09-07-2018 11:52:00

İLK ESTETİK KLİNİK AÇILDI

İLK ESTETİK KLİNİK AÇILDI

Sağlık alanında bölgemizde başarılı bir biçimde faaliyetlerini sürdüren Antakya Özel Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde iki aydır faaliyette olan Joiest estetik klinik ve saç ekim ünitelerinin resmi açılış töreni yoğun katılım ile gerçekleşti.


Yaptığı başarılı çalışmaları ile bilinen  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Op.Dr. Metin Temel yönetiminde hizmet verecek olan Joiest estetik klinik ve saç ekim ünitelerinin muhteşem açılış töreni  CHP Hatay Eski Milletvekili Refik Eryılmaz, Antakya özel  yaşam cerrahi tıp merkezi yönetim kurulu üyeleri Kardiyoloji İç Hastalıklar Uzm.Dr. Semir Öztoprak ve Hakan Bozkurt, Antakya özel  yaşam cerrahi tıp merkezinde görev yapan doktorlar,İş ve Sanat dünyasından bir çok önemli ismin katılımı ile gerçekleşti.

YAPILMAYAN AMELİYAT YOK

Gerek teknik donanımı gerekse de alanında uzman personeli ile en iyi hizmeti vermeyi amaçladıkları kliniklerini Hatay halkına kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Joiest estetik klinik ve saç ekim üniteleri sorumlu doktoru Op.Dr. Metin Temel, Cerrahi uygulamalar olarak yapmadıkları ameliyat kaleminin olmadığının altını çizdi. Temel, Estetik yüz ve boyun germe, Yağ enjeksiyonu ve kök hücre tedavileri, Estetik burun ameliyatı, Estetik meme büyütme ve meme küçülteme, Dolgu ve botoks uygulamaları göz kapağı estetiği, Kepçe kulak ameliyatı, Serbest doku nakilleri, El cerrahisi ve mikrocerrahi, Dudak damak yarıkları, Cilt kanserlerinin tedavisi, Yanık ve yanığa bağlı kontraktür ve çekmelerin tedavisi, Ağız çene ve yüz cerrahisi, Yüz felci tedavisi ve Nevüslerin cerrahi tedavisi konusunda iddialı olduklarını bir kez daha yineledi.

TEK ÜNİTE OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Temel: “Ameliyatsız veya lokal anestezi eşliğinde yapacağımız başarılı operasyonlar ile sektöre damga vurmaya hazırlandığımız kliniğimizde mikro fue tekniği ile son teknolojik yöntemlerle plastik cerrah gözetiminde saç ekimi, sakal ve bıyık ekimi, kaş ekimi yapılan tek ünite olmanın gururunu yaşıyoruz. Kliniğimizde yapacağımız hizmetleri sıralayacak olursak, Cilt bakımında 3 aşamalı olarak AQUAPEEL cihazı ile alfa hidroksilik asitle ölü derileri temizliyoruz, salisilik asitle kapalı olan gözenekleri acıyoruz sonrada tonikleme yaparak cildi yatıştırıyoruz. Cilt bakımı aktif aknelerin yatıştırılması ve cilt yenileme yapılmaktadır. OBSERV-520 cilt analiz cihazı ile ücretsiz tüm hastalarımıza cilt analizleri yapılarak cilt yapılarına uygun tedaviler ve cilt gençleştirme uygulamaları önermekteyiz. Lazer epilasyonda Hatay’da ezberleri bozmayı hedefliyoruz. Kullandığımız velux lazer epilasyon cihazı ile 755 normal diod lazer epilasyon ve 808 nm alexandrayt lazer epilasyon cihazının dalga boylarını bir arada sunarak sadece 4 seansta erkek ve bayan hastalarımıza istenmeyen tüylerle vedalaşmalarını sağlıyoruz. Ameliyatsız yüz, boyun ve vücut sarkmaları için ultrasonik enerji kullanılan vekısa adı hifu olan yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason cihazı DUALL HI ile sarkmış olan alanlarda toparlanma sağlıyoruz” dedi.

LAZER UYGULAMALARI SAĞLANIYOR

Temel: “Ameliyatsız yüz, boyun ve vücut sarkmaları için ultrasonik enerji kullanılan ve kısa adı hifu olan yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason cihazı DUALL HI  ile sarkmış olan alanlarda toparlanma sağlıyoruz. Türkiye’de sadece seçkin kliniklerde bulunan ameliyatsız sıcak lazer lipoliz cihazı olan LE-SHAPE cihazı ile 1064 nm dalga boyunda diod lazer enerjisi kullanılarak sadece tek seansta yaklaşık 2,5 cm incelme sağlayabiliyoruz. Akne sıkarları, cilt yenileme, leke tedavisi, gebelik çatlaklarının tedavisi, yüz ve vücudun diğer alanlarındaki sarkmaları tedavisi için SECRET ALTIN IGNE  radyo frekans tedavisi ve FRAXIS  fraksiyonel karbondioksit lazer uygulamaları ile sağlamaktayız. Fraxiyonel lazer olan GYNOLAZER  ile normal doğum nedeniyle vajen yapısı ve idrar torbasındaki bağlardaki gevşeme nedeniyle hapşırma ve aksırma esnasında oluşan idrar kaçaklarının ameliyatsız tedavisi sağlanabilmektedir. Ayrıca aynı cihazla farklı dozlarda yapılan uygulamalar ile ameliyatsız vajinal daraltma ve vajinal estetik, genital beyazlatma, inatçı mantar enfeksiyonlarının tedavisi ve ağrısız konforlu bir cinsel ilişki sağlanabilmektedir. Mezoterapi ve cilt bakım ürünlerinde Türkiye’de sayılı firmalar arasında olan mezoklinik ve mezoestetik dermokozmetik ürünlerinin Antakya’daki tek yetkili bayisiyiz. Mezoterapi, prp, dolgu, iple yüz germe ve askılama ve dermokozmetik ürünlerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz kliniğimizin kazandırılmasındaki desteklerinden dolayı Antakya özel  Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi yönetim kurulu üyeleri Kardiyoloji İç Hastalıklar Uzm. Dr. Semir Öztoprak ve Hakan Bozkurt’a şükranlarımı sunarak siz değerli konuklarımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra konuklara kliniği dolaştıran Op.Dr. Metin Temel tüm üniteler hakkında detaylı bilgilendirmeler yaptı. Konuklara ikramların yapıldığı  muhteşem açılış töreninin finali toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Bu haber 251 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
47 yaşında askerlik şoku yaşadı!

47 yaşında askerlik şoku yaşadı!

Yıllarca askere gitmek için çabalayan vatandaş, aradan 20 yıl sonra askere çağrıldı.

DEVAMI +
Satrançta Doğuş Koleji farkı

Satrançta Doğuş Koleji farkı

2018 - 2019 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Yarışmaları Samandağ GHSİM Spor Salonu’nda yapıldı.

DEVAMI +
İki Avukat ruhsatını aldı

İki Avukat ruhsatını aldı

Staj dönemlerini başarıyla tamamlayan Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Berat Ayan, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Elif Nagehan Baki Antakya Adliyesinde dü..

DEVAMI +
BAŞKAN SAVAŞ, “SAĞLIĞIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HİZMET EDİYORUZ”

BAŞKAN SAVAŞ, “SAĞLIĞIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HİZMET EDİYORUZ”

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), “Sağlıklı Yaşam ve Temiz Çevre” anlayışıyla Hatay’a kazandırdığı 9 yeni atık su arıtma tesisinden bir..

DEVAMI +
Gençlerimizi daha donanımlı bir şekilde yetiştirmeliyiz

Gençlerimizi daha donanımlı bir şekilde yetiştirmeliyiz

Eğitime Destek Platformu (EDP) İstişare toplantısı Antakya’da yapıldı.

DEVAMI +
Fidanlar dağıtıldı

Fidanlar dağıtıldı

21 Mart Nevruz Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Hatay’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

DEVAMI +