11-10-2018 09:59:00

Eğitime örnek yardım

Eğitime örnek yardım

Hatay Sevgi ve Şefkatle Muhtaç Çocukları Koruma Derneği üyeleri, ihtiyaç sahibi okullara kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunuyor.


Dernek Başkanı Serpil Öğüt ve dernek üyeleri bu yılda Kumlu Kara Süleymanlı İlkokulu’nu ziyaret ederek burada bulunan öğrencilere kırtasiye ve kıyafet yardımda bulundular.

Dernek Başkanı Serpil Öğüt buruda yaptığı konuşmada, Her yıl olduğu gibi bu yılda öğretim yılına başlarken ihtiyaçlı öğrencilerin ve okulların yanında olmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Dernek olarak ihtiyaçlı öğrencilerin giyim ve kırtasiye eksiklerini bunun yanında okulun anasınıfının demirbaş eksiklerini tamamladıklarını ifade eden Öğüt,”Bu ihtiyaçları gidermede bizlere her zaman destek olan Çağ Kırtasiyeye, Naim Burç Manifaturaya, Hateks havluya, Latife Soysal’a ve bizimle köy köy gezen hayırseverlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yardım etkinliğine Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu’nun eşi Sibel Hersanlıoğlu ve Hatay İl Emniyet Müdürü’nün eşi Kamil Karabörk’ün eşi Zuhal Karabörk’te katıldı. Cuma ZEYBEK

Bu haber 111 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Eğitimin kalbi Hatay’da attı

Eğitimin kalbi Hatay’da attı

Medeniyetler Şehri Hatay, 2023 Eğitim Vizyonu’nun değerlendirildiği istişare toplantısına ev sahipliği yaptı.

DEVAMI +
ATSO’dan Üyelerine Eğitim Seminerleri

ATSO’dan Üyelerine Eğitim Seminerleri

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyelerine yönelik 3 adet sertifikalı eğitim programı düzenlendi.

DEVAMI +
ETİ Çocuk Tiyatrosu “Kırmızı Başlıklı Kız” Oyunuyla TED Hatay Kolejinde

ETİ Çocuk Tiyatrosu “Kırmızı Başlıklı Kız” Oyunuyla TED Hatay Kolejinde..

TED Hatay Kolejinde iki gün boyunca sergilenen "Kırmızı Başlıklı Kız" isimli çocuk tiyatrosunu TED Hatay Koleji öğrencilerinin yanı sıra kardeş devlet okullarından toplam 1200 öğre..

DEVAMI +
Doğuş Kolejinde ‘KOAH’ ve ‘Teknoloji ve Bağımlılığı’ semineri verildi

Doğuş Kolejinde ‘KOAH’ ve ‘Teknoloji ve Bağımlılığı’ semineri verildi..

Doğuş Kolejinde bölgenin başarılı hastanelerinden Özel Defne Hastanesinin Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Dr Orhan Altınöz'ün "KOAH" ve Nöroloji Uzm.Dr.Serkan Yılmazer 'in..

DEVAMI +
Yayladağı'nda öğrenci ve velilere seminer

Yayladağı'nda öğrenci ve velilere seminer

Yayladağı’nda, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hatay İl Başkanlığı ile Yayladağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, öğrencilere ve velilere yönelik seminer düzenlendi...

DEVAMI +
GENÇLİK MERKEZİ’NDE VİYOLA KURSU KAYITLARI BAŞLADI

GENÇLİK MERKEZİ’NDE VİYOLA KURSU KAYITLARI BAŞLADI

Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde yürütülen kültür, sanat kurslarına bir yenisi daha eklenerek konusunda uzman eğitmenlerce verilecek olan Viyola Kursu için kayıtların ..

DEVAMI +