13-06-2018 16:07:00

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

KAŞIKÇI: HİZMET İÇİN VARIM!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, Mazman Medya Show Radyo Grubunun gerçekleştirdiği Günışığı programın canlı yayın konuğu oldu.


Özgeçmiş bilgilerini dinleyici ve izleyicilerle paylaşan Kaşıkçı, siyasi hayatıyla birlikte öğrenim hayatına da akademik yönden devam ettiğinin altını çizdi.
Kaşıkçı milletvekili adaylığı konusunda; Cenab-ı Allah benim için yeni bir hizmet mecrasının kapısını açtı. Seçim çalışmalarımızı bir aydır tüm adaylarımızla birlikte hız kesmeden devam ettiriyoruz. Takdir edersiniz ki sahada en aktif milletvekili adayları Milliyetçi Hareket Partimizin adayları oldu. Bu seçimden gerek bireysel gerek partimiz gerekse Cumhur İttifakı olarak muzaffer çıkmak istiyoruz.
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı sunucu Mithat Tümyürek’in sorularına açık yüreklilikle karşılık verdi. Kaşıkçı; erken seçimin gerekliliğinin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öngörüsü olması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylaması üzerine başladığını ifade etti. Kaşıkçı: “Erken seçim devletimiz için her daim taze kan görevinde bulunmuştur. Seçim sonucu milletimizin kararıyla devletimizin lehine olacak.” Dedi.
Kaşıkçı,  Cumhur İttifakı konusunda, zamanında birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ittifak konusunda ortak noktada nasıl buluştuklarını örneklerle açıkladı. Cumhur İttifakının gerçekleşmesinin temel sebebinin devletimiz, ülkemiz ve milletimiz olduğunu ifade etti. Kaşıkçı; “Biz geçmişi unutmadık ancak ülkemizin içinde bulunduğu tehditleri bertaraf etmek için bir tarafa bıraktık. İçinde bulunduğumuz coğrafya bizim her zaman askeri, ekonomik, siyasi anlamda hazır ve nazır olmamızı gerektirmektedir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak her zaman söylediğimiz gibi “Kendimiz başka bir ülkenin başkentinde aramayalım. Kendimizi Ankara’da arayalım ” Dedi.
 
MHP Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı ülkemiz ve şehrimiz için hizmet için var olduğunu dile getirdi. Şehrimizin her türlü sıkıntısını gerek iktidar gerekse muhalefet partileriyle ortak noktada buluşarak çözülmesinin gerekliliğini vurguladı.

Bu haber 104 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!

DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Defne Sevgi Parkı’nda gerçekleşen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce mitingi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

DEVAMI +
AKASYA HALKINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE SÖZ

AKASYA HALKINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE SÖZ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimi buluşmaları kapsamında Akasya Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. ..

DEVAMI +
BÖYLE BİR MİTİNGİ İLK KEZ YAPIYORUM!

BÖYLE BİR MİTİNGİ İLK KEZ YAPIYORUM!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Hatay mitinginde konuştu.

DEVAMI +
Vakit İcraat Vakti

Vakit İcraat Vakti

Çelik hız kesmeden devam ettiği seçim çalışmalarında Tes-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdullah Tokdemir tarafından organize edilen toplantıda bir araya geldiği kalabalık gruba..

DEVAMI +
AK PARTİLİ ADAYLARDAN ESNAF ZİYARETİ

AK PARTİLİ ADAYLARDAN ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Hatay milletvekili adayı Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Cengiz Yıldız ve Cemile Tuna, Antakya Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti.

DEVAMI +
MHP, ALTINÖZÜ’NDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

MHP, ALTINÖZÜ’NDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Adayları ve teşkilat mensupları, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği seçimine sayılı günler kala çalışmaların..

DEVAMI +