13-03-2019 07:06:00

AYKUR ÖZBUĞDAY’DAN HATAYSPOR’A DESTEK

AYKUR ÖZBUĞDAY’DAN  HATAYSPOR’A DESTEK

Antakya OSB’nin İş İnsanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya gelen HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş OSB yatırımcılarından olan Aykut Özbuğday’dan Hatayspor için 200 bin TL destek istedi. Başkan Savaş Özbuğday’a vereceği destekten ötürü teşekkür etti.


HATAYSPOR’A YAPILACAK DESTEK ÇOK ÖNEMLİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Antakya Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nin İş İnsanlarıyla kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi. Başkan Savaş toplantıda Antakya OSB’deki iş insanlarının Hatayspor’a verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü teşekkür etti.

Başkan Savaş: “PTT 1. Lig’de Hatay’ı en iyi şekilde temsil eden takımımız Hatayspor’a sizlerden gelen maddi ve manevi destekler gerçekten çok önemli. Takımımızı Süper Lig yolunda yalnız bırakmamamız gerekiyor. Bu süreçte Aykut Özbuğday’dan 200 bin TL destek istedik. Kendisine şimdiden vereceği destekten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali de Hatay Büyükşehir Belediyesinin kuruluşundan itibaren OSB’ye yapılan hizmetler için Başkan Savaş’a teşekkür etti.

Kabaali: “HBB’nin kuruluşundan sonra OSB’nin 13 Km’lik yoluna Başkan Savaş tarafından beton asfalt yapıldı. Aynı zamanda OSB’nin kullanım suyu şebekesi de yenilendi. Başkan Savaş’a Antakya OSB’ye yaptığı hizmetlerden ve verdiği önemden dolayı teşekkür ederiz. Bizler OSB’nin iş insanları olarak ilimizi 1. Lig’de temsil eden Hatayspor’a elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Tek dileğimiz Hatayspor’u Süper Lig’de görmek” dedi.

Bu haber 101 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SPOR HABERLERİ
Sadi Karaduman Süper Lig takımlarının radarında

Sadi Karaduman Süper Lig takımlarının radarında

Hatayspor tecrübeli orta saha oyuncularından Sadi Karaduman, Süper Lig takımlarının radarına girdi.

DEVAMI +
Şike teşebbüsü cezasız kalmadı!

Şike teşebbüsü cezasız kalmadı!

Tavla Gençlik ve Spor Kulübü Teknik Sorumlusu Mehmet Turunç’a TFF AFDK tarafından maçın sonucunu etkilemeye teşebbüsten bir yıl men cezası verildi.

DEVAMI +
ALTINÖZÜLÜ SPORCULAR WUSHU KUNG FU ŞAMPİYONASINA KATILDI

ALTINÖZÜLÜ SPORCULAR WUSHU KUNG FU ŞAMPİYONASINA KATILDI

Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü Wushu Kung Fu Şampiyonasına Katıldı.

DEVAMI +
SAMANDAĞSPOR KENDİ EVİNDE 1 PUANA RAZI OLDU

SAMANDAĞSPOR KENDİ EVİNDE 1 PUANA RAZI OLDU

Bal Ligi Play-Off maçında karşı karşıya gelen Samandağspor – Reyhanlı Spor maçı 1 – 1’ lik skor ile berabere bitti. Samandağ Belediye Başkan Vekili Ayhan Sağaltıcı Samandağspor’u..

DEVAMI +