12-07-2018 11:55:00

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yol yapım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Her geçen gün ilçenin farklı bir mahallesinde çalışmalarını gerçekleştiren ekipler vatandaşların sorunsuz ulaşım sağlamaları için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyorlar.


Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız tarafından yapılan açıklamada; “ Fen İşleri ekiplerimiz Samandağ’ın dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Bugün itibarı ile Yeni Mahalle’de farklı noktalarda yol dolgu çalışması ve parkeye hazırlık çalışmaları devam ediyor. 25. Sokağa bağlanan ara sokakta stabilize yol çalışması yapılıyor. Tekebaşı Mahallesi’nde düzeltme çalışması yapıldı. Cemal Gürsel Mahallesi Kilise Caddesi’ne bağlanan ara sokakta stabilize yol çalışması yapılıyor. 107. Sokak’ta yol çalışması sürdürülüyor. Dilber Sokak’ta parkeye hazırlık çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 62 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
40 Çocuk Konya’ya götürüldü

40 Çocuk Konya’ya götürüldü

Çocuk Hakları Komitesi tarafından çocuklara Konya gezisi düzenlendi.

DEVAMI +
BAŞKAN NEHİR, NASIRLI ELLERİYLE ,ALINTERİ DÖKEN,ÜRETEN  EMEKÇİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

BAŞKAN NEHİR, NASIRLI ELLERİYLE ,ALINTERİ DÖKEN,ÜRETEN EMEKÇİLERİMİZİN HER ZAMA..

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, narenciye üreticisi çiftçileri bahçelerinde ziyaret etti. Narenciye üreticilerinin sorunlarını dinleyerek talep ve önerilerini dinledi. ..

DEVAMI +
resim yok

Bugün üç ilçede elektrik yok

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 13 Aralık Perşembe günü (bugün) 5 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

DEVAMI +
UYKUDA KÂBUSU YAŞADILAR

UYKUDA KÂBUSU YAŞADILAR

Dağdan düşen kaya parçaları bir eve düştü

DEVAMI +
Suriyelilere harıl harıl kimlik veriliyor

Suriyelilere harıl harıl kimlik veriliyor

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Seçim öncesi, nüfus dairelerinden Suriyelilere harıl harıl kimlik veriliyor. Hatay’ın geleceğini Suriyeliler mi şekillendir..

DEVAMI +
Sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi

Sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi

Hatay’da gece saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış kentte hayatı olumsuz etkiledi.

DEVAMI +