25-09-2018 12:37:00

DEMİREL: “YAMAN’I İSTİYORUZ!”

DEMİREL: “YAMAN’I İSTİYORUZ!”

Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel, geçtiğimiz hafta sonu Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ev sahipliğinde düzenlenen Birlik Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısında, Yaman’ı yeniden Başkan olarak görmek istediklerini vurguladı.


Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel Başkan Yaman’ın hitabetine olan hayranlığını dile getirdiği konuşmasında: “ Defne Belediye Başkanımız sayın Dr. İbrahim Yaman’ın içten konuşması, hitabeti, dik duruşu ile ondan öğrenecek çok şeyimiz olduğu düşüncesindeyim. Bizleri bir araya getiren, birlik beraberliğimizi sağlayan, Defne İlçemizin doktoru, abisi saygıdeğer Belediye Başkanımız İbrahim Yaman’a teşekkür ediyorum. Her daim erişilebilir ve ulaşılabilir, yirmi dört saat iletişim kurabileceğimiz, bizleri dinleyen, sorunlarımıza bizim hassasiyetimizle yaklaşan bir başkanımızın olması bizleri mutlu ediyor. Kısıtlı imkânlara rağmen Başkanımızın Defne İlçemiz için yaptıkları takdire şayandır. Sayın Başkanımız Dr. İbrahim Yaman’ı önümüzdeki dönemde de yeniden Defne Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz.” açıklamalında bulundu.

Bu haber 55 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI 'ERDOĞAN' TOPLANTISINDA

AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI 'ERDOĞAN' TOPLANTISINDA

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ve AK Parti Hatay Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın haftalık gerçekleştirdiği Türkiye Büyük Millet Me..

DEVAMI +
AK PARTİ HATAY'DAN 5 VEKİLİNE PORTRE

AK PARTİ HATAY'DAN 5 VEKİLİNE PORTRE

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AK Parti Antakya İlçe Teşkilat Başkanı Ramazan Alparslan ve AK Parti Defne İlçe Teşkilat Başkanı Kenan Türkmen, AK Parti ..

DEVAMI +
Teknik Destek sözleşmesi İmzalandı

Teknik Destek sözleşmesi İmzalandı

Hatay Genç İş İnsanları Derneği (HAGİAD) tarafından DOĞAKA Teknik Destek Programı’na başvurusu yapılan ve başarılı bulunan HAGİAD Muhasebe Kursu projesinin sözleşmesi DOĞAKA’da düz..

DEVAMI +
“20 YIL ÇALIŞ 40 YIL YE!”

“20 YIL ÇALIŞ 40 YIL YE!”

Avrupa'da en az çalışma hayatına sahibiz!

DEVAMI +
KAYMAKAM ŞENGÖK VE MUSTAFA ÇAKICI’DAN  'MAZMAN MEDYA'YA NEZAKET ZİYARETİ

KAYMAKAM ŞENGÖK VE MUSTAFA ÇAKICI’DAN 'MAZMAN MEDYA'YA NEZAKET ZİYARETİ

Defne Kaymakamı Nevzat Şengök ve Efe Çelik Kapı İşletmesi Sahibi Mustafa Çakıcı, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu'na ziyaret gerçekleştirdi.

DEVAMI +
HASİAD'DAN 'MAZMAN MEDYA'YA ZİYARET

HASİAD'DAN 'MAZMAN MEDYA'YA ZİYARET

Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD) Başkanı Gökhan Alkan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda HASİAD Yönetim Kur..

DEVAMI +