23-05-2018 14:32:00

FETÖ’NÜN DOLAR DARBESİNİ HALK ÖNLEYEBİLİR!

FETÖ’NÜN DOLAR DARBESİNİ HALK ÖNLEYEBİLİR!

Uzman İnşaat Mühendisi Habip Yapar, doların artışının FETÖ kaynaklı olduğunu savundu.


Yapar yayınladığı basın bildirişinde, “Dolardaki Hızlı Yükselişin Ekonomik verilerle açıklanabilme eşiği kat kat geçilmiştir. Son iki yılda, gelişmekte olan veya az gelişmiş ülkelerde ortalama olarak yüzde 5-6 civarında değer kazanan doların, ülkemizde yüzde Otuz civarında değer kazanmasının sebebi; ülkemizi yıkmaya ve ele geçirmeye çalışan FETÖ yılanının  “EKOPSİKOLOJİK” sinsi savaş stratejisidir. Kahraman Türkiye Cumhuriyeti Ordusuna sinsice sızan hain FETÖ yılanları; Tankla, Topla Savaş Uçaklarıyla yıkamadıkları Laik Türkiye Cumhuriyetini;  halkı yoksullaştıran dolar darbesiyle zaafa uğratarak devirmeye çalışmaktadırlar. FETÖ Silahlı Terör Örgütü ile hain iç ve dış mihraklar;  piyasalarda mevcut Dolar-Euro gibi dövizler ile Külçe Altınları toplayıp yastık altında stoklamakta,  bu değerleri ekonomik piyasalara tekrar arz etmeyerek serbest Döviz ve Altın piyasalarında arz talep dengesini bozmak suretiyle,  piyasalarda daralmaya ve bu sebeple Döviz ve Altında hızlı olduğu kadar, aynı zamanda suni fiyat artışlarına sebep olmaktadırlar.  Dolaşımdaki Döviz ve Altının ama özellikle Doların akıl sınırlarını aşarak, bütün ekonomik kuralları alt üst edecek şekilde yükselmesini önlemek ve FETÖ yılanının “EKOPSİKOLOJİK” darbesini başarısızlığa uğratmak, Ülkemizin bu çağdışı örümcek kafalı yezitler tarafından ele geçirilmesini önlemek; ancak ve ancak Çağdaş,  Laik ve Demokrat halkımızın kararlı duruşu ve bu oyunları bozacak karşı hamleleriyle mümkündür.

Bu hamlelerin ilk ve en önemlisi; Halkımızın Döviz ve Altın gibi Pasif durumdaki ekonomik değerlerinin aktif hale getirilmesidir. Bunun Yolu da Yastık altındaki bu döviz ve altınları Kamu Bankaları ile yerli sermayeli bankalara yatırarak piyasadaki Arz-Talep dengesinin tekrar doğal mecrasına girmesine katkıda bulunmaktan geçer. Böylece yastık altındaki döviz ve altınlar sahiplerine ekonomik bir getiri getirir, Piyasalarındaki Döviz ve Altının Ateşi düşerek arz talep dengesi oluşur en önemlisi de FETÖ yılanının Ülkemizi yıkmaya yönelik sinsi “EKOPSİKOLOJİK” darbesi savuşturularak bir taşla üç kuş vurulmuş olur” ifadelerine yer verdi.

 

Bu haber 58 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
resim yok

AMANOS TÜNELİ PROJESİYLE HATAY ŞAHA KALKACAK

AK Parti Milletvekili adayı adayı Hacı Bayram Türkoğlu, Amanos Tüneli projesiyle Hatay’ın şaha kalkacağını söyledi.

DEVAMI +
Başkan Savaş HADO’da incelemelerde bulundu

Başkan Savaş HADO’da incelemelerde bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yakın zaman önce Hatay’a getirilerek Mersin, Kıbrıs ve Beyrut seferlerine hazırlanan, Türkiye’nin en hızlı gemisi HADO’da in..

DEVAMI +
DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

Defne İlçesi’nde; 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce için hazırlanan seçim ofisinin açılışı gerçe..

DEVAMI +
KIRIKHANLI SOĞAN ÜRETİCİSİ FİYATLARDAN MEMNUN

KIRIKHANLI SOĞAN ÜRETİCİSİ FİYATLARDAN MEMNUN

Kırıkhan ilçesindeki soğan üreticileri, önceki yıllara göre verimin düştüğünü ancak fiyatların üretici açısından memnun edici olduğunu belirtti.

DEVAMI +
MEMURLARA BAYRAM İKRAMİYESİ VERİLMELİ

MEMURLARA BAYRAM İKRAMİYESİ VERİLMELİ

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Hayrettin Şahin Kamu-Sen Araştırma Geliştirme Merkezi’nin yapmış olduğu 2018 Mayıs ayına ait asgari geçim endeksi sonuçlarını açıkladı..

DEVAMI +
İSO 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU LİSTESİ AÇIKLANDI

İSO 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU LİSTESİ AÇIKLANDI

İSO 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU LİSTESİ AÇIKLANDI

DEVAMI +