23-05-2018 14:32:00

FETÖ’NÜN DOLAR DARBESİNİ HALK ÖNLEYEBİLİR!

FETÖ’NÜN DOLAR DARBESİNİ HALK ÖNLEYEBİLİR!

Uzman İnşaat Mühendisi Habip Yapar, doların artışının FETÖ kaynaklı olduğunu savundu.


Yapar yayınladığı basın bildirişinde, “Dolardaki Hızlı Yükselişin Ekonomik verilerle açıklanabilme eşiği kat kat geçilmiştir. Son iki yılda, gelişmekte olan veya az gelişmiş ülkelerde ortalama olarak yüzde 5-6 civarında değer kazanan doların, ülkemizde yüzde Otuz civarında değer kazanmasının sebebi; ülkemizi yıkmaya ve ele geçirmeye çalışan FETÖ yılanının  “EKOPSİKOLOJİK” sinsi savaş stratejisidir. Kahraman Türkiye Cumhuriyeti Ordusuna sinsice sızan hain FETÖ yılanları; Tankla, Topla Savaş Uçaklarıyla yıkamadıkları Laik Türkiye Cumhuriyetini;  halkı yoksullaştıran dolar darbesiyle zaafa uğratarak devirmeye çalışmaktadırlar. FETÖ Silahlı Terör Örgütü ile hain iç ve dış mihraklar;  piyasalarda mevcut Dolar-Euro gibi dövizler ile Külçe Altınları toplayıp yastık altında stoklamakta,  bu değerleri ekonomik piyasalara tekrar arz etmeyerek serbest Döviz ve Altın piyasalarında arz talep dengesini bozmak suretiyle,  piyasalarda daralmaya ve bu sebeple Döviz ve Altında hızlı olduğu kadar, aynı zamanda suni fiyat artışlarına sebep olmaktadırlar.  Dolaşımdaki Döviz ve Altının ama özellikle Doların akıl sınırlarını aşarak, bütün ekonomik kuralları alt üst edecek şekilde yükselmesini önlemek ve FETÖ yılanının “EKOPSİKOLOJİK” darbesini başarısızlığa uğratmak, Ülkemizin bu çağdışı örümcek kafalı yezitler tarafından ele geçirilmesini önlemek; ancak ve ancak Çağdaş,  Laik ve Demokrat halkımızın kararlı duruşu ve bu oyunları bozacak karşı hamleleriyle mümkündür.

Bu hamlelerin ilk ve en önemlisi; Halkımızın Döviz ve Altın gibi Pasif durumdaki ekonomik değerlerinin aktif hale getirilmesidir. Bunun Yolu da Yastık altındaki bu döviz ve altınları Kamu Bankaları ile yerli sermayeli bankalara yatırarak piyasadaki Arz-Talep dengesinin tekrar doğal mecrasına girmesine katkıda bulunmaktan geçer. Böylece yastık altındaki döviz ve altınlar sahiplerine ekonomik bir getiri getirir, Piyasalarındaki Döviz ve Altının Ateşi düşerek arz talep dengesi oluşur en önemlisi de FETÖ yılanının Ülkemizi yıkmaya yönelik sinsi “EKOPSİKOLOJİK” darbesi savuşturularak bir taşla üç kuş vurulmuş olur” ifadelerine yer verdi.

 

Bu haber 101 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay Havalimanının 2018 Eylül ayı hava istatistikleri açıklandı.

DEVAMI +
Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık

Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık "verimli" yatırım

Güneş enerjisinde yaklaşık bir milyar dolarlık yatırımla bin megavatlık kapasite kurulmasını hedefleyen Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları (YEKA GES-2) projesinde hücre verimlili..

DEVAMI +
Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Reyhanlı'da kışın hayvanların kaba yem ihtiyacını karşılamak amacıyla ekimi yapılan silajlık mısırın hasadına başlandı.

DEVAMI +
Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından sonbahar Şap aşılama kampanyası başlatıldı.

DEVAMI +
KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

Hatay’da birçok zammın ardından ekmek fiyatlarına da zam geldi. Hatay Fırıncılar Odası Başkanı Nasır Bucak, konuyla ilgili Hatay Asi Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. ..

DEVAMI +
İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da ‘Tehlikeli ve çok tehlikeli Mesleklerde alınması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesinin Belgelendirme süreci’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

DEVAMI +