14-03-2019 08:50:00

HATAY’I GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTURACAĞIZ

HATAY’I GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTURACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler'in Samandağ mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmada Hatay’ı gönül belediyeciliğiyle buluşturacaklarını söyledi.


AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman, Cumhur İttifakı Samandağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Süt, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarının eşlik ettiği İbrahim Güler Avcılar, Çubukçu, Obaköy, Seldiren, Yeniköy, Çamlıyayla ve diğer  gittiği her köyde büyük coşku ve büyük sevgi gösterileri ile karşılandı.

PROJELERİMİZ HAZIR

Büyük bir coşkuyla karşılanan İbrahim Güler, 15 ilçeyi hak ettiği yere taşıyacaklarını belirterek tüm projelerinin hazır olduğunu vurguladı.

HATAY HALKI BİZE GÜVENİYOR

Yola çıktığım ilk günden beri söylüyorum; Biz tüm siyasi partilerin oylarına talibiz. Projelerimiz ortada. Yapacaklarımız ve daha fazlası da hayal değil. Hatay güzel günlere gebe. Hatay halkı bize güveniyor ve biz bu güveni boşa çıkartmayacağız" dedi.

Güler, Samandağ dâhil Cumhur İttifakı adaylarının seçimlerden başarıyla çıkacağından emin olduklarını ve bu yönde çalışmalarını gece gündüz sürdürdüklerini söyledi.

ASFALTSIZ KÖY YOLU KALMAYACAK

Güler, “Samandağ dahil hiçbir beldemizde asfaltsız yol kalmayacak.  Ekonomiden, alt ve üst yapıya, istihdamdan, sosyal projelere kadar doğru adımlarla çalışma programlarımız belli. 'Hatay için en iyi ne yapabiliriz' düşüncesinden hareketle herkesin takdirini kazanacak projeler hazırladık” dedi

SU SORUNU KALMAYACAK, SUYA %25 İNDİRİM SÖZÜ

Büyükşehir Başkan adayı Güler köylerin su sorununu kendilerinin gelir gelmez 1yıllık acil eylem planını uygulamaya sokarak bunu çözeceklerini taahhüt etti. Güler ilk iş olarak suya %25 indirim yapacaklarının sözünü verdi.

MEMLEKET SEVDA MESELESİDİR

7’den 70’e her bireye uygun proje ürettiklerinin altını çizen Güler, yaşlılarımıza huzur evleri, kadınlarımıza gençlerimize Samandağ Yaşam Merkezi', 'Engelsiz hayat için rehabilite merkezleri, öğrencilere bilgi evleri, sanat kurs merkezleri, turizme yatırım çekecek eşi benzeri görülmemiş tüm sosyal hizmetleri tek bir çatı altına toplayacak kültür merkezleri ve daha onlarcasıyla Hatay herkes için yaşamaktan gurur duyacağı bir kent olacak. Hatay’da nereye gitsem teveccüh ile karşılanıyoruz. Bu beraberliği, bu kucaklaşmayı, Hatay’da olacak bir değişimle sizlere getireceğimizi, beraberce sağlayacağımızı görüyorum. Adam gibi hizmet yapmaya geliyoruz” dedi. Cuma ZEYBEK

Bu haber 73 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile beraberindeki heyet dün Hatay Valiliğini ziya..

DEVAMI +
Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Bölgede bir dizi programa katılmak üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, havayolu ile Hatay’a geldi.

DEVAMI +
BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Mayıs ayı olağan toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı top..

DEVAMI +
Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti ilçe başkanları Reyhanlı’da kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DEVAMI +
CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti...

DEVAMI +