08-02-2019 11:53:00

“BOŞ VAAT DEĞİL, HİZMET SÖZÜMÜZ VAR”

“BOŞ VAAT DEĞİL, HİZMET SÖZÜMÜZ VAR”

Armutlu Mahallesi’ne genç muhtar adayı


Defne ilçesi Armutlu Mahallesinde yerel seçim hazırlıkları sürerken, mahalle muhtarlığına genç bir isim aday oldu. 32 yaşında olan Özgür Şahutoğlu, boş vaatlerle insanları kandıranların karşısında dimdik durarak halk için hizmet edeceğini söyledi. Armutlu Mahallesine hizmet sözüyle yola çıktığını ifade eden Şahutoğlu, kısa sürede mahalleliden büyük destek topladığını söyledi.

“MAHALLEM İÇİN FEDAKARLIĞA HAZIRIM”

32 yaşındaki genç muhtar adayı Özgür Şahutoğlu, “Sevgiyi, kardeşliği ve dayanışmayı bir arada yaşamayı öğreten armutlu mahallesinin güzel insanları merhaba biz bu mahallede beraber yaşamayı, yokluğa karşı direnmeyi öğrendik. Bu yüzden mahallemiz için gerektiği zaman her türlü fedakârlığı yapmaya hazır biri olarak karşınıza çıkıyorum” dedi.

“SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK İÇİN ADAYIM”

Kendinden bahseden Şahutoğlu, “Size kısaca kendimden bahsedecek olursam. Ben Özgür Şahutoğlu, 32 yaşındayım lise mezunu, yıllardır gündüz caddesinde esnaflık yapan, mahallemizin tüm sorunlarını derinden yaşayarak öğrenen ve bu sorunların çözümü için çaba harcayan, mahallenin bir neferiyim.

31 Mart 2019 tarihinde yerel yönetimlerin belirleneceği bir seçim yaşanacaktır. 37 mahalleden oluşan defne ilçesinin 4.büyük mahallesi olan mahallemiz armutlu için kritik bir öneme sahip olan bu seçimde ben ilkeli ve yalansız bir muhtarlık anlayışıyla muhtar adayı olduğumu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

“BOŞ VAAT DEĞİL, HİZMET YAPACAĞIZ”

Şahutoğlu, “Her seçim öncesi mahallemizi, ilçemizi hatta ve hatta bir ülkeyi kurtaracağını vaat edenler, bırakın vaat ettiklerini yerine getirmeyi, bir kuru merhabayı bize çok görmektedir. Bizde bu durumun karşısında yeni, akılcı ve yapıcı çözümlerle eski ve içi boş vaatlere karşı mücadele içerisinde olacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

“KISA SÜREDE BÜYÜK DESTEK GÖRDÜM”

Şahutoğlu, adaylığını açıklamasının ardından büyük bir destekle karşılandığını ifade ederek, “Ekibimizin iskeletini oluşturan, büyük ve etkili ailelerimizin saygı değer büyüklerimizin ve sevgili genç kardeşlerimizin ciddi desteğini almış olmak bizi en fazla gururlandıran olaylardan biridir.

Şimdiye kadar hatır gönül için oy verdiklerimizin, maalesef hiçbir şey yapmadıklarını sizler benden daha çok iyi biliyorsunuz. Bizde bu eski ve yama tutmayan zihniyete karşılık, muhtarlık bürosunun sadece dört duvar arasına sıkıştırılmadığını, enerjiyle coşkuyla ve samimiyetle nasıl yapabileceğini haykırmak istiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Genç adayın 31 Mart seçimlerinden sonra kazanıp kazanmayacağı ise merak konusu oldu. Mehmet BAYRAK

Bu haber 219 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
İzzettin Yılmaz, Mobilyacı esnafıyla bir araya geldi

İzzettin Yılmaz, Mobilyacı esnafıyla bir araya geldi

AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, Mobilyacı esnaflarımızı ziyaret etti.

DEVAMI +
Hatay’ın sıkıntılarını çözüme kavuşturacağız

Hatay’ın sıkıntılarını çözüme kavuşturacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler ziyaret etmedik yer bırakmıyor.

DEVAMI +
Narlıca’nın sorunlarını çözeceğim

Narlıca’nın sorunlarını çözeceğim

CHP Antakya Belediye Başkan adayı Hikmet Hatunoğlu, Narlıca Mahallesi’nin sorunlarını Derman Belediyeciliği kapsamında kökten çözeceklerini söyledi.

DEVAMI +
Defne'yi Güzel günler bekliyor

Defne'yi Güzel günler bekliyor

CHP Defne Belediye Başkan adayı İbrahim Güzel seçim çalışmalarına hız verdi.

DEVAMI +
Vali Rahmi Doğan’a ziyaret

Vali Rahmi Doğan’a ziyaret

15 Temmuz Derneği Başkanı Tarık Şebik, 25. Dönem Hatay Milletvekili Mehmet Alğan ve beraberindeki heyet Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
Hatay’a yeni havuzlar kazandıracağız

Hatay’a yeni havuzlar kazandıracağız

Bazı incelemelerde bulunmak üzere Hatay’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +