12-05-2018 14:16:00

EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Kapı Değil Güven Üretiyoruz… EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ


Hatay'ın, Türkiye'nin 81 ili ve dünyanın 9 ülkesine kapı satışı ve ihracatı gerçekleştiren firması olan Efe Çelik Kapı, Antakya'nın Kuruyer Mahallesi'nde hizmete açıldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu, Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Garip Siper, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök ve Adalet ve Kalkınma Partisi Defne İlçe  Başkanı Kenan Türkmen'in katıldığı organizasyonda fabrika açılışını gerçekleştiren Efe Çelik Kapı yoğun ilgi ile karşılandı.

SAVAŞ: HAYIRLI, UĞURLU OLSUN

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, "Efe Çelik Kapı Ailesine, fabrikalarının hayırlı omasını diliyorum. Kaymakamlarımız ve bu güzel arkadaşlarımızla birlikte, açılışımızı yaptık. Hem kendilerine hem ailelerine hemde memleketimize milletimize hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi.

AÇILIŞ DUASI YILDIZ'DAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız'ın açılış konuşmalarıyla birlikte, açılışı gerçekleşen Efe Çelik Kapı Fabrikası'nda kurdele kesimi Cengiz Yıldız'ın duaları sonrası yapıldı. Efe Çelik Kapı Ailesine hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız, kurdele kesiminin ardından Firma Yetkililerini tebrik etti.

SİYASİLER FABRİKAYI GEZDİ

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, açılışa katılan siyasiler ve protokol fabrika alanında keşif niteliğinde yürüyüş yaptılar. Fabrikada çalışan elemanlara da hayırlı olsun dileklerinde bulunan siyasi isimler toplu fotoğraf çekimlerinin ardından alandan ayrıldılar.

MAZMANOĞLU'DAN HAYIRLI OLSUN MESAJI

Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu, fabrika açılışını gerçekleştiren Mustafa Çakır, Salih Bilgin ve Mehmet Osmanoğulları ortakları tebrik etti. Efe Çelik Kapı bünyesine yakışır bir fabrikanın açılışını gerçekleştirdiklerini ifade eden Mazmanoğlu, "Hatay'ımızın önemli değerlerinden olan Efe Çelik Kapı Ailesine yeni fabrikalarının hayırlı olmasını dilerim. Hatay ve Türkiye'nin yanı sıra dünyaya da ihracat gerçekleştiren ve Ülkemiz adına da önemli bir yere sahip olan Efe Çelik Kapı Firmasının başarılarının devamı diler, tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletirim, Allah hayırlı ve bol kazanç nasip etsin" dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 393 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dünya nüfusunun hızla artmasına rağmen tarım yapılabilecek alanları artırma imkânı bulunmamaktadır. Bu sebeple sınırlı sayılabilecek mevcut tarım topraklarından daha fazla verim al..

DEVAMI +
İŞ ADAMLARIYLA TİCARETTE BÜYÜK ADIM

İŞ ADAMLARIYLA TİCARETTE BÜYÜK ADIM

Hatay Valiliğinin desteğiyle, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Afrin Ticaret ve Sanayi odası üyeleri ticari ilişkileri güçlendirmek için istişare toplantısında bir araya geldi...

DEVAMI +
KİLOLARCA ERİK ZARAR GÖRDÜ

KİLOLARCA ERİK ZARAR GÖRDÜ

Samandağ’da önceki günlerde etkili olan dolu ve sağanak yağış, tarım alanlarına zarar verdi. Dolu nedeniyle hasadı yaklaşan kilolarca erikte zarar gördü.

DEVAMI +
TARLADA 1,5, TEZGAHTA 8 LİRA

TARLADA 1,5, TEZGAHTA 8 LİRA

Hataylı soğan çiftçileri, tarlada 1.5 liradan zorla satılabilen soğanların tezgahlara 6 liradan koyulmasına sitem etti.

DEVAMI +
EŞSİZ LEZZET TEZGAHLARDA YER BULDU

EŞSİZ LEZZET TEZGAHLARDA YER BULDU

Hataylı limon dondurması esnafları limon fiyatlarından yakındı.

DEVAMI +
AMİK OVASI’NDA SULAR DURULMUYOR!

AMİK OVASI’NDA SULAR DURULMUYOR!

Hatay’da iki günden bu yana süren aşırı yağışlar sonrasında Amik Ovası’nda su seviyesi yeniden yükseldi.

DEVAMI +