13-06-2018 16:07:00

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, Mazman Medya Show Radyo Grubunun gerçekleştirdiği Günışığı programın canlı yayın konuğu oldu.


Özgeçmiş bilgilerini dinleyici ve izleyicilerle paylaşan Kaşıkçı, siyasi hayatıyla birlikte öğrenim hayatına da akademik yönden devam ettiğinin altını çizdi.
Kaşıkçı milletvekili adaylığı konusunda; Cenab-ı Allah benim için yeni bir hizmet mecrasının kapısını açtı. Seçim çalışmalarımızı bir aydır tüm adaylarımızla birlikte hız kesmeden devam ettiriyoruz. Takdir edersiniz ki sahada en aktif milletvekili adayları Milliyetçi Hareket Partimizin adayları oldu. Bu seçimden gerek bireysel gerek partimiz gerekse Cumhur İttifakı olarak muzaffer çıkmak istiyoruz.
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı sunucu Mithat Tümyürek’in sorularına açık yüreklilikle karşılık verdi. Kaşıkçı; erken seçimin gerekliliğinin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öngörüsü olması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylaması üzerine başladığını ifade etti. Kaşıkçı: “Erken seçim devletimiz için her daim taze kan görevinde bulunmuştur. Seçim sonucu milletimizin kararıyla devletimizin lehine olacak.” Dedi.
Kaşıkçı,  Cumhur İttifakı konusunda, zamanında birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ittifak konusunda ortak noktada nasıl buluştuklarını örneklerle açıkladı. Cumhur İttifakının gerçekleşmesinin temel sebebinin devletimiz, ülkemiz ve milletimiz olduğunu ifade etti. Kaşıkçı; “Biz geçmişi unutmadık ancak ülkemizin içinde bulunduğu tehditleri bertaraf etmek için bir tarafa bıraktık. İçinde bulunduğumuz coğrafya bizim her zaman askeri, ekonomik, siyasi anlamda hazır ve nazır olmamızı gerektirmektedir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak her zaman söylediğimiz gibi “Kendimiz başka bir ülkenin başkentinde aramayalım. Kendimizi Ankara’da arayalım ” Dedi.
 
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı ülkemiz ve şehrimiz için hizmet için var olduğunu dile getirdi. Şehrimizin her türlü sıkıntısını gerek iktidar gerekse muhalefet partileriyle ortak noktada buluşarak çözülmesinin gerekliliğini vurguladı.

Bu haber 159 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Nasrettin Eskiocak’a taziye ziyareti

Nasrettin Eskiocak’a taziye ziyareti

Hatay Valisi Erdal Ata, ALİYAD Onursal Başkanı Nasrettin Eskiocak’a taziye ziyaretinde bulundu.

DEVAMI +
MUHTARLARDAN ATA'YA ÇELENK

MUHTARLARDAN ATA'YA ÇELENK

Muhtarlardan Ata’ya çelenk 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle çelenk koyma töreni düzenlendi.

DEVAMI +
ANDIMIZA KARŞI ÇIKANLAR MI YERLİ VE MİLLİ?

ANDIMIZA KARŞI ÇIKANLAR MI YERLİ VE MİLLİ?

Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Başkanı Hayrettin Şahin okullarda andımızın yeniden okutulmasına dair Danıştay’ın kararı hakkında açıklama yaptı.

DEVAMI +
Defne’nin hakkettiği hizmetlere kavuşturmak için aday adayım

Defne’nin hakkettiği hizmetlere kavuşturmak için aday adayım

Hatay Büyükşehir Gönüllüleri Çalışma Grup Başkanı Fehim Dede, CHP’den Defne Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

DEVAMI +
Hatay’ın taş ocakları meclis gündeminde

Hatay’ın taş ocakları meclis gündeminde

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Hatay’daki taş ocaklarının denetlenmesi ve gerek çevreye gerekse tarihi dokuya verdiği zararların en aza indirilmesi yönünde çalışma başlatılmas..

DEVAMI +
Haşim Doğru Gençlik Kolları Başkanı oldu

Haşim Doğru Gençlik Kolları Başkanı oldu

Haşim Doğru AK Parti Defne Gençlik Kolları Başkanlığına atandı.

DEVAMI +