13-03-2019 06:49:00

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven’nin Madenli Seçim Bürosu Açılışı’nda Arsuz tek ses tek yürek oldu Arsuz’da 31 Mart provası

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven’nin Madenli Seçim Bürosu Açılışı’nda Arsuz tek ses tek yürek oldu  Arsuz’da 31 Mart provası

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, baba ocağı Madenli’de gerçekleştirdiği seçim bürosu açılışında büyük bir coşkuyla karşılandı. Miting havasında gerçekleşen açılışa Karaağaç’tan Madenli’ye kadar gerçekleşen motor ve araç konvoyu ayrı bir renk katarken, Arsuz Halkı adeta 31 Mart akşamının provasını yaptı.


İnsanların akın akın geldiği, meşaleler, havai fişek gösterileri, zılgıtlar ve kurban kesimi ile görsel bir şölene dönüşen seçim bürosunun açılışında, Güven’i doğup büyüdüğü mahallede vatandaşlar ‘Evine hoş geldin efsane başkan’ ve ‘Kalitesi tescilli başkan’ sloganları ve bahurla bağrına bastı.

Yağmura rağmen Arsuz’un kenetlendiği açılışa CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Milletvekili Adayı Riyat Kırmızıoğlu, belediye meclis üyeleri ve adayları, Arsuz’a hizmet eden eski belediye başkanları ve binlerce vatandaş katıldı. Madenli’nin bayraklarla kırmızı-beyaza büründüğü seçim bürosunun açılışında, meclis üyeleri tek tek sahneye davet edilerek halka tanıtıldı.

HERKESİ KUCAKLAYAN BİR ANLAYIŞLA GELİYORUZ

Daha sonra büyük bir coşkuyla sahneye gelen CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, yağmur altında 31 Mart sonrasında Arsuz’u bekleyen yenilikleri ve hayata geçireceği projeleri anlatarak, sosyal belediyecilik yapacağının sözünü verdi.

Coşkulu kalabalığın kendisini hem heyecanlandırdığını, hem de gücüne güç kattığını söyleyen Güven, “Çocukluğumun, gençliğimin geçtiği mahallemdeki bu coşku ve kalabalık 1 Nisan’da Arsuz’da yeni bir sayfa açacağımızın göstergesi. Büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla çıktığımız yolda, sizlerin desteği inancımızı daha da arttırıyor. Hayatımızı bu mahallelerde sürdürdüğümüz, hayaller kurduğumuz, sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi birlikte paylaştığımız ilçemiz Arsuz’un geleceği için çıktığımız yolda bizimle tek ses, tek yürek olan herkese çok teşekkür ederim. İnanıyoruz ki; Mart’ın sonu bahar olacak. Belediyecilikteki deneyimimiz ile birlikte, üreten, gelişen ve herkesi kucaklayan bir anlayışla hep birlikte Arsuz’u geleceğe taşıyacağız. Hepinize katıldığınız için tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.

ASAF GÜVEN BEREKETİYLE GELDİ

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur da, yağan yağmura rağmen yaşanan coşkunun 31 Mart’ta baharın müjdecisi olduğunu belirterek, yerel seçimlerde birlik içinde, sevgi ve dostluk içinde kazananın Arsuz olacağına vurgu yaptı.

Yağmur altında gerçekleşen açılışta vatandaşlar, ‘Asaf Güven bereketiyle geliyor’ yorumunu yaparken, Madenli Seçim Bürosunun Açılış Kurdelesi CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven ve vatandaşlarla birlikte kesildi.

Bu haber 113 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile beraberindeki heyet dün Hatay Valiliğini ziya..

DEVAMI +
Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Bölgede bir dizi programa katılmak üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, havayolu ile Hatay’a geldi.

DEVAMI +
BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Mayıs ayı olağan toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı top..

DEVAMI +
Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti ilçe başkanları Reyhanlı’da kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DEVAMI +
CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti...

DEVAMI +