13-03-2019 07:06:00

AYKUR ÖZBUĞDAY’DAN HATAYSPOR’A DESTEK

AYKUR ÖZBUĞDAY’DAN  HATAYSPOR’A DESTEK

Antakya OSB’nin İş İnsanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya gelen HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş OSB yatırımcılarından olan Aykut Özbuğday’dan Hatayspor için 200 bin TL destek istedi. Başkan Savaş Özbuğday’a vereceği destekten ötürü teşekkür etti.


HATAYSPOR’A YAPILACAK DESTEK ÇOK ÖNEMLİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Antakya Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nin İş İnsanlarıyla kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi. Başkan Savaş toplantıda Antakya OSB’deki iş insanlarının Hatayspor’a verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü teşekkür etti.

Başkan Savaş: “PTT 1. Lig’de Hatay’ı en iyi şekilde temsil eden takımımız Hatayspor’a sizlerden gelen maddi ve manevi destekler gerçekten çok önemli. Takımımızı Süper Lig yolunda yalnız bırakmamamız gerekiyor. Bu süreçte Aykut Özbuğday’dan 200 bin TL destek istedik. Kendisine şimdiden vereceği destekten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali de Hatay Büyükşehir Belediyesinin kuruluşundan itibaren OSB’ye yapılan hizmetler için Başkan Savaş’a teşekkür etti.

Kabaali: “HBB’nin kuruluşundan sonra OSB’nin 13 Km’lik yoluna Başkan Savaş tarafından beton asfalt yapıldı. Aynı zamanda OSB’nin kullanım suyu şebekesi de yenilendi. Başkan Savaş’a Antakya OSB’ye yaptığı hizmetlerden ve verdiği önemden dolayı teşekkür ederiz. Bizler OSB’nin iş insanları olarak ilimizi 1. Lig’de temsil eden Hatayspor’a elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Tek dileğimiz Hatayspor’u Süper Lig’de görmek” dedi.

Bu haber 139 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SPOR HABERLERİ
Doğan ile Savaş Adana’ya gidiyor

Doğan ile Savaş Adana’ya gidiyor

Hatay Valisi Rahmi Doğan ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor’un bu akşamki Play-Off yarı final ilk maçı için Adana’ya gidiyor.

DEVAMI +
ŞAMPİYONLUK İÇİN DESTEK BEKLİYORUZ

ŞAMPİYONLUK İÇİN DESTEK BEKLİYORUZ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Spor Toto 1. Lig’i üçüncü sırada bitirerek Süper Lig’e çıkmak için Play-Off oynamaya hak kazanan Hatayspor’un geleceği için ..

DEVAMI +
Adana Demir-Hatayspor maçı için dev ekran kurulacak

Adana Demir-Hatayspor maçı için dev ekran kurulacak

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Adana Demirspor-Hatayspor, Play-Off yarı final birinci maçı için HBB binası önünde dev ekran kurulacak.

DEVAMI +
Şehit Umut Sakaroğlu unutulmadı

Şehit Umut Sakaroğlu unutulmadı

35. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez grubu maçlarına Karaağaç Sentetik sahasında devam edildi.

DEVAMI +
Hatayspor’a destek kampanyası büyüyor

Hatayspor’a destek kampanyası büyüyor

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın başlattığı, Hatayspor’umuza destek kampanyası büyüyor.

DEVAMI +
Hatayspor’a, Süper Lig yolunda başarılar diliyorum

Hatayspor’a, Süper Lig yolunda başarılar diliyorum

Birleşik Krallığın Galler ülkesinde 1. ligde mücadele eden, Prestatyn Town futbol Kulüp Başkanı Nihat Çolakoğlu, Başkan Vekili Salih Çolakoğlu ve İdari Menajer Mehmet Eraslan, Hata..

DEVAMI +