20-06-2018 08:34:00

KAYMAKAM UYGUR, MUHTARLARLA VE HALKLA BULUŞTU

KAYMAKAM UYGUR, MUHTARLARLA VE HALKLA BULUŞTU

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Muhtarlar ve Halka Buluşma programı kapsamında, Altınözü İlçesi Kılıçtutan, Günvuran, Gözecik ve Sarıbük mahallelerinde; vatandaşlar ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.


Programa, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Altınözü İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Abdi Uçkuyu, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam Uygur, mahalle muhtarlarıyla ve vatandaşlarla bir araya gelerek, mahalli sorunları ve vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek üzere bu programı düzenlediklerini belirtti. Bülent Uygur, “İlçemizde eğitimden sağlığa, altyapıdan üstyapıya, spordan tarıma, emniyet ve asayişten diğer tüm kamu hizmetlerinde ne yapılması gerekiyorsa elimizdeki imkânlar ölçüsünde bunu en iyi şekilde yapıp, vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Göreve başladığımız günden bugüne, ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla dertlenerek, ne yapabilirizin gayreti içinde olduk. Bu vesile ile kapımız vatandaşlarımıza her zaman ardına kadar açıktır” dedi.

Programın devamında muhtarlar ve vatandaşlar söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Kaymakam Uygur’a iletti. Vatandaşların kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Kaymakam Bülent Uygur, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Muhtarlar ve Halka Buluşma” programına katılan vatandaşlar, “Görüşme talebimiz hiç karşılıksız kalmıyor. Altınözü Kaymakamımız Bülent Uygar’a her zaman ulaşıp sorunlarımızı aktarabiliyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 106 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
resim yok

Yayladağı, Reyhanlı ve Dörtyol’da elektrik yok

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 14 Aralık Cuma günü (bugün) 3 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

DEVAMI +
EMEKÇİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

EMEKÇİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, narenciye üreticisi çiftçileri bahçelerinde ziyaret etti. Narenciye üreticilerinin sorunlarını dinleyerek talep ve önerilerini dinledi. ..

DEVAMI +
İSKENDERUN’DA SÜREKLİ ARIZA VEREN PASLI BORU YENİLENDİ

İSKENDERUN’DA SÜREKLİ ARIZA VEREN PASLI BORU YENİLENDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Hatay genelinde tespit edilen paslı ve asbestli boruların iptal edilerek yerine yenilerinin döşendiği..

DEVAMI +
Sobadan sıçrayan kıvılcımlar yangına neden oldu

Sobadan sıçrayan kıvılcımlar yangına neden oldu

Antakya’da sobadan çıkan yangında dumandan etkilenen 2 kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

DEVAMI +
Özel GAYEM Anaokulunda Yerli Malı Haftası kutlandı

Özel GAYEM Anaokulunda Yerli Malı Haftası kutlandı

12-18 Aralık Yerli Malı Haftası nedeniyle Özel GAYEM Anaokulunda Yerli Malı Haftası etkinliği düzenlendi.

DEVAMI +
İş makinesi doğalgaz borusunu deldi

İş makinesi doğalgaz borusunu deldi

İskenderun’da dere ıslah çalışması yapan iş makinesi yanlışlıkla doğalgaz nakil borusunu deldi.

DEVAMI +