13-06-2018 16:07:00

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, Mazman Medya Show Radyo Grubunun gerçekleştirdiği Günışığı programın canlı yayın konuğu oldu.


Özgeçmiş bilgilerini dinleyici ve izleyicilerle paylaşan Kaşıkçı, siyasi hayatıyla birlikte öğrenim hayatına da akademik yönden devam ettiğinin altını çizdi.
Kaşıkçı milletvekili adaylığı konusunda; Cenab-ı Allah benim için yeni bir hizmet mecrasının kapısını açtı. Seçim çalışmalarımızı bir aydır tüm adaylarımızla birlikte hız kesmeden devam ettiriyoruz. Takdir edersiniz ki sahada en aktif milletvekili adayları Milliyetçi Hareket Partimizin adayları oldu. Bu seçimden gerek bireysel gerek partimiz gerekse Cumhur İttifakı olarak muzaffer çıkmak istiyoruz.
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı sunucu Mithat Tümyürek’in sorularına açık yüreklilikle karşılık verdi. Kaşıkçı; erken seçimin gerekliliğinin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öngörüsü olması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylaması üzerine başladığını ifade etti. Kaşıkçı: “Erken seçim devletimiz için her daim taze kan görevinde bulunmuştur. Seçim sonucu milletimizin kararıyla devletimizin lehine olacak.” Dedi.
Kaşıkçı,  Cumhur İttifakı konusunda, zamanında birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ittifak konusunda ortak noktada nasıl buluştuklarını örneklerle açıkladı. Cumhur İttifakının gerçekleşmesinin temel sebebinin devletimiz, ülkemiz ve milletimiz olduğunu ifade etti. Kaşıkçı; “Biz geçmişi unutmadık ancak ülkemizin içinde bulunduğu tehditleri bertaraf etmek için bir tarafa bıraktık. İçinde bulunduğumuz coğrafya bizim her zaman askeri, ekonomik, siyasi anlamda hazır ve nazır olmamızı gerektirmektedir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak her zaman söylediğimiz gibi “Kendimiz başka bir ülkenin başkentinde aramayalım. Kendimizi Ankara’da arayalım ” Dedi.
 
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı ülkemiz ve şehrimiz için hizmet için var olduğunu dile getirdi. Şehrimizin her türlü sıkıntısını gerek iktidar gerekse muhalefet partileriyle ortak noktada buluşarak çözülmesinin gerekliliğini vurguladı.

Bu haber 298 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile beraberindeki heyet dün Hatay Valiliğini ziya..

DEVAMI +
Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Bölgede bir dizi programa katılmak üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, havayolu ile Hatay’a geldi.

DEVAMI +
BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Mayıs ayı olağan toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı top..

DEVAMI +
Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti ilçe başkanları Reyhanlı’da kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DEVAMI +
CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti...

DEVAMI +