16-04-2018 13:25:00

DİŞHEKİMLERİ MESLEK ODALARINA SAHİP ÇIKTI

DİŞHEKİMLERİ MESLEK ODALARINA SAHİP ÇIKTI

Hatay Dişhekimleri Odası genel kurulu; Serbest ve kamuda çalışan dişhekimleri, Mustafa Kemal Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi akademisyen ve öğrencilerinin yanı sıra HAMOK (Hatay Akademik Meslek Odaları Başkanları), ADSM Başhekimi ve Sivil Toplum Örgüt Temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.


Dişhekimi İnayet Taşçı’nın divan başkanlığını üstlendiği genel kurulda Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin konuşmasında, meslek sorunlarının ve bölgemiz sorunlarını, oda genel sekreterimiz Davut Akemoğlu odanın 2 yıllık çalışma raporunu, genel saymanımız Leyla Ergün mali raporu ve dişhekimi Meşlin Şenay Bat denetleme raporunu okuduktan sonra genel kurul tarafından ibra edildi. Büyük bir katılım ile gerçekleştirilen seçimde oy kullanan dişhekimlerinin hemen hemen tamamının oyunu alan Nebil Seyfettin ve ekibi görev dağılımını mazbatalarını aldıktan sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır. Yapılan seçimler sonucunda; Yönetim Kuruluna Nebil Seyfettin, Ahmet Karbeyaz, Burhan Mansuroğlu, Leyla Ergün, Davut Akemoğlu, Nahiddin Tumani, Ayten Kaya, Eşref Kanadlı, İhsan Cemal Melek. Denetleme Kuruluna Meşlin Şenay Bat, Emin Sermet Güler, Emrah Karaçay.  Disiplin Kuruluna Soner Amaç, Emel Dağ, Fatma İlden Kahramanoğlu, Neriman Paşabeyoğlu, Mehmet Yumuşak. Kurultay Delegeliğine Mithat Baklacı, Behiye Bolgül, Necdet Çapar, Sadık Emir, Orhan Günal, Ahmet Kanatlı, Adnan Kimyon seçildi. Kenan CENGİZ

 

 

 

Bu haber 93 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
ZEHİRLİ ATIK YOK DENİYOR AMA…

ZEHİRLİ ATIK YOK DENİYOR AMA…

Samandağ’da telef olan balıkların ölüm nedeni belirsizliğini koruyor.

DEVAMI +
“Balık ölümlerinden dolayı endişeliyiz”

“Balık ölümlerinden dolayı endişeliyiz”

Asi Nehri'nin Akdeniz'le buluştuğu yer olan Meydanköy'de telef olan on binlerce balığın ardından Hatay Kent Konseyi, yaşanan balık ölümlerinin nedeni hakkında kamuoyunun bilgilendi..

DEVAMI +
HBB ZABITASI GÖREV BAŞINDA

HBB ZABITASI GÖREV BAŞINDA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı 3. Bölge Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri, kent düzeni ve estetiğinin sağlanması adına caddelerde rutin denetimlerini sürdürüyo..

DEVAMI +
BALIKLAR ŞOK NEDENİYLE ÖLDÜ!

BALIKLAR ŞOK NEDENİYLE ÖLDÜ!

Telef olan on binlerce balığın ardından inceleme başlatıldı.

DEVAMI +
Obüs ve tanklar İdlib sınırında

Obüs ve tanklar İdlib sınırında

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından askeri birliklere takviye olarak gönderilen komandolar ile zırhlı personel taşıyıcı (ZPT), obüs ve tanklar, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine ulaş..

DEVAMI +
Kızlarının eğitimi için engelleri aşıyor

Kızlarının eğitimi için engelleri aşıyor

Küçük yaşta çocuk felci geçirerek yürüme yetisini kaybeden 45 yaşındaki İbrahim Biricik, engeline rağmen her gün akülü aracıyla 2 kızını okula götürüp getiriyor...

DEVAMI +