13-11-2018 15:08:00

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN HALKIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN HALKIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

AK Parti Antakya Belediyesi Başkan Aday Adayı Kudret Özbakış: “Kapı kapı mahalle mahalle sokak sokak köy köy evet çalıştığımız sürece başarılı olmayacağımız hiçbir şey yoktur."dedi.


Hatay siyasetinin ve Hataylıların yakından tanıdığı isim olan Kudret Özbakış geçtiğimiz günlerde AK Parti Antakya İl Başkanlığında gerçekleştirdiği resmi başvuru ile Antakya Belediyesi Başkanlık Aday Adaylığını açıkladı.

Resmi aday adaylığı başvurusunun ardından basına açıklamalarda bulunan Kurdet Özbakış, "Gerektiğinde partide yaptık kalktık. Emek harcadık seçimlere girdik, Allaha şükür hepsinden alnımızın akıyla çıktık. Süreç içinde 17 yıllık siyasi hayatımızda, Partimizde artık yeni bir noktadayız. Bir yolun başlangıcındayız. Antakya’mıza, partimize iyi bir şekilde hizmet etmek adına Antakya Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için bugün partiye müracaat etmiş bulunuyorum” dedi.

“ANTAKYA VE HATAY İÇİN GERÇEKLEŞTİRİLECEK HAYALLERİMİZ VAR”

Özbakış, “Antakya ve Hatay için hayallerimiz var. Projelerimiz var bugüne kadar hep ricacı olarak gerçekleştirmiş bulunduğumuz Hatay için projeler var, toplum için yaptıklarımız var ama bunların tamamını hep beraber elbirliğiyle yaptık. Siz gönül dostlarıyla yaptık. Allah nasip eder adaylığımız açıklanır ve bu topluma içinde bulunduğumuz şehre yaşadığımız şehre farklı şekilde hizmet etmeyi Allah nasip ederse yine sizlerle beraber, partimizde beraber el ele gönül gönüle; birlikte gece gündüz demeden halkımıza hizmet edeceğiz. İnşallah, sizlerle beraber; sizler burada olduğunuz sürece bizimle beraber hareket ettiğiniz, emek ettiğimiz ve sarf ettiğimiz çabayı ortaya koyduğumuz sürece kapı kapı mahalle mahalle sokak sokak köy köy evet çalıştığımız sürece başarılı olmayacağımız hiçbir şey yoktur” açıklamalarında bulundu. Mehmet BAYRAK

Bu haber 1761 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +
MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

Cumhur ittifakının Defne ve Büyükşehirde başarılı olması için çalışıyoruz

DEVAMI +
Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Hatay Şube Başkanı Özge Sabahoğlu, Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsediklerini söyledi.

DEVAMI +
31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Saadet Partisi adayları Dörtyol ilçesini karış karış gezdi.

DEVAMI +
HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Narlıca’da gerçekleştirdiği seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, genel seçim havası yaratıldığını ancak vatandaşların k..

DEVAMI +
İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

Cumhur İttifakının Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Esen Burçin Harbutlu, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye G..

DEVAMI +