13-06-2018 16:07:00

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, Mazman Medya Show Radyo Grubunun gerçekleştirdiği Günışığı programın canlı yayın konuğu oldu.


Özgeçmiş bilgilerini dinleyici ve izleyicilerle paylaşan Kaşıkçı, siyasi hayatıyla birlikte öğrenim hayatına da akademik yönden devam ettiğinin altını çizdi.
Kaşıkçı milletvekili adaylığı konusunda; Cenab-ı Allah benim için yeni bir hizmet mecrasının kapısını açtı. Seçim çalışmalarımızı bir aydır tüm adaylarımızla birlikte hız kesmeden devam ettiriyoruz. Takdir edersiniz ki sahada en aktif milletvekili adayları Milliyetçi Hareket Partimizin adayları oldu. Bu seçimden gerek bireysel gerek partimiz gerekse Cumhur İttifakı olarak muzaffer çıkmak istiyoruz.
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı sunucu Mithat Tümyürek’in sorularına açık yüreklilikle karşılık verdi. Kaşıkçı; erken seçimin gerekliliğinin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öngörüsü olması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylaması üzerine başladığını ifade etti. Kaşıkçı: “Erken seçim devletimiz için her daim taze kan görevinde bulunmuştur. Seçim sonucu milletimizin kararıyla devletimizin lehine olacak.” Dedi.
Kaşıkçı,  Cumhur İttifakı konusunda, zamanında birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ittifak konusunda ortak noktada nasıl buluştuklarını örneklerle açıkladı. Cumhur İttifakının gerçekleşmesinin temel sebebinin devletimiz, ülkemiz ve milletimiz olduğunu ifade etti. Kaşıkçı; “Biz geçmişi unutmadık ancak ülkemizin içinde bulunduğu tehditleri bertaraf etmek için bir tarafa bıraktık. İçinde bulunduğumuz coğrafya bizim her zaman askeri, ekonomik, siyasi anlamda hazır ve nazır olmamızı gerektirmektedir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak her zaman söylediğimiz gibi “Kendimiz başka bir ülkenin başkentinde aramayalım. Kendimizi Ankara’da arayalım ” Dedi.
 
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı ülkemiz ve şehrimiz için hizmet için var olduğunu dile getirdi. Şehrimizin her türlü sıkıntısını gerek iktidar gerekse muhalefet partileriyle ortak noktada buluşarak çözülmesinin gerekliliğini vurguladı.

Bu haber 122 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANI MİTHAT NEHİR KURBAN BAYRAMI MESAJI

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANI MİTHAT NEHİR KURBAN BAYRAMI MESAJI

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Kurban Bayramı nedeniyle bir açıklama yayınladı. Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer ald..

DEVAMI +
BAŞKAN CULHA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN CULHA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Kurban Bayramıyla ilgili bir mesaj yayımlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

DEVAMI +
ARSUZ ZABITASI BAYRAM DENETİMİNDE

ARSUZ ZABITASI BAYRAM DENETİMİNDE

Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Kurban Bayramı öncesi, ilçe genelindeki iş yerlerine denetimlerini sıklaştırdı.

DEVAMI +
BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı devam eden Kent Meydanını inceledi.

DEVAMI +
EN RENKLİ PROTOKOL

EN RENKLİ PROTOKOL

Hatay protokolü uzun süreden sonra renkli görüntüsü ile Samandağlıların yüzünü güldürdü.

DEVAMI +
Milli beraberlik için birleşelim

Milli beraberlik için birleşelim

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antakya Ticaret Borsası (ATB) ve Hatay Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Amerika’nın Türkiye’ye karşı gerçekleştirdiği yaptırımlara ..

DEVAMI +