09-07-2018 11:52:00

İLK ESTETİK KLİNİK AÇILDI

İLK ESTETİK KLİNİK AÇILDI

Sağlık alanında bölgemizde başarılı bir biçimde faaliyetlerini sürdüren Antakya Özel Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde iki aydır faaliyette olan Joiest estetik klinik ve saç ekim ünitelerinin resmi açılış töreni yoğun katılım ile gerçekleşti.


Yaptığı başarılı çalışmaları ile bilinen  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Op.Dr. Metin Temel yönetiminde hizmet verecek olan Joiest estetik klinik ve saç ekim ünitelerinin muhteşem açılış töreni  CHP Hatay Eski Milletvekili Refik Eryılmaz, Antakya özel  yaşam cerrahi tıp merkezi yönetim kurulu üyeleri Kardiyoloji İç Hastalıklar Uzm.Dr. Semir Öztoprak ve Hakan Bozkurt, Antakya özel  yaşam cerrahi tıp merkezinde görev yapan doktorlar,İş ve Sanat dünyasından bir çok önemli ismin katılımı ile gerçekleşti.

YAPILMAYAN AMELİYAT YOK

Gerek teknik donanımı gerekse de alanında uzman personeli ile en iyi hizmeti vermeyi amaçladıkları kliniklerini Hatay halkına kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Joiest estetik klinik ve saç ekim üniteleri sorumlu doktoru Op.Dr. Metin Temel, Cerrahi uygulamalar olarak yapmadıkları ameliyat kaleminin olmadığının altını çizdi. Temel, Estetik yüz ve boyun germe, Yağ enjeksiyonu ve kök hücre tedavileri, Estetik burun ameliyatı, Estetik meme büyütme ve meme küçülteme, Dolgu ve botoks uygulamaları göz kapağı estetiği, Kepçe kulak ameliyatı, Serbest doku nakilleri, El cerrahisi ve mikrocerrahi, Dudak damak yarıkları, Cilt kanserlerinin tedavisi, Yanık ve yanığa bağlı kontraktür ve çekmelerin tedavisi, Ağız çene ve yüz cerrahisi, Yüz felci tedavisi ve Nevüslerin cerrahi tedavisi konusunda iddialı olduklarını bir kez daha yineledi.

TEK ÜNİTE OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Temel: “Ameliyatsız veya lokal anestezi eşliğinde yapacağımız başarılı operasyonlar ile sektöre damga vurmaya hazırlandığımız kliniğimizde mikro fue tekniği ile son teknolojik yöntemlerle plastik cerrah gözetiminde saç ekimi, sakal ve bıyık ekimi, kaş ekimi yapılan tek ünite olmanın gururunu yaşıyoruz. Kliniğimizde yapacağımız hizmetleri sıralayacak olursak, Cilt bakımında 3 aşamalı olarak AQUAPEEL cihazı ile alfa hidroksilik asitle ölü derileri temizliyoruz, salisilik asitle kapalı olan gözenekleri acıyoruz sonrada tonikleme yaparak cildi yatıştırıyoruz. Cilt bakımı aktif aknelerin yatıştırılması ve cilt yenileme yapılmaktadır. OBSERV-520 cilt analiz cihazı ile ücretsiz tüm hastalarımıza cilt analizleri yapılarak cilt yapılarına uygun tedaviler ve cilt gençleştirme uygulamaları önermekteyiz. Lazer epilasyonda Hatay’da ezberleri bozmayı hedefliyoruz. Kullandığımız velux lazer epilasyon cihazı ile 755 normal diod lazer epilasyon ve 808 nm alexandrayt lazer epilasyon cihazının dalga boylarını bir arada sunarak sadece 4 seansta erkek ve bayan hastalarımıza istenmeyen tüylerle vedalaşmalarını sağlıyoruz. Ameliyatsız yüz, boyun ve vücut sarkmaları için ultrasonik enerji kullanılan vekısa adı hifu olan yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason cihazı DUALL HI ile sarkmış olan alanlarda toparlanma sağlıyoruz” dedi.

