12-05-2018 14:16:00

EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Kapı Değil Güven Üretiyoruz… EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ


Hatay'ın, Türkiye'nin 81 ili ve dünyanın 9 ülkesine kapı satışı ve ihracatı gerçekleştiren firması olan Efe Çelik Kapı, Antakya'nın Kuruyer Mahallesi'nde hizmete açıldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu, Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Garip Siper, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök ve Adalet ve Kalkınma Partisi Defne İlçe  Başkanı Kenan Türkmen'in katıldığı organizasyonda fabrika açılışını gerçekleştiren Efe Çelik Kapı yoğun ilgi ile karşılandı.

SAVAŞ: HAYIRLI, UĞURLU OLSUN

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, "Efe Çelik Kapı Ailesine, fabrikalarının hayırlı omasını diliyorum. Kaymakamlarımız ve bu güzel arkadaşlarımızla birlikte, açılışımızı yaptık. Hem kendilerine hem ailelerine hemde memleketimize milletimize hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi.

AÇILIŞ DUASI YILDIZ'DAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız'ın açılış konuşmalarıyla birlikte, açılışı gerçekleşen Efe Çelik Kapı Fabrikası'nda kurdele kesimi Cengiz Yıldız'ın duaları sonrası yapıldı. Efe Çelik Kapı Ailesine hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız, kurdele kesiminin ardından Firma Yetkililerini tebrik etti.

SİYASİLER FABRİKAYI GEZDİ

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, açılışa katılan siyasiler ve protokol fabrika alanında keşif niteliğinde yürüyüş yaptılar. Fabrikada çalışan elemanlara da hayırlı olsun dileklerinde bulunan siyasi isimler toplu fotoğraf çekimlerinin ardından alandan ayrıldılar.

MAZMANOĞLU'DAN HAYIRLI OLSUN MESAJI

Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu, fabrika açılışını gerçekleştiren Mustafa Çakır, Salih Bilgin ve Mehmet Osmanoğulları ortakları tebrik etti. Efe Çelik Kapı bünyesine yakışır bir fabrikanın açılışını gerçekleştirdiklerini ifade eden Mazmanoğlu, "Hatay'ımızın önemli değerlerinden olan Efe Çelik Kapı Ailesine yeni fabrikalarının hayırlı olmasını dilerim. Hatay ve Türkiye'nin yanı sıra dünyaya da ihracat gerçekleştiren ve Ülkemiz adına da önemli bir yere sahip olan Efe Çelik Kapı Firmasının başarılarının devamı diler, tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletirim, Allah hayırlı ve bol kazanç nasip etsin" dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 310 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Alıç tescil çalışması başarı ile tamamlandı

Alıç tescil çalışması başarı ile tamamlandı

Hatay’ın Belen İlçesinde yoğun olarak yetiştirilen ve özellikle kalp hastalıkları üzerine olumlu etkileri bulunan bunun yanında yüksek tansiyonun kontrolünü sağlayan ve yüksek C vi..

DEVAMI +
İTSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

İTSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 2018 yılının son Meclis toplantısını gerçekleştirdi.

DEVAMI +
Hakkımız alınıyorsa sonuna kadar mücadele ederiz

Hakkımız alınıyorsa sonuna kadar mücadele ederiz

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası iş birliğiyle düzenlenen ‘İnşaat Muhasebesi ve Vergilendirme uygulamaları’ konulu eğitim ..

DEVAMI +
ÇİFTÇİNİN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ

ÇİFTÇİNİN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ

GIDA FİYATLARI ARTACAK GİBİ

DEVAMI +
DOĞAKA Yönetim Kurulu Hatay’da toplandı

DOĞAKA Yönetim Kurulu Hatay’da toplandı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 86. Yönetim Kurulu toplantısı Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında yapıldı.

DEVAMI +
Yağışlar havuç üreticisini sevindirdi

Yağışlar havuç üreticisini sevindirdi

Havuç üretim merkezleri arasında yer alan Hatay'da bu yıl yağışların bol olması ürün kalitesi ve verimini artırdı

DEVAMI +