13-06-2018 16:07:00

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, Mazman Medya Show Radyo Grubunun gerçekleştirdiği Günışığı programın canlı yayın konuğu oldu.


Özgeçmiş bilgilerini dinleyici ve izleyicilerle paylaşan Kaşıkçı, siyasi hayatıyla birlikte öğrenim hayatına da akademik yönden devam ettiğinin altını çizdi.
Kaşıkçı milletvekili adaylığı konusunda; Cenab-ı Allah benim için yeni bir hizmet mecrasının kapısını açtı. Seçim çalışmalarımızı bir aydır tüm adaylarımızla birlikte hız kesmeden devam ettiriyoruz. Takdir edersiniz ki sahada en aktif milletvekili adayları Milliyetçi Hareket Partimizin adayları oldu. Bu seçimden gerek bireysel gerek partimiz gerekse Cumhur İttifakı olarak muzaffer çıkmak istiyoruz.
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı sunucu Mithat Tümyürek’in sorularına açık yüreklilikle karşılık verdi. Kaşıkçı; erken seçimin gerekliliğinin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öngörüsü olması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylaması üzerine başladığını ifade etti. Kaşıkçı: “Erken seçim devletimiz için her daim taze kan görevinde bulunmuştur. Seçim sonucu milletimizin kararıyla devletimizin lehine olacak.” Dedi.
Kaşıkçı,  Cumhur İttifakı konusunda, zamanında birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ittifak konusunda ortak noktada nasıl buluştuklarını örneklerle açıkladı. Cumhur İttifakının gerçekleşmesinin temel sebebinin devletimiz, ülkemiz ve milletimiz olduğunu ifade etti. Kaşıkçı; “Biz geçmişi unutmadık ancak ülkemizin içinde bulunduğu tehditleri bertaraf etmek için bir tarafa bıraktık. İçinde bulunduğumuz coğrafya bizim her zaman askeri, ekonomik, siyasi anlamda hazır ve nazır olmamızı gerektirmektedir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak her zaman söylediğimiz gibi “Kendimiz başka bir ülkenin başkentinde aramayalım. Kendimizi Ankara’da arayalım ” Dedi.
 
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı ülkemiz ve şehrimiz için hizmet için var olduğunu dile getirdi. Şehrimizin her türlü sıkıntısını gerek iktidar gerekse muhalefet partileriyle ortak noktada buluşarak çözülmesinin gerekliliğini vurguladı.

Bu haber 206 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay’ı öz kimliğine kavuşturacağız

Hatay’ı öz kimliğine kavuşturacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

DEVAMI +
Yargıtay heyetinden Vali Doğan’a ziyaret

Yargıtay heyetinden Vali Doğan’a ziyaret

Yargıtay’ın 150. yıldönümünde, Yargıtay Başkanlar Kurulu toplantısını Hatay’da düzenlenmek için Hatay’a gelen Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Yargıtay Başsavcısı Mehmet Akarca..

DEVAMI +
Vali Doğan’dan Hudut Karakoluna ziyaret

Vali Doğan’dan Hudut Karakoluna ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

DEVAMI +
İTSO’dan kardeş oda protokolü

İTSO’dan kardeş oda protokolü

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile İTSO arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı

DEVAMI +
Yağışlar 78 bin dekar tarım alanına zarar verdi

Yağışlar 78 bin dekar tarım alanına zarar verdi

Hatay Valiliği, kentte son bir haftadır etkili olan yağışlar nedeniyle Antakya, Kırıkhan, Reyhanlı ve Kumlu ilçelerinde, 26 yerleşim yerinde bin 820 üreticiye ait 78 bin dekar alan..

DEVAMI +
21. Yüzyılda Hatay’da elektrik kesiliyor

21. Yüzyılda Hatay’da elektrik kesiliyor

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay’ın sorunlarını gündeme taşımaya devam ediyor.

DEVAMI +