LAZER UYGULAMALARI SAĞLANIYOR

Temel: “Ameliyatsız yüz, boyun ve vücut sarkmaları için ultrasonik enerji kullanılan ve kısa adı hifu olan yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason cihazı DUALL HI  ile sarkmış olan alanlarda toparlanma sağlıyoruz. Türkiye’de sadece seçkin kliniklerde bulunan ameliyatsız sıcak lazer lipoliz cihazı olan LE-SHAPE cihazı ile 1064 nm dalga boyunda diod lazer enerjisi kullanılarak sadece tek seansta yaklaşık 2,5 cm incelme sağlayabiliyoruz. Akne sıkarları, cilt yenileme, leke tedavisi, gebelik çatlaklarının tedavisi, yüz ve vücudun diğer alanlarındaki sarkmaları tedavisi için SECRET ALTIN IGNE  radyo frekans tedavisi ve FRAXIS  fraksiyonel karbondioksit lazer uygulamaları ile sağlamaktayız. Fraxiyonel lazer olan GYNOLAZER  ile normal doğum nedeniyle vajen yapısı ve idrar torbasındaki bağlardaki gevşeme nedeniyle hapşırma ve aksırma esnasında oluşan idrar kaçaklarının ameliyatsız tedavisi sağlanabilmektedir. Ayrıca aynı cihazla farklı dozlarda yapılan uygulamalar ile ameliyatsız vajinal daraltma ve vajinal estetik, genital beyazlatma, inatçı mantar enfeksiyonlarının tedavisi ve ağrısız konforlu bir cinsel ilişki sağlanabilmektedir. Mezoterapi ve cilt bakım ürünlerinde Türkiye’de sayılı firmalar arasında olan mezoklinik ve mezoestetik dermokozmetik ürünlerinin Antakya’daki tek yetkili bayisiyiz. Mezoterapi, prp, dolgu, iple yüz germe ve askılama ve dermokozmetik ürünlerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz kliniğimizin kazandırılmasındaki desteklerinden dolayı Antakya özel  Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi yönetim kurulu üyeleri Kardiyoloji İç Hastalıklar Uzm. Dr. Semir Öztoprak ve Hakan Bozkurt’a şükranlarımı sunarak siz değerli konuklarımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra konuklara kliniği dolaştıran Op.Dr. Metin Temel tüm üniteler hakkında detaylı bilgilendirmeler yaptı. Konuklara ikramların yapıldığı  muhteşem açılış töreninin finali toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Bu haber 79 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Bugün 7 ilçenin birçok mahallesinde elektrik yok

Bugün 7 ilçenin birçok mahallesinde elektrik yok

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 26 Eylül Çarşamba günü (bugün) 7 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

DEVAMI +
Çocuklar topaç çevirme oyunu oynadı

Çocuklar topaç çevirme oyunu oynadı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından başlatılan "Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar" kampanyası Hatay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde "Bilme..

DEVAMI +
ARSUZ KONACIK MAHALLESİ’NE YENİ İÇME SUYU HATTI

ARSUZ KONACIK MAHALLESİ’NE YENİ İÇME SUYU HATTI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), ikametin yoğun bulunduğu bölgelerde su basıncının az olmasından kaynaklı oluşan sorunları gidermek iç..

DEVAMI +
BAŞKAN TAŞÇI’NIN OĞULLARI SÜNNET OLDU

BAŞKAN TAŞÇI’NIN OĞULLARI SÜNNET OLDU

Korkut Ata ve Göktuğ’un kirveliğini Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, MHP 27. Dönem Hatay Milletveki..

DEVAMI +
Yusuf Altunay evinde ziyaret edildi

Yusuf Altunay evinde ziyaret edildi

Yaşayan Değerlerden Ressam Yusuf Altunay, Evinde ziyaret edildi.

DEVAMI +
KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Hatay Dernekler Federasyonu’na bağlı Hatay Çocuklara Şefkat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Harbiye Venedik Restaurantta, tanışma ve kaynaşma yemeğinde buluştular...

DEVAMI +