16-04-2018 13:25:00

DİŞHEKİMLERİ MESLEK ODALARINA SAHİP ÇIKTI

DİŞHEKİMLERİ MESLEK ODALARINA SAHİP ÇIKTI

Hatay Dişhekimleri Odası genel kurulu; Serbest ve kamuda çalışan dişhekimleri, Mustafa Kemal Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi akademisyen ve öğrencilerinin yanı sıra HAMOK (Hatay Akademik Meslek Odaları Başkanları), ADSM Başhekimi ve Sivil Toplum Örgüt Temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.


Dişhekimi İnayet Taşçı’nın divan başkanlığını üstlendiği genel kurulda Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin konuşmasında, meslek sorunlarının ve bölgemiz sorunlarını, oda genel sekreterimiz Davut Akemoğlu odanın 2 yıllık çalışma raporunu, genel saymanımız Leyla Ergün mali raporu ve dişhekimi Meşlin Şenay Bat denetleme raporunu okuduktan sonra genel kurul tarafından ibra edildi. Büyük bir katılım ile gerçekleştirilen seçimde oy kullanan dişhekimlerinin hemen hemen tamamının oyunu alan Nebil Seyfettin ve ekibi görev dağılımını mazbatalarını aldıktan sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır. Yapılan seçimler sonucunda; Yönetim Kuruluna Nebil Seyfettin, Ahmet Karbeyaz, Burhan Mansuroğlu, Leyla Ergün, Davut Akemoğlu, Nahiddin Tumani, Ayten Kaya, Eşref Kanadlı, İhsan Cemal Melek. Denetleme Kuruluna Meşlin Şenay Bat, Emin Sermet Güler, Emrah Karaçay.  Disiplin Kuruluna Soner Amaç, Emel Dağ, Fatma İlden Kahramanoğlu, Neriman Paşabeyoğlu, Mehmet Yumuşak. Kurultay Delegeliğine Mithat Baklacı, Behiye Bolgül, Necdet Çapar, Sadık Emir, Orhan Günal, Ahmet Kanatlı, Adnan Kimyon seçildi. Kenan CENGİZ

 

 

 

Bu haber 48 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
KAYMAKAM KÜTÜK, KOKUSEVER’İ KABUL ETTİ

KAYMAKAM KÜTÜK, KOKUSEVER’İ KABUL ETTİ

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni makamında kabul etti.

DEVAMI +
SİZLER BİZİM AYDINLIK YARINLARIMIZIN GÜVENCESİSİNİZ

SİZLER BİZİM AYDINLIK YARINLARIMIZIN GÜVENCESİSİNİZ

Yayladağı Belediyesi Başkanı MehmetKalkan, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

DEVAMI +
ÇOCUKLARIMIZ DEVLETİMİZİN GELECEĞİDİR

ÇOCUKLARIMIZ DEVLETİMİZİN GELECEĞİDİR

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98.yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

DEVAMI +
HATAY'DA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI: 4 YARALI

HATAY'DA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI: 4 YARALI

Hatay'ın İskenderun ilçesinde 3 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

DEVAMI +
ATICILIKTA HATAY RÜZGÂRI

ATICILIKTA HATAY RÜZGÂRI

Mersin'de yapılan "Bahar Kupası 1. Ayak Doğu Grubu " Trap müsabakalarında Hataylı Atıcılar takım olarak doğu grubu birincisi oldular.

DEVAMI +
resim yok

7 İLÇEDE ELEKTRİK YOK

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 23 Nisan Pazartesi günü (bugün) 7 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

DEVAMI +