13-03-2019 06:49:00

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven’nin Madenli Seçim Bürosu Açılışı’nda Arsuz tek ses tek yürek oldu Arsuz’da 31 Mart provası

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven’nin Madenli Seçim Bürosu Açılışı’nda Arsuz tek ses tek yürek oldu  Arsuz’da 31 Mart provası

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, baba ocağı Madenli’de gerçekleştirdiği seçim bürosu açılışında büyük bir coşkuyla karşılandı. Miting havasında gerçekleşen açılışa Karaağaç’tan Madenli’ye kadar gerçekleşen motor ve araç konvoyu ayrı bir renk katarken, Arsuz Halkı adeta 31 Mart akşamının provasını yaptı.


İnsanların akın akın geldiği, meşaleler, havai fişek gösterileri, zılgıtlar ve kurban kesimi ile görsel bir şölene dönüşen seçim bürosunun açılışında, Güven’i doğup büyüdüğü mahallede vatandaşlar ‘Evine hoş geldin efsane başkan’ ve ‘Kalitesi tescilli başkan’ sloganları ve bahurla bağrına bastı.

Yağmura rağmen Arsuz’un kenetlendiği açılışa CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Milletvekili Adayı Riyat Kırmızıoğlu, belediye meclis üyeleri ve adayları, Arsuz’a hizmet eden eski belediye başkanları ve binlerce vatandaş katıldı. Madenli’nin bayraklarla kırmızı-beyaza büründüğü seçim bürosunun açılışında, meclis üyeleri tek tek sahneye davet edilerek halka tanıtıldı.

HERKESİ KUCAKLAYAN BİR ANLAYIŞLA GELİYORUZ

Daha sonra büyük bir coşkuyla sahneye gelen CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, yağmur altında 31 Mart sonrasında Arsuz’u bekleyen yenilikleri ve hayata geçireceği projeleri anlatarak, sosyal belediyecilik yapacağının sözünü verdi.

Coşkulu kalabalığın kendisini hem heyecanlandırdığını, hem de gücüne güç kattığını söyleyen Güven, “Çocukluğumun, gençliğimin geçtiği mahallemdeki bu coşku ve kalabalık 1 Nisan’da Arsuz’da yeni bir sayfa açacağımızın göstergesi. Büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla çıktığımız yolda, sizlerin desteği inancımızı daha da arttırıyor. Hayatımızı bu mahallelerde sürdürdüğümüz, hayaller kurduğumuz, sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi birlikte paylaştığımız ilçemiz Arsuz’un geleceği için çıktığımız yolda bizimle tek ses, tek yürek olan herkese çok teşekkür ederim. İnanıyoruz ki; Mart’ın sonu bahar olacak. Belediyecilikteki deneyimimiz ile birlikte, üreten, gelişen ve herkesi kucaklayan bir anlayışla hep birlikte Arsuz’u geleceğe taşıyacağız. Hepinize katıldığınız için tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.

ASAF GÜVEN BEREKETİYLE GELDİ

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur da, yağan yağmura rağmen yaşanan coşkunun 31 Mart’ta baharın müjdecisi olduğunu belirterek, yerel seçimlerde birlik içinde, sevgi ve dostluk içinde kazananın Arsuz olacağına vurgu yaptı.

Yağmur altında gerçekleşen açılışta vatandaşlar, ‘Asaf Güven bereketiyle geliyor’ yorumunu yaparken, Madenli Seçim Bürosunun Açılış Kurdelesi CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven ve vatandaşlarla birlikte kesildi.

Bu haber 67 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +
MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

Cumhur ittifakının Defne ve Büyükşehirde başarılı olması için çalışıyoruz

DEVAMI +
Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Hatay Şube Başkanı Özge Sabahoğlu, Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsediklerini söyledi.

DEVAMI +
31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Saadet Partisi adayları Dörtyol ilçesini karış karış gezdi.

DEVAMI +
HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Narlıca’da gerçekleştirdiği seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, genel seçim havası yaratıldığını ancak vatandaşların k..

DEVAMI +
İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

Cumhur İttifakının Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Esen Burçin Harbutlu, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye G..

DEVAMI +