEVAMI +
Tıp Bayramı kutlandı

Tıp Bayramı kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

DEVAMI +
Doktorlardan Ata’ya çelenk

Doktorlardan Ata’ya çelenk

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Hatay İl Sağlık Müdürlüğünce çelenk koyma töreni düzenlendi.

DEVAMI +
“Kök Bağışı ile Yaşam Bağışla” paneli düzenlendi

“Kök Bağışı ile Yaşam Bağışla” paneli düzenlendi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Gönüllü Genç Sağlık Liderleri topluluğu ve Antakya İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Atatürk konferans salonunda “ Kök Bağışı ile Yaşam Bağışl..

DEVAMI +
Hastalar unutulmadı

Hastalar unutulmadı

Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri, Kadınlar gününde hastaları unutmadı.

DEVAMI +
Diyabetik Ayak Konseyi Hizmete başladı

Diyabetik Ayak Konseyi Hizmete başladı

Hatay Devlet Hastanesi bünyesinde Diyabetik Ayak Konseyi hizmete girerek hasta kabul etmeye başladı.

DEVAMI +