16-08-2018 12:30:00

Hatay’ın markası Bıçakçı Naim’de

Hatay’ın markası Bıçakçı Naim’de

KURBAN BAYRAMI YOĞUNLUĞU Hatay’ın, Türkiye’de birçok ile ihraç ettiği bıçak markası olan Bıçakçı Naim’de Kurban Bayramı yoğunluğu yaşanıyor.


Hatay’ın tanınmış en ünlü bıçak markası olan Bıçakçı Naim, kurban bayramı öncesinde yine vatandaşların en çok tercih ettiği yer olmayı başardı.

KALİTEYLE BİRLİKTE UYGUN FİYAT

Mutfakta kullanılabilecek, tahta saplı, el yapımı her türlü bıçağın uygun fiyatlarla bulunabileceği yer olan Bıçakçı Naim Tarihi Uzun Çarşı içerisinde müşterilerine hizmet veriyor. Tahta pasta kalıpları ve dolma demirlerinin de temin edilebileceği yer olan Bıçakçı Naim, şehir dışından gelen ziyaretçilerin de mutlaka uğradığı bir yer oluyor.

BABADAN OĞULA GEÇEN MARKA

Babalarından aldıkları mesleği devam ettiren Necati ve Necmi Mazmanoğlu kardeşler, sadece Hatay’da değil tüm Türkiye’de tanınmış bir marka olarak vatandaşlara memnun olacakları hizmeti sunduklarını ifade ettiler. İnsanların, kendilerinden aldıkları ürünlerin uzun süreli dayanıklılığa sahip olduğunu belirten Mazmanoğlu kardeşler, “İşimiz emek ve özveri isteyen bir meslek, biz de özenle ürettiğimiz ürünlerin insanları memnun etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Babamızın bize bıraktığı bu mirası, en iyi şekilde icra etmeye çalışıyoruz” dediler.

BAYRAMLARDA BÜYÜK İLGİ VAR

Bayramlarda bütün kardeşlerin dükkânda toplanarak satış yaptıklarını söyleyen Necati Mazmanoğlu, “Bütün kardeşler olarak bayram günlerinde geleneksel olarak dükkanımızda toplanıp, hep birlikte satış yapıyoruz. Kardeşler olarak böyle bir geleneği uzun süredir sürdürüyoruz. Hem bayram yoğunluğunu hep birlikte karşılıyoruz hem de baba mesleğini sadece bayramlarda da olsa hep birlikte icra ediyoruz” dedi.

NE ARARSANIZ BULABİLİRSİNİZ

Her türlü paslanmaz bıçak, şiş imalatı et kıyma, künefe kırma makinaları imalatı, satır ve döner bıçakları imalatı, elektrikli döner kesim makinaları kapı kilit ve kolları malzemeleri satışı da yapan Bıçakçı Naim, Antakya’nın gelmiş geçmiş en eski bıçak markası olmayı başarıyor. Vatandaşların en çok güvendikleri marka olan Bıçakçı Naim, Dokumacılar Çarşısı No:17 D:20, Antakya/Hatay adresinde hizmet veriyor. Mehmet BAYRAK

Bu haber 1722 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Solo Türk yarın İskenderun’da

Solo Türk yarın İskenderun’da

Türkiye’yi, yurtiçinde ve yurtdışında Ay-Yıldız ile gururla temsil eden F-16 Gösteri uçağı Solo Türk, yarın İskenderun’da saat 17:00’de gösteri yapacak.

DEVAMI +
Avukatlık Meslek tanıtım semineri düzenlendi

Avukatlık Meslek tanıtım semineri düzenlendi

Hatay Barosu Genel Sekreteri Av. Asena Aslan Şener tarafından Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi Kariyer Günleri Kapsamında öğrencilere yönelik Avukatlık Meslek tanıtımı semineri düzen..

DEVAMI +
HATSU GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN TEYAKKUZDA

HATSU GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN TEYAKKUZDA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) ekipleri, gece boyunca süren şiddetli yağmur yağışları ile tıkanan kanalları açma ve su birikintilerin..

DEVAMI +
Kırıkhan’da ev yangını

Kırıkhan’da ev yangını

Kırıkhan’da bir apartman dairesinde çıkan yangında biri itfaiye eri 7 kişi dumandan etkilendi.

DEVAMI +
HBB EKİPLERİ YARALARI SARIYOR

HBB EKİPLERİ YARALARI SARIYOR

Kent genelinde gerçekleşen yoğun yağışlardan sonra yaşanan sel ve su baskınlarının neden olduğu zarar, Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağl..

DEVAMI +
SEL SULARI ÖNÜNE NE GELDİYSE SÜRÜKLEDİ

SEL SULARI ÖNÜNE NE GELDİYSE SÜRÜKLEDİ

Antakya’nın Bağrıyanık Mahallesinde facianın eşiğinden dönüldü.

DEVAMI +