25-10-2018 10:52:00

Hizmete talibim

Hizmete talibim

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yeloğlu ziyaretlerini sürdürüyor.


Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ni ederek aday adaylığı hakkında açıklamalarda bulunan Yeloğlu, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimleri için Hatay Büyükşehir Belediyesi için Ak Parti’den aday adayı olduğunu söyledi.

KENTE HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM

Hatay çok şey katacağına inandığını belirten Yeloğılu, “Belediyecilik bizim nazarımızda millete hizmetin ilk kapısıdır. Bunun için bir kez daha aday oldum. Hatay’ın tüm renklerini kucaklamak için; şehri, kültürü ile turizmi ile kalkındırmak için adayım” dedi.
İçinde büyüdüğün, kente hizmet etmek için aday olduğunu tekrarlayan Yeloğlu, “Teşkilatımız ve Yerel yönetimlerin mimarı Genel başkanımız, liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da uygun görürse, bir kez daha hizmete talibim” dedi.

ŞEHİRCİLİKTEN KOPMADIK

5 yıllık belediye başkanlığı süresince, katı atak merkezinden koruma amaçlı imar planına, Asi Nehri projesinden, Mezarlık Kompleksine, köprülerden çevre yollarına kadar bir çok hizmete imza attıklarını belirten Yeloğlu, Türkiye de ilk defa Asi nehrine yaptığımız lastik bendi şuan başka illerde danışman olarak bu çalışmamı sürdürüyorum, Lastik bendi konusunda birçok İlle çalışıyoruz. En son Düzce de bir çalışma yapmak nasip oldu. Bursa, Tokat ve Amasya’da projelerimiz oldu. Kısacası şehircilikten kopmadık” ifadesinde bulundu.

ADAYLIK ŞANSIM YÜZDE 99

Yeloğlu’na basın mensuplarının adaylık şansının ne kadar olduğuna yönelik soruya, “Benim adaylık şansım yüzde 99, beni inanıyorum, bu görev bana tevdi edilmesi halinde Hatay sözde değil,  özde hizmetleri ve susadığı projelerle uçuracağımı şimdiden söylem isterim” ifadesinde bulundu.

Cuma ZEYBEK

Bu haber 305 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +
MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

Cumhur ittifakının Defne ve Büyükşehirde başarılı olması için çalışıyoruz

DEVAMI +
Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Hatay Şube Başkanı Özge Sabahoğlu, Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsediklerini söyledi.

DEVAMI +
31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Saadet Partisi adayları Dörtyol ilçesini karış karış gezdi.

DEVAMI +
HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Narlıca’da gerçekleştirdiği seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, genel seçim havası yaratıldığını ancak vatandaşların k..

DEVAMI +
İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

Cumhur İttifakının Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Esen Burçin Harbutlu, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye G..

DEVAMI +