14-03-2019 08:50:00

HATAY’I GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTURACAĞIZ

HATAY’I GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTURACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler'in Samandağ mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmada Hatay’ı gönül belediyeciliğiyle buluşturacaklarını söyledi.


AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman, Cumhur İttifakı Samandağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Süt, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarının eşlik ettiği İbrahim Güler Avcılar, Çubukçu, Obaköy, Seldiren, Yeniköy, Çamlıyayla ve diğer  gittiği her köyde büyük coşku ve büyük sevgi gösterileri ile karşılandı.

PROJELERİMİZ HAZIR

Büyük bir coşkuyla karşılanan İbrahim Güler, 15 ilçeyi hak ettiği yere taşıyacaklarını belirterek tüm projelerinin hazır olduğunu vurguladı.

HATAY HALKI BİZE GÜVENİYOR

Yola çıktığım ilk günden beri söylüyorum; Biz tüm siyasi partilerin oylarına talibiz. Projelerimiz ortada. Yapacaklarımız ve daha fazlası da hayal değil. Hatay güzel günlere gebe. Hatay halkı bize güveniyor ve biz bu güveni boşa çıkartmayacağız" dedi.

Güler, Samandağ dâhil Cumhur İttifakı adaylarının seçimlerden başarıyla çıkacağından emin olduklarını ve bu yönde çalışmalarını gece gündüz sürdürdüklerini söyledi.

ASFALTSIZ KÖY YOLU KALMAYACAK

Güler, “Samandağ dahil hiçbir beldemizde asfaltsız yol kalmayacak.  Ekonomiden, alt ve üst yapıya, istihdamdan, sosyal projelere kadar doğru adımlarla çalışma programlarımız belli. 'Hatay için en iyi ne yapabiliriz' düşüncesinden hareketle herkesin takdirini kazanacak projeler hazırladık” dedi

SU SORUNU KALMAYACAK, SUYA %25 İNDİRİM SÖZÜ

Büyükşehir Başkan adayı Güler köylerin su sorununu kendilerinin gelir gelmez 1yıllık acil eylem planını uygulamaya sokarak bunu çözeceklerini taahhüt etti. Güler ilk iş olarak suya %25 indirim yapacaklarının sözünü verdi.

MEMLEKET SEVDA MESELESİDİR

7’den 70’e her bireye uygun proje ürettiklerinin altını çizen Güler, yaşlılarımıza huzur evleri, kadınlarımıza gençlerimize Samandağ Yaşam Merkezi', 'Engelsiz hayat için rehabilite merkezleri, öğrencilere bilgi evleri, sanat kurs merkezleri, turizme yatırım çekecek eşi benzeri görülmemiş tüm sosyal hizmetleri tek bir çatı altına toplayacak kültür merkezleri ve daha onlarcasıyla Hatay herkes için yaşamaktan gurur duyacağı bir kent olacak. Hatay’da nereye gitsem teveccüh ile karşılanıyoruz. Bu beraberliği, bu kucaklaşmayı, Hatay’da olacak bir değişimle sizlere getireceğimizi, beraberce sağlayacağımızı görüyorum. Adam gibi hizmet yapmaya geliyoruz” dedi. Cuma ZEYBEK

Bu haber 55 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +
MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

Cumhur ittifakının Defne ve Büyükşehirde başarılı olması için çalışıyoruz

DEVAMI +
Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Hatay Şube Başkanı Özge Sabahoğlu, Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsediklerini söyledi.

DEVAMI +
31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Saadet Partisi adayları Dörtyol ilçesini karış karış gezdi.

DEVAMI +
HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Narlıca’da gerçekleştirdiği seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, genel seçim havası yaratıldığını ancak vatandaşların k..

DEVAMI +
İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

Cumhur İttifakının Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Esen Burçin Harbutlu, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye G..

DEVAMI +