17-05-2018 10:27:00

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE DEVAM

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE DEVAM

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 17 Mayıs Perşembe günü (bugün) 10 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.


TEDAŞ duyurusunda, Hatay’ın Antakya İlçesi Bozhöyük Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Antakya İlçesi Gülderen Mahallesine 8:30-17:30 saatleri arasında, Hatay’ın Antakya İlçesi Maşuklu Mahallesi ile Güzelburç Mahallesi 1. Sokağa 7:30-16:00 saatleri arasında, Hatay’ın Defne İlçesi Bahçeköy Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Altınözü İlçesi Hacıpaşa Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Dörtyol İlçesi Özerli Mahallesi Öğmeiş Site Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Erzin İlçesi Hürriyet Mahallesi Çakaldede, Sultan Mahmut, Seydi ve Mehmet Reşat Paşa Sokaklarına 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Erzin İlçesi Mustafalı Mahallesi Yıldırımlar, Ziya Gökalp ve Battallı Sokaklar, Hürriyet Mahallesi Barış, Batallı, Ahmet Vural, Yıldırımlar ve Albay İbrahim Vural Sokaklar, Cumhuriyet Mahallesi, Kasımoğlu, Topraklık, Ahmet Vural, Yıldırımlar ve Nasrettin Hoca Sokaklarına 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Hassa İlçesi Çınarbaşı Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında,Hatay’ın İskenderun İlçesi Akarca ve Kavaklıoluk Gazi Mahallelerine 9:00-16:00 saatleri arasında, Hatay’ın Kırıkhan İlçesi Kurtuluş Mahallesine 10:00-13:00 saatleri arasında, Hatay’ın Reyhanlı İlçesi Nergizli Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında, Hatay’ın Yayladağı İlçesi Güveççi Mahallesine 10:30-15:30 saatleri arasında, Hatay’ın Yayladağı İlçesi Ayışığı Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacağı açıklandı. Haber Merkezi

 

Bu haber 69 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK SATIŞ BÖLGELERİ OLUŞTURULDU

KURBANLIK SATIŞ BÖLGELERİ OLUŞTURULDU

Vatandaşlarımızın huzurlu ve rahat bir bayram geçirmesini hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ekipleri, HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarına h..

DEVAMI +
Kamyon Şoförü Hortuma Kafa Tuttu

Kamyon Şoförü Hortuma Kafa Tuttu

Hatay’da bir kamyon şoförü oluşan hortumu gördüğü halde kamyonetini sürmeye devam etti.

DEVAMI +
İlçe Müftüler toplantısı Hassa’da yapıldı

İlçe Müftüler toplantısı Hassa’da yapıldı

2018 Yılı Ağustos ayı İlçe Müftüler toplantısı Hassa İlçesinde, Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu başkanlığında yapıldı.

DEVAMI +
Giresun ve İTSO  Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen törene İskend..

DEVAMI +
SAMANDAĞ YOLLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL

SAMANDAĞ YOLLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) kentin her ilçesinde yenilikçi anlayışıyla sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarım hizmetleriyle vatandaşların nitelikli ulaşım almasını sağlıyor...

DEVAMI +
FETÖ şüphelisi noterde yakalandı

FETÖ şüphelisi noterde yakalandı

Hatay'da gözaltına alınan ve örgütün sözde Ankara Kızılay bölge sorumlusu olduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı

DEVAMI +