20-06-2018 08:34:00

KAYMAKAM UYGUR, MUHTARLARLA VE HALKLA BULUŞTU

KAYMAKAM UYGUR, MUHTARLARLA VE HALKLA BULUŞTU

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Muhtarlar ve Halka Buluşma programı kapsamında, Altınözü İlçesi Kılıçtutan, Günvuran, Gözecik ve Sarıbük mahallelerinde; vatandaşlar ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.


Programa, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Altınözü İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Abdi Uçkuyu, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam Uygur, mahalle muhtarlarıyla ve vatandaşlarla bir araya gelerek, mahalli sorunları ve vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek üzere bu programı düzenlediklerini belirtti. Bülent Uygur, “İlçemizde eğitimden sağlığa, altyapıdan üstyapıya, spordan tarıma, emniyet ve asayişten diğer tüm kamu hizmetlerinde ne yapılması gerekiyorsa elimizdeki imkânlar ölçüsünde bunu en iyi şekilde yapıp, vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Göreve başladığımız günden bugüne, ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla dertlenerek, ne yapabilirizin gayreti içinde olduk. Bu vesile ile kapımız vatandaşlarımıza her zaman ardına kadar açıktır” dedi.

Programın devamında muhtarlar ve vatandaşlar söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Kaymakam Uygur’a iletti. Vatandaşların kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Kaymakam Bülent Uygur, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Muhtarlar ve Halka Buluşma” programına katılan vatandaşlar, “Görüşme talebimiz hiç karşılıksız kalmıyor. Altınözü Kaymakamımız Bülent Uygar’a her zaman ulaşıp sorunlarımızı aktarabiliyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 82 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
ZEHİRLİ ATIK YOK DENİYOR AMA…

ZEHİRLİ ATIK YOK DENİYOR AMA…

Samandağ’da telef olan balıkların ölüm nedeni belirsizliğini koruyor.

DEVAMI +
“Balık ölümlerinden dolayı endişeliyiz”

“Balık ölümlerinden dolayı endişeliyiz”

Asi Nehri'nin Akdeniz'le buluştuğu yer olan Meydanköy'de telef olan on binlerce balığın ardından Hatay Kent Konseyi, yaşanan balık ölümlerinin nedeni hakkında kamuoyunun bilgilendi..

DEVAMI +
HBB ZABITASI GÖREV BAŞINDA

HBB ZABITASI GÖREV BAŞINDA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı 3. Bölge Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri, kent düzeni ve estetiğinin sağlanması adına caddelerde rutin denetimlerini sürdürüyo..

DEVAMI +
BALIKLAR ŞOK NEDENİYLE ÖLDÜ!

BALIKLAR ŞOK NEDENİYLE ÖLDÜ!

Telef olan on binlerce balığın ardından inceleme başlatıldı.

DEVAMI +
Obüs ve tanklar İdlib sınırında

Obüs ve tanklar İdlib sınırında

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından askeri birliklere takviye olarak gönderilen komandolar ile zırhlı personel taşıyıcı (ZPT), obüs ve tanklar, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine ulaş..

DEVAMI +
Kızlarının eğitimi için engelleri aşıyor

Kızlarının eğitimi için engelleri aşıyor

Küçük yaşta çocuk felci geçirerek yürüme yetisini kaybeden 45 yaşındaki İbrahim Biricik, engeline rağmen her gün akülü aracıyla 2 kızını okula götürüp getiriyor...

DEVAMI +