06-11-2018 06:48:00

MHP’NİN DEFNE BAŞKANI ‘KAPLAN’

MHP’NİN DEFNE BAŞKANI ‘KAPLAN’

MHP Hatay’da oylarını arttırmak için gece gündüz çalışıyor.


Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı tarafından yapılan atamalar sonucundan MHP Defne İlçe Teşkilat Başkanlığı’na Ferit Kaplan getirildi. Aynı zamanda Defne İlçesi Çökek Mahallesi Muhtarı olan Ferit Kaplan, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal tarafından MHP Defne İlçe Teşkilat Başkanlığı’na atandı.

DEFNE İÇİN YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSU

Hatay’ın il genelinde seçim çalışmaları ve partiye katılım çabaları yoğun bir şekilde devam ederken Defne ilçesinde MHP’nin kurucu yönetim kurulu işbaşına gelir gelmez yoğun bir çalışma temposuna girdiler. MHP’nin oylarını ilçede arttırmayı hedefleyen MHP Defne ilçe yönetimi başkan Ferit Kaplan, üyeler; Kemal Mengüllüoğlu, Yakup Çolak, Metin Aydın, Bülent Olgar, Rasim Pehlivan, Necmiddin Yeşilçınar, Bekir Çelik, Hüseyin Pehlivan, Muhsin Gülatan, Hasan Donat, Hasan Ateş, Mahmut Soydinç, Ali Bayraktar, Mustafa Çolak, İbrahim Aydın, Cengiz Bayraktar, Sinan Balta, Ahmet Kaya ve Mustafa Çolak’tan oluşuyor.

ADAL: “2019 SEÇİMLERİNE TAM KADRO HAZIRIZ”

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, MHP’nin her geçen güçlenerek büyüdüğünü ve bu süreçte MHP Defne ilçe yönetiminin Ferit Kaplan önderliğinde 2019 mahalli idareler seçimine tam kadro hazırlanacağını aktardı. MHP Hatay İl Başkanı Adal, MHP’nin tüm Türkiye’de olduğu gibi Hatay’da da yoğun ilgi ve katılım gerçekleştirdiğini aktardı ve tüm ilçelerde 2019 mahalli idareler seçiminde tüm il ve ilçelerde adayları olacağını ve bu seçimden güçlenerek çıkacağına inandığını söyledi.

KAPLAN: “DAVA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulunan Kaplan, “MHP Hatay İl Başkanım Murat Adal’ın takdiriyle Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Yönetimimde yanımda bulunan dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim hayırlı işler yapmayı nasip eylesin” açıklamalarında bulundu. Mehmet BAYRAK

 

 

Bu haber 62 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Vali Ata Bölge ve İl Müdürleri İle Vedalaştı

Vali Ata Bölge ve İl Müdürleri İle Vedalaştı

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay’a hizmet veren Bölge ve İl Müdürleri ile Valilik birim müdürