08-06-2018 15:04:00

HASİAD İFTARDA BULUŞTU

HASİAD İFTARDA BULUŞTU

Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD); Hatay Protokolü, Kurum Müdürleri, Cemiyet Başkanları, Oda ve STK Temsilcileriyle iftarda bir araya geldi.


Yoğun katılımın olduğu iftar programı HASİAD Evi içerisinde gerçekleşti. Gerçekleşen iftar programında konuşan HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, “Mübarek Ramazan ayında gerçekleştirdiğimiz iftar programımızı Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği alanında yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. Başta Vali Yardımcımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Milletvekillerimiz olmak üzere, Kurum Müdürlerimiz, Oda ve STK Başkanlarımız, Cemiyet Başkanlarımız ve değerli üyelerimiz olmak üzere iftar programımıza katılan tüm misafirlerimize şahsım ve HASİAD Ailesi adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

İSMİNİ METİN URHAN TOPLANTI SALONU YAPTIK

Açıklamalarına devam eden Başkan Alkan, açılışı gerçekleştirdikleri toplantı salonunun isminin, vefat eden HASİAD Üyesi Metin Urhan anısına yapıldığını ifade etti. Başkan Alkan, “Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevindeyken vefat eden merhum Sayın Metin Urhan'ın anısına, toplantı salonumuzu 'Metin Urhan Toplantı Salonu' olarak isimlendirerek açılışını yaptık” dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 62 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
BİNLERCE REYHANLILI KARDEŞLİK SOFRASINDA BULUŞTU

BİNLERCE REYHANLILI KARDEŞLİK SOFRASINDA BULUŞTU

Mübarek Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Hatay’ın her ilçesinde kardeşlik sofraları kuran ve birbirinden güzel etkinlikleri Hatay halkıyla buluşturan Hatay Büyükşehir Belediyes..

DEVAMI +
OTOBÜS TERMİNALİNDE DENETİM

OTOBÜS TERMİNALİNDE DENETİM

HBB Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı Trafik Zabıta ekipleri, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Termin..

DEVAMI +
AÇ KARINLA RAMAZAN ALIŞVERİŞİ YAPMAYIN!

AÇ KARINLA RAMAZAN ALIŞVERİŞİ YAPMAYIN!

Kendinize bir alışveriş listesi hazırlamanızda fayda var. Neden mi?

DEVAMI +
Fidye Ne Demektir?

Fidye Ne Demektir?

Oruç Yerine Fidye Verilmesi Fidye Ne Demektir?

DEVAMI +
GÜNÜN MENÜSÜ

GÜNÜN MENÜSÜ

Ramazan Kebabı - Kolay Tiramisu

DEVAMI +
TARBUŞ OTEL’DEN ANLAMLI İFTAR

TARBUŞ OTEL’DEN ANLAMLI İFTAR

Hatay’ın Defne İlçesi Harbiye Mahallesinde hizmet veren Tarbuş Otel, Şehit ve Gazi aileleriyle bir araya geldi.

DEVAMI +