12-07-2018 12:05:00

Kalite Yönetim Sistemi toplantısı yapıldı

Kalite Yönetim Sistemi toplantısı yapıldı

Hatay Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından kamuoyuna verilen hizmet kalitesinin değerlendirildiği ‘Kalite Yönetim Sistemi’ toplantısı yapıldı.


Antakya Narin Otel toplantıya Hatay İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Türk Standartları Enstitüsü Heyeti, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, kalite yönetim sistemi sorumluları ve hizmet veren teknik personelleri katıldı

ÇOLAKOĞLU: KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ'NİN UYGULANMASI OLMAZSA OLMAZ BİR ŞART OLMUŞTUR

Toplantının açılış konuşmasını yapan Hatay Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ergün Çolakoğlu,"Günümüz koşullarında bilgi, teknoloji ve iletişim alanında yaşanan büyük gelişmeler toplumları kıyasıya bir rekabete ve her geçen gün yeni gelişmelerin yaşandığı ekonomik bir yarış içerisine sürüklemektedir” dedi.

Dünyanın küreselleşmesi, rekabetin kapsam ve sınırlarını genişletmiş, yarışa katılanların sayısı giderek arttığını belirten Çolakoğlu, “Üstelik bu yarışa katılanlar her geçen gün daha üstün nitelikli olmaktadır. Hizmet alanlar artık daha bilinçli, daha bilgili hale gelmiş ve beklentileri en üst seviyeye ulaşmıştır. Artık hizmet alanların beklentilerini karşılamak yeterli olmamakta, beklentilerinin de ötesine geçmek gerekmektedir. Değişim hızı artmış, özellikle teknoloji alanında yaşanan gelişmeler önceden hayal bile edilemeyen uygulamaları mümkün kılmıştır. Artık değişime ve değişim hızına ayak uyduramayan kuruluşların ayakta kalabilmesi çok zordur. İşletmelerin ayakta kalabilmeleri ancak tüm sektörlerde müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun mal üretiminin veya hizmetin sağlanmasıyla gerçekleşebilecektir. Bu sebeple, kuruluşlarda, verilen hizmetlerin tüm aşamaları kapsayan ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sistemi'nin uygulanması olmazsa olmaz bir şart olmuştur." dedi.

Çolakoğlu’nun konuşmasının ardından Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu personelleri ve (TSE) Türk Standartları Enstitüsü ekibi ile birlikte tüm personeline bilgilendirme eğitim toplantısı yapıldı.

Cuma ZEYBEK

 

oku

Bu haber 107 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Öğrenciler Müdür Çerko’ya dergi verdi

Öğrenciler Müdür Çerko’ya dergi verdi

Habib-i Neccar Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko’yu makamında ziyaret ettiler.

DEVAMI +
Gülistan incelemelerde bulundu

Gülistan incelemelerde bulundu

Defne İlçe Milli Eğitim Kemal Gülistan, Turunçlu Ortaokulu´nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

DEVAMI +
Kaymakam Uygur, öğrencinin isteğini geri çevirmedi

Kaymakam Uygur, öğrencinin isteğini geri çevirmedi

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur kendisine mektup yazarak “En büyük hayalim sizinle tanışmak. Eğer müsaitseniz bizim okula gelmenizi çok istiyorum?” diyen Atayurdu İlk/Ortaokulu 7/A..

DEVAMI +
KÖY OKULUNUN TADİLATINI ÜSTLENDİLER

KÖY OKULUNUN TADİLATINI ÜSTLENDİLER

14 Şubat Sevgililer Gününde Akademi Hastanesi’nden anlamlı etkinlik

DEVAMI +
Kardeş okula kitap yardımı

Kardeş okula kitap yardımı

TEK Kampüs Okulları öğrencileri, okulda başlattıkları “Kitap Kampanyası”nda toplanan hikaye, şiir, roman ve öykü türündeki kitapları kardeş okul Avcılarsuyu Değirmendere Ortaokulu’..

DEVAMI +
Ortak sosyal sorumluluk projesine imza attılar

Ortak sosyal sorumluluk projesine imza attılar

Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsü Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencileri, İstanbul Beyoğlu Alman Lisesi ve Sainte Pulcherie Fransız Lisesi ile ortak bir sosyal sorumluluk projesine imza..

DEVAMI +