27-06-2018 11:46:00

BAŞKAN NEHİR’İ ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR

BAŞKAN NEHİR’İ ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR

Hatay’ın Samandağ İlçesi Tomruksuyu Mahallesinde Selahattin A. isimli şahsın saldırısına uğrayan Samandağ Belediyesi Başkanı Mithat Nehir’i mesai arkadaşları çiçeklerle karşıladı.


Sabah saatlerinde Belediye hizmet binasına gelen Başkan Nehir’i kapıda karşılayan Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri, belediye personelleri çiçek takdim ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kendisine saldıran şahsı tanımadığını ifade eden Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, daha önce hiç karşılaşmadığı saldırıların bir daha yaşanmamasını umduğunu belirtti. Başkan Nehir konuşmasında, ”Kamu hizmetini icra eden yöneticiler kişilerin değil halkın menfaatlerini ön planda tutarak hizmetlerini kamuya mal etmekle yükümlüdürler. Bizler görevimizi icra ederken kamu menfaati yerine kişisel çıkarlarını ön planda tutan bazı insanların hedefi haline gelebiliyoruz. Medeni insanlar öfkelerini kontrol ederek, insanca dertlerini anlatmalıdır. Bana bu çirkin saldırıyı yapan şahsı tanımıyorum. Daha önce hiç karşılaşmadım. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşanmaz. Toplumun, sizlerin bu işe karşı duruş sergileyen insanların bu saldırıya karşı verdiği refleks değerlidir. Çünkü hepimizin başına gelebilecek bir hadisedir. O risk hepimiz için geçerlidir. Bugün bana, yarın başkasına, size, başka birilerine olabilir. Bu tür medeni olmayan, haklıda olmayan haince yöntemlere yeniden tevessül edilmesine fırsat vermemek adına bu karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 83 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
KAŞIKÇI’NIN TAYFUR SÖKMEN BAŞARISI…

KAŞIKÇI’NIN TAYFUR SÖKMEN BAŞARISI…

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı'nın Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu'nun gündemine alınan Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürlüğü görüşmeleri sırasında girişiml..

DEVAMI +
İTSO İle DOĞAKA arasında protokol imzalandı

İTSO İle DOĞAKA arasında protokol imzalandı

İTSO ile Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DAĞAKA) arasında Eylül-Ekim dönemi kapsamında desteklenen ‘İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Geleceği Planlıyor, Hizmet Kalitesini arttırıyo..

DEVAMI +
Hatay’a faydalı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız

Hatay’a faydalı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan İbrahim Güler, İskenderun Ticaret Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

DEVAMI +
ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIK GİDEREK ARTIYOR

ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIK GİDEREK ARTIYOR

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Meclis’te, 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi üzerine yaptığı konuşmada Türkiye’nin enerjide giderek artan dışa bağımlılığı i..

DEVAMI +
Elbirliği içerisinde seçimden zaferle ayrılacağız

Elbirliği içerisinde seçimden zaferle ayrılacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, İskenderun’da Esnafla bir araya geldi.

DEVAMI +
İyi Parti, Hatay’da aday çıkarmayacak,  CHP’yi destekleyecek.

İyi Parti, Hatay’da aday çıkarmayacak, CHP’yi destekleyecek.

CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçimlerde işbirliği sağlandı.

DEVAMI +