10-02-2018 14:50:00

MELEK KADINLAR, UYARDI!

MELEK KADINLAR, UYARDI!

Melek Kadınlar Topluluğu, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşen projede, Hataylılara kanserle ilgili bilgiler verdiler. Kanserde erken teşhisin önemine değinen Melek Kadınlar, tüm vatandaşların kanser taraması gerçekleştirmesi gerektiğini ifade ettiler.


AVM’DE KUTSAL VAZİFE

Antakya Primemall Alışveriş Merkezi’nde çalışmalarını gerçekleştiren Melek Kadınlar Platformu, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü’nün de desteği ile onlarca insana kansere yönelik bilgiler aktardı. Hatay’ın sevilen doktoru olan Serdal Kanuncu’nun da dâhil olduğu programda vatandaşlara kanserle ilgili ana bilgiler aşılandı.

MELEK KADINLAR: İKİNCİ BİR HAYATIMIZ YOK!

Melek Kadınlar Topluluğu, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen projenin ardından yaptıkları açıklamada; “Melek Kadınlar ve Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Dünya

Kanser Gününde vatandaşlarımıza gereken bilgileri sunduk. Vatandaşlarımıza kanserde erken teşhisin önemli olduğuna değindik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Kanser taramalarınızı lütfen ihmal etmeyin; çünkü ikinci bir hayatımız yok!” ifadelerine yer verildi. 

Bu haber 741 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
KOKU VE TIKANIKLIK SORUNLARI İLE MÜCADELE SÜRÜYOR

KOKU VE TIKANIKLIK SORUNLARI İLE MÜCADELE SÜRÜYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kanalizasyon altyapısının tıkanıklık ve kötü kokudan arındırılması amacıyla verilen mücadelenin Hatay..

DEVAMI +
Sigortacılardan Vali Erdal Ata’ya ziyaret

Sigortacılardan Vali Erdal Ata’ya ziyaret

Hatay Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Emire Oflazoğlu ve beraberindeki heyet Hatay Valisi Erdal Ata’yı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
GÖÇMEN OPERASYONU

GÖÇMEN OPERASYONU

Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanlığı tarafından, Samandağ İlçesi Çevlik Balıkçı Barınağı’nın 40 km açığında tekne içerisinde 46 Suriye uyruklu göçmen (13 Erkek, 12 Kadın, 21 ..

DEVAMI +
ABONELER YENİLENİYOR

ABONELER YENİLENİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), ilçelerde oluşan su ihtiyacını karşılamak ve vatandaşların sorunlarını gidermek amacıyla yeni hat döş..

DEVAMI +
resim yok

VATANDAŞA ETLİ PİLAV DAĞITILDI

İşadamı Behçet ve Necdet Narin kardeşler, yeğenleri merhum Hüseyin Can Karaca’nın canına tavuklu pilav ve ayran dağıtıldı.

DEVAMI +
DEFNE EVLERİ’NİN SAYISI ARTIYOR

DEFNE EVLERİ’NİN SAYISI ARTIYOR

Defne Belediyesi tarafından projelendirilen ve ilk ürünü Akdeniz Mahallesi olan Defne Evi’nin ikincisi Turunçlu Mahallesi’nde açılmaya hazırlanıyor.

DEVAMI +