06-07-2018 14:25:00

İTSO’dan ARİAD yönetimine nezaket ziyareti

İTSO’dan ARİAD yönetimine nezaket ziyareti

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, Arsuz İşadamları Derneği (ARİAD)’ne nezaket ziyaretinde bulundular.


ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu tarafından karşılan İTSO yönetiminin ziyaretinde ağırlıklı olarak Arsuz turizmi ve bölgede yaşanan sone ekonomik gelişmeler ele alındı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren ARİAD Başkanı   Adnan Ağır, Hatay’ın yeni ilçe olan ve bölgenin parlayan yıldızı olan Arsuz’da daha iyi hizmet edebilmek için iş adamlarımız ile birlikte kurduğumuz derneğimizde çalışmalar yapıyoruz. Dernek olarak bölge ekonomisine değer katacak çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz de yapmaktayız. Eğitim ve yardımların yanı sıra Tarım ve turizm şehri olan Arsuz bölgesinin kalkınması için çalışmalar yapmaktayız. ARİDA olarak sizleri her zaman yanımızda görmenin de onurunu yaşıyoruz” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Arsuz Türkiye’nin en önemli tarım ve turizm merkezlerimizden biri. Tarihi, doğal güzellikleri ve denizi ile önemli bir potansiyele sahip. Bu potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir.  Hatay’ın Ortadoğuya yakın olması nedeniyle önemli bir konuma sahibiz. Temennimiz Suriye olaylarının sona ermesi ile bölgemizdeki sanayi, ticaret ve turizmin çok hareketleneceğini bekliyoruz. Arsuz ilçemizde Tarım ve turizm potansiyeli yönünden en şanslı bölgemiz. Arsuzlu iş adamları olarak çalışmalarınız da başarılar diliyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Muhasip üye Gassan Kuran’ın ARİAD  ziyaretinde,  ARİAD Başkanı  Adnan Ağır, yönetim kurulu üyeleri: Emir Horoz,Metin Ağır, Abdulhamit Şekip Kirmitçi ve Nevzat Korkmaz yer aldılar.

Bu haber 89 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
resim yok

Borçlanma yine komisyona havale edildi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı olağan toplantısı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan vekili Ömer Dolar başkanlığında yapıldı.

DEVAMI +
Enflasyon Memurun Bütçesini Yuttu

Enflasyon Memurun Bütçesini Yuttu

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık Sen İl Başkanı Hayrettin ŞAHİN açıklanan Ağustos ayı enflasyon rakamlarına dair açıklamasında; Ağustos ayında TÜFE %2,3 oranında yükseldi...

DEVAMI +
Muz Üreticisiyle Protokol İmzalandı

Muz Üreticisiyle Protokol İmzalandı

2018 yılı Mali Destek Programları kapsamında Proje Uygulama Sözleşmelerinin imzalamasına devam ediliyor.

DEVAMI +
Turizmi canlandırma çalışmaları devam ediyor

Turizmi canlandırma çalışmaları devam ediyor

Hatay’da Özel Tekne Turizminin canlandırılmasını yönelik çalışmalar devam ediyor.

DEVAMI +
HALİL AY'DAN DEV YATIRIM

HALİL AY'DAN DEV YATIRIM

Hatay'ın ilk ve tek çocuk bezi fabrikası AL KAMAR'ın Reyhanlı'daki fabrikasına gezi ve tanıtım programı düzenlendi. Yüzlerce kişinin istihdam edildiği fabrika Suriye'nin tam sınırı..

DEVAMI +
HBB’DEN ÖĞRENCİLERE KURS İMKÂNI

HBB’DEN ÖĞRENCİLERE KURS İMKÂNI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren HATMEK, uzman eğitmen kadrosu ile ücretsiz kurslar vermeye devam ediyor. ..

DEVAMI +