17-04-2018 10:55:00

KERMES AÇILDI

KERMES AÇILDI

Yatılı Kız Kur’an Kursu Yararına KERMES AÇILDI


Antakya İlçe Müftülüğü tarafından inşaatı devam eden Yatılı Kız Kur’an Kursu yararına kermes açıldı.

Kermes açılışına Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu,  Antakya İlçe Müftüsü Necati Şafak, Şube Müdürleri, Antakya İlçe Müftülüğü personeli ve din görevlileri katıldı.

ŞAFAK: EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kermeste açış konuşması yapan Antakya İlçe Müftüsü Necati Şafak, “Kermesin hazırlanmasında başta din görevlileri ve bayan kuran kursu öğreticileri ve öğrenciler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Şafak, Kermesin 26 Nisan Perşembe gününe kadar devam edeceğini kaydetti.

KAVİLLİOĞLU: GELİR KURS İNŞAATTINDA KULLANILACAK

Açılışta konuşan İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu; kermesin inşaatı devam eden Yatılı Kız Kur’an Kursu yararına düzenlendiğini ve elde edilen gelirin kurs inşaatında kullanılacağını söyledi.

Kavillioğlu, “Başta İlçe Müftüsü Şafak olmak üzere, kermesin hazırlanmasında emeği geçen herkese ve hayırseverlere teşekkür ediyorum. Kermesinin hayırlara vesile olsun inşallah.” dedi.

İl Müftüsü Kavillioğlu’nun konuşmasını müteakip yapılan duanın ardından kurdele kesilerek kermesin açılışı gerçekleştirildi. Cuma ZEYBEK

 

Bu haber 72 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Hatay'da suç örgütlerine operasyon

Hatay'da suç örgütlerine operasyon

İskenderun’da organize suç örgütlerine yönelik operasyonda gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı

DEVAMI +
Sırtımdaki yük yarıya indi, yüreğim soğudu

Sırtımdaki yük yarıya indi, yüreğim soğudu

Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit düşen Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'in babası Ahmet Gedik: "PKK'lı teröristlerin öldürüldüğünü duyunca çok duygulandım, sanki sırtımdaki yük yarıy..

DEVAMI +
İLK HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

İLK HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Hatay’dan hacca giden vatandaşlardan oluşan ilk hac kafilesi için düzenlenen törenin ardından vatandaşlar kutsal topraklara uğurlandı...

DEVAMI +
BİTİREN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA ZİYARET ETTİ

BİTİREN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA ZİYARET ETTİ

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetleri kapsamında “tespit ve tanıtım” ekibi ile Antakya Belediyesi hizmetlerini vatandaşlarla paylaşman..

DEVAMI +
Çocuk Koruma Çalıştayı başladı

Çocuk Koruma Çalıştayı başladı

Hatay Barosu Çocuk Hakları Komisyonu ve Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği Hatay Ofisi tarafından Av. Şahin Antakyalıoğlu ve Zeynep Mutlu’nun sunumu ile ‘Çocuk Koruma Çalıştayı..

DEVAMI +
Amik Ovası 31 Temmuz'da suya kavuşacak

Amik Ovası 31 Temmuz'da suya kavuşacak

DSİ Kahramanmaraş 20'nci Bölge Müdürü Sadullah Seven: "Şantiyenin bitiş süresi normalde 14 Kasım 2018 idi ancak Hatay'ın su ihtiyacı nedeniyle bunu daha erken aldık. 31 Temmuz itib..

DEVAMI +