13-06-2018 11:48:00

Dansçılar Hatay’a madalyalarla döndü

Dansçılar Hatay’a madalyalarla döndü

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından Bodrum’da düzenlenen Türkiye Kulüplerarası Salsa Bodrum 6.etap yarışmalarında Hatay’ı temsilen katılan Serdar Yolcu Latin Dans Jimnastik ve Spor Kulübü sporcuları 7 madalya ile döndüler.


Solo Erkek Büyüklerde Serdar Yolcu (Türkiye Şampiyonu), Solo Minikler 1 D Kadınlarda Eylül Akan (Türkiye İkincisi), Solo Kadın Büyüklerde Zehra Çetin (Türkiye İkincisi), Solo Kadın Yıldızlarda Irmak Kabakçı (Türkiye Üçüncüsü),Solo Kadın Gençlerde Deniz Kara (Türkiye Üçüncüsü), Salsa Yıldızlar 1 Couple’de Eyman Akan-Irmak Kabakçı (Türkiye Beşincisi), Salsa Solo Erkek Yıldızlarda Eymen Akan (Türkiye Altıncısı) oldular.

HEDEFİMİZ HER ZAMAN YUKARISIDIR

İl Müdürlüğü ziyaretinde konuşan Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Salsa Solo’da Türkiye Şampiyonu olan Serdar Yolcu, hedeflerinin her zaman yukarıda olduğunu Avrupa ve Dünya şampiyonalarında Hatay’ı ve Türkiye’yi temsil etmek olduğunu belirtirken, bu konuda hep yanlarında olan Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M.Cemil Şensöz’e teşekkür etti.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 36 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER Kültür Sanat HABERLERİ
resim yok

Yuvada kalan Çocuklara bayramlık

Hatay Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından Çocuk yuvası ile Sevgi Evlerinde kalan toplam 240 çocuğa bayramlık dağıtıldı.

DEVAMI +
resim yok

Tiyatral şiir konseri beğenildi

Hatay Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda Antakya Yaşama Sevinci Spor Kulübü Derneği’nin organize ettiği Kültür Tiyatro Topluluğu tarafından sahneye yansıtılan ‘Bu Memleket Bizim’..

DEVAMI +
TAŞA HAYAT VERİYORLAR

TAŞA HAYAT VERİYORLAR

Defne Belediyesi’nin, Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Hatay Valiliği tarafından desteklenen “Taşa Hayat Verenler” adlı projesi haya..

DEVAMI +
ANIZ ATEŞİ ORMANI VE BAHÇEYİ YAKTI

ANIZ ATEŞİ ORMANI VE BAHÇEYİ YAKTI

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bir tarlada yakılan anız ateşinin sıçraması sonucu 150 zeytin ağacı ve 70 dönüm ormanlık alan zarar gördü.

DEVAMI +
ARSUZLULAR HBB’NİN İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

ARSUZLULAR HBB’NİN İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) organizesinde 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Hatay’ın 15 ilçesinde vatandaşlarla buluşturulan bereketli iftar sofralarının y..

DEVAMI +
MAZMAN MEDYA İFTARDA BULUŞTU

MAZMAN MEDYA İFTARDA BULUŞTU

Hatay'ın köklü ve tarafsızlık ilkesini savunan medya şirketlerinden olan Mazman Medya, geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

DEVAMI +