20-06-2018 08:34:00

KAYMAKAM UYGUR, MUHTARLARLA VE HALKLA BULUŞTU

KAYMAKAM UYGUR, MUHTARLARLA VE HALKLA BULUŞTU

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Muhtarlar ve Halka Buluşma programı kapsamında, Altınözü İlçesi Kılıçtutan, Günvuran, Gözecik ve Sarıbük mahallelerinde; vatandaşlar ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.


Programa, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Altınözü İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Abdi Uçkuyu, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam Uygur, mahalle muhtarlarıyla ve vatandaşlarla bir araya gelerek, mahalli sorunları ve vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek üzere bu programı düzenlediklerini belirtti. Bülent Uygur, “İlçemizde eğitimden sağlığa, altyapıdan üstyapıya, spordan tarıma, emniyet ve asayişten diğer tüm kamu hizmetlerinde ne yapılması gerekiyorsa elimizdeki imkânlar ölçüsünde bunu en iyi şekilde yapıp, vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Göreve başladığımız günden bugüne, ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla dertlenerek, ne yapabilirizin gayreti içinde olduk. Bu vesile ile kapımız vatandaşlarımıza her zaman ardına kadar açıktır” dedi.

Programın devamında muhtarlar ve vatandaşlar söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Kaymakam Uygur’a iletti. Vatandaşların kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Kaymakam Bülent Uygur, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Muhtarlar ve Halka Buluşma” programına katılan vatandaşlar, “Görüşme talebimiz hiç karşılıksız kalmıyor. Altınözü Kaymakamımız Bülent Uygar’a her zaman ulaşıp sorunlarımızı aktarabiliyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Mehmet BAYRAK

Bu haber 59 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Hatay'da suç örgütlerine operasyon

Hatay'da suç örgütlerine operasyon

İskenderun’da organize suç örgütlerine yönelik operasyonda gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı

DEVAMI +
Sırtımdaki yük yarıya indi, yüreğim soğudu

Sırtımdaki yük yarıya indi, yüreğim soğudu

Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit düşen Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'in babası Ahmet Gedik: "PKK'lı teröristlerin öldürüldüğünü duyunca çok duygulandım, sanki sırtımdaki yük yarıy..

DEVAMI +
İLK HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

İLK HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Hatay’dan hacca giden vatandaşlardan oluşan ilk hac kafilesi için düzenlenen törenin ardından vatandaşlar kutsal topraklara uğurlandı...

DEVAMI +
BİTİREN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA ZİYARET ETTİ

BİTİREN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA ZİYARET ETTİ

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetleri kapsamında “tespit ve tanıtım” ekibi ile Antakya Belediyesi hizmetlerini vatandaşlarla paylaşman..

DEVAMI +
Çocuk Koruma Çalıştayı başladı

Çocuk Koruma Çalıştayı başladı

Hatay Barosu Çocuk Hakları Komisyonu ve Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği Hatay Ofisi tarafından Av. Şahin Antakyalıoğlu ve Zeynep Mutlu’nun sunumu ile ‘Çocuk Koruma Çalıştayı..

DEVAMI +
Amik Ovası 31 Temmuz'da suya kavuşacak

Amik Ovası 31 Temmuz'da suya kavuşacak

DSİ Kahramanmaraş 20'nci Bölge Müdürü Sadullah Seven: "Şantiyenin bitiş süresi normalde 14 Kasım 2018 idi ancak Hatay'ın su ihtiyacı nedeniyle bunu daha erken aldık. 31 Temmuz itib..

DEVAMI +