25-10-2018 10:52:00

Hizmete talibim

Hizmete talibim

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yeloğlu ziyaretlerini sürdürüyor.


Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ni ederek aday adaylığı hakkında açıklamalarda bulunan Yeloğlu, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimleri için Hatay Büyükşehir Belediyesi için Ak Parti’den aday adayı olduğunu söyledi.

KENTE HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM

Hatay çok şey katacağına inandığını belirten Yeloğılu, “Belediyecilik bizim nazarımızda millete hizmetin ilk kapısıdır. Bunun için bir kez daha aday oldum. Hatay’ın tüm renklerini kucaklamak için; şehri, kültürü ile turizmi ile kalkındırmak için adayım” dedi.
İçinde büyüdüğün, kente hizmet etmek için aday olduğunu tekrarlayan Yeloğlu, “Teşkilatımız ve Yerel yönetimlerin mimarı Genel başkanımız, liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da uygun görürse, bir kez daha hizmete talibim” dedi.

ŞEHİRCİLİKTEN KOPMADIK

5 yıllık belediye başkanlığı süresince, katı atak merkezinden koruma amaçlı imar planına, Asi Nehri projesinden, Mezarlık Kompleksine, köprülerden çevre yollarına kadar bir çok hizmete imza attıklarını belirten Yeloğlu, Türkiye de ilk defa Asi nehrine yaptığımız lastik bendi şuan başka illerde danışman olarak bu çalışmamı sürdürüyorum, Lastik bendi konusunda birçok İlle çalışıyoruz. En son Düzce de bir çalışma yapmak nasip oldu. Bursa, Tokat ve Amasya’da projelerimiz oldu. Kısacası şehircilikten kopmadık” ifadesinde bulundu.

ADAYLIK ŞANSIM YÜZDE 99

Yeloğlu’na basın mensuplarının adaylık şansının ne kadar olduğuna yönelik soruya, “Benim adaylık şansım yüzde 99, beni inanıyorum, bu görev bana tevdi edilmesi halinde Hatay sözde değil,  özde hizmetleri ve susadığı projelerle uçuracağımı şimdiden söylem isterim” ifadesinde bulundu.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 216 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Vali Ata Bölge ve İl Müdürleri İle Vedalaştı

Vali Ata Bölge ve İl Müdürleri İle Vedalaştı

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay’a hizmet veren Bölge ve İl Müdürleri ile Valilik birim müdürlerin..

DEVAMI +
Kimyeci Kalp ameliyatı oldu

Kimyeci Kalp ameliyatı oldu

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, sağlık durumuyla alakalı bir açıklama yaparak açık kalp ameliyatı yapıldığını ifade etti.

DEVAMI +
Hatay kadim bir kent

Hatay kadim bir kent

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

DEVAMI +
Baronun çalışmalarını başarılı buluyoruz

Baronun çalışmalarını başarılı buluyoruz

Hatay Dernekler Platformu Federasyonu Başkanı Ali Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri Hatay Barosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DEVAMI +
DEFNE’YE İSTİHDAM YARATACAK BAŞKAN ADAYI

DEFNE’YE İSTİHDAM YARATACAK BAŞKAN ADAYI

Başarılı projeleriyle dikkat çeken Defne Belediye Başkan A. Adayı Nidal Özdemir, “Hatay Üreten Eller Kadın Kooperatifi” projesi ile işsiz kadınları üretici yaparak 250 kişiye iş im..

DEVAMI +
CHP’DEN SAMANDAĞ’DA BİRLİKTELİK TOPLANTISI

CHP’DEN SAMANDAĞ’DA BİRLİKTELİK TOPLANTISI

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in düzenlediği Birlik Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı Hatay’ın tüm dinamiklerini bir çatı altında topladı.

DEVAMI +