27-06-2018 11:46:00

BAŞKAN NEHİR’İ ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR

BAŞKAN NEHİR’İ ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR

Hatay’ın Samandağ İlçesi Tomruksuyu Mahallesinde Selahattin A. isimli şahsın saldırısına uğrayan Samandağ Belediyesi Başkanı Mithat Nehir’i mesai arkadaşları çiçeklerle karşıladı.


Sabah saatlerinde Belediye hizmet binasına gelen Başkan Nehir’i kapıda karşılayan Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri, belediye personelleri çiçek takdim ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kendisine saldıran şahsı tanımadığını ifade eden Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, daha önce hiç karşılaşmadığı saldırıların bir daha yaşanmamasını umduğunu belirtti. Başkan Nehir konuşmasında, ”Kamu hizmetini icra eden yöneticiler kişilerin değil halkın menfaatlerini ön planda tutarak hizmetlerini kamuya mal etmekle yükümlüdürler. Bizler görevimizi icra ederken kamu menfaati yerine kişisel çıkarlarını ön planda tutan bazı insanların hedefi haline gelebiliyoruz. Medeni insanlar öfkelerini kontrol ederek, insanca dertlerini anlatmalıdır. Bana bu çirkin saldırıyı yapan şahsı tanımıyorum. Daha önce hiç karşılaşmadım. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşanmaz. Toplumun, sizlerin bu işe karşı duruş sergileyen insanların bu saldırıya karşı verdiği refleks değerlidir. Çünkü hepimizin başına gelebilecek bir hadisedir. O risk hepimiz için geçerlidir. Bugün bana, yarın başkasına, size, başka birilerine olabilir. Bu tür medeni olmayan, haklıda olmayan haince yöntemlere yeniden tevessül edilmesine fırsat vermemek adına bu karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 103 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
AK Partililerden şehit ailelerine ziyaret

AK Partililerden şehit ailelerine ziyaret

AK Parti İl teşkilatı şehit ailelerini evinde ziyaret etti.

DEVAMI +
Reyhanlı 1 Nisan'dan sonra hizmete doyacak

Reyhanlı 1 Nisan'dan sonra hizmete doyacak

Reyhanlı'da büyük coşku ve sevgiyle karşılanan Hatay Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler, Reyhanlı 1 Nisan'dan sonra hizmete doyacağını söyledi

DEVAMI +
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na baraj tepkisi

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na baraj tepkisi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi sıradaki durağı Kütahya oldu. Erdoğan burada, önceki günlerde Hatay’a gelen ve Hatay’da..

DEVAMI +
Tüm Hatay Lütfü Savaş’a kenetlendi

Tüm Hatay Lütfü Savaş’a kenetlendi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, gerçekleştirdiği seçim toplantılarında vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

DEVAMI +
Hatay’dan elinizi çekin

Hatay’dan elinizi çekin

Hatay Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Nacioğlu, son günlerde Hatayla ilgili olumsuz söylemlerle ilgili açıklamada bulundu.

DEVAMI +
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +