12-05-2018 14:16:00

EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Kapı Değil Güven Üretiyoruz… EFE ÇELİK KAPI'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ


Hatay'ın, Türkiye'nin 81 ili ve dünyanın 9 ülkesine kapı satışı ve ihracatı gerçekleştiren firması olan Efe Çelik Kapı, Antakya'nın Kuruyer Mahallesi'nde hizmete açıldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu, Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Garip Siper, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök ve Adalet ve Kalkınma Partisi Defne İlçe  Başkanı Kenan Türkmen'in katıldığı organizasyonda fabrika açılışını gerçekleştiren Efe Çelik Kapı yoğun ilgi ile karşılandı.

SAVAŞ: HAYIRLI, UĞURLU OLSUN

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, "Efe Çelik Kapı Ailesine, fabrikalarının hayırlı omasını diliyorum. Kaymakamlarımız ve bu güzel arkadaşlarımızla birlikte, açılışımızı yaptık. Hem kendilerine hem ailelerine hemde memleketimize milletimize hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi.

AÇILIŞ DUASI YILDIZ'DAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız'ın açılış konuşmalarıyla birlikte, açılışı gerçekleşen Efe Çelik Kapı Fabrikası'nda kurdele kesimi Cengiz Yıldız'ın duaları sonrası yapıldı. Efe Çelik Kapı Ailesine hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Cengiz Yıldız, kurdele kesiminin ardından Firma Yetkililerini tebrik etti.

SİYASİLER FABRİKAYI GEZDİ

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, açılışa katılan siyasiler ve protokol fabrika alanında keşif niteliğinde yürüyüş yaptılar. Fabrikada çalışan elemanlara da hayırlı olsun dileklerinde bulunan siyasi isimler toplu fotoğraf çekimlerinin ardından alandan ayrıldılar.

MAZMANOĞLU'DAN HAYIRLI OLSUN MESAJI

Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu, fabrika açılışını gerçekleştiren Mustafa Çakır, Salih Bilgin ve Mehmet Osmanoğulları ortakları tebrik etti. Efe Çelik Kapı bünyesine yakışır bir fabrikanın açılışını gerçekleştirdiklerini ifade eden Mazmanoğlu, "Hatay'ımızın önemli değerlerinden olan Efe Çelik Kapı Ailesine yeni fabrikalarının hayırlı olmasını dilerim. Hatay ve Türkiye'nin yanı sıra dünyaya da ihracat gerçekleştiren ve Ülkemiz adına da önemli bir yere sahip olan Efe Çelik Kapı Firmasının başarılarının devamı diler, tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletirim, Allah hayırlı ve bol kazanç nasip etsin" dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 245 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay Havalimanının 2018 Eylül ayı hava istatistikleri açıklandı.

DEVAMI +
Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık

Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık "verimli" yatırım

Güneş enerjisinde yaklaşık bir milyar dolarlık yatırımla bin megavatlık kapasite kurulmasını hedefleyen Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları (YEKA GES-2) projesinde hücre verimlili..

DEVAMI +
Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Reyhanlı'da kışın hayvanların kaba yem ihtiyacını karşılamak amacıyla ekimi yapılan silajlık mısırın hasadına başlandı.

DEVAMI +
Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından sonbahar Şap aşılama kampanyası başlatıldı.

DEVAMI +
KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

Hatay’da birçok zammın ardından ekmek fiyatlarına da zam geldi. Hatay Fırıncılar Odası Başkanı Nasır Bucak, konuyla ilgili Hatay Asi Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. ..

DEVAMI +
İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da ‘Tehlikeli ve çok tehlikeli Mesleklerde alınması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesinin Belgelendirme süreci’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

DEVAMI +