08-01-2019 06:49:00

ATT DER Genel Merkezine Hatay’dan iki isim

ATT DER Genel Merkezine Hatay’dan iki isim

Genel Merkezi İzmir’de bulunan ATT DER (Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği) İzmir’de yapılan 8. olağan genel kurulu sonrası üyelerin ve teşkilatın teveccühü ile Genel Başkanlık görevine Hatay’dan Abdullah Baltacı’yı Genel Başkan Yardımcılığına da yine Hatay’dan Osman Nuri Kundakçı’yı getirdiler.


ATT DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı yıllardır bünyesinde bulunduğu ve her zaman üyesi olmaktan onur duyduğu bu güzel aileyi daha iyi yerlere taşımak ve kalıcı başarılara imza atabilmek için yine var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.

BALTACI: TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ATT DER Genel Başkanı Abdullah Baltacı, şahsına ve yönetim kuruluna güven ve destekleri için tüm teşkilata teşekkür ederek, “Bu sorumluluğun bir bayrak yarışı olduğu bilinciyle bugün bu bayrağı bizlere teslim eden ve derneğimizi bugünlere getiren tüm eski yönetim kurullarımıza da kıymetli emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu onurlu ve gururlu görevin bizlere yüklediği sorumlulukların bilinciyle tüm meslektaşlarımız adına yeni kazanımlar elde etmek ve Acil Sağlık Hizmetlerinin gelişimi adına her alanda üzerimize düşen görevleri gururla yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YÖNETİM KURULU

Genel Başkan Abdullah Baltacı, Süleyman Yıldırım Genel Başkan Yardımcısı (Eğitim İşleri sorumlusu), Osman Nuri Kundakçı Genel Başkan Yardımcısı ( Basın ve Yayın İşleri sorumlusu), Fidan Kurt Genel Başkan Yardımcısı (AR-GE ve Dış İlişkiler sorumlusu), Kazım Boyacıoğlu Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma sorumlusu), Sultan Korkmaz Düzler Genel Başkan Yardımcısı (Genel Sekreter ve Sosyal İlişkiler sorumlusu), Mukaddes Tümenci Genel Başkan Yardımcısı (Öğrenci İşleri sorumlusu), Ali İhsan Karaca Genel Başkan Yardımcısı (Mevzuat sorumlusu), Erkan Dede Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler sorumlusu) olarak yönetimde görev aldılar. Cuma ZEYBEK

Bu haber 98 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
Hastane yapılması için daha kaç kişi ölmelidir

Hastane yapılması için daha kaç kişi ölmelidir

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Arsuz Hastane sorununu TBMM Gündemine taşıdı.

DEVAMI +
resim yok

Verem önemli bir halk sağlığı sorunudur

Antakya Verem Savaşı Derneği Başkanı Hasan Etiz, “Verem hastalığı hala Dünya’nın ve Ülkemizin önemli bir halk sağlığı sorunudur” dedi.

DEVAMI +
Verem hastalığı, en çok akciğerleri tutar

Verem hastalığı, en çok akciğerleri tutar

Hatay İl Sağlık Müdür vekili Dr. Ümit Mutlu Tiryaki, 70. Verem Eğitim ve Propaganda Haftası” çerçevesinde yurt genelinde olduğu gibi Hatay’da da çeşitli etkinlikler düzenleneceğini..

DEVAMI +
Özel Deniz Hastanesi açıldı

Özel Deniz Hastanesi açıldı

Samandağ Özel Deniz Hastanesi düzenlenen törenle hizmete açılış açıldı.

DEVAMI +
GÜZELMANSUR’DAN ESNAF İÇİN KANUN TEKLİFİ

GÜZELMANSUR’DAN ESNAF İÇİN KANUN TEKLİFİ

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, 2000’den önce BAĞ-KUR tescili olmayan ancak vergi veya oda kaydı bulunan esnaf için oda veya vergi kaydıyla borçlanarak emekli olmasının ..

DEVAMI +
ATT DER Genel Merkezine Hatay’dan iki isim

ATT DER Genel Merkezine Hatay’dan iki isim

Genel Merkezi İzmir’de bulunan ATT DER (Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği) İzmir’de yapılan 8. olağan genel kurulu sonrası üyelerin ve teşkilatın teveccühü ile Genel ..

DEVAMI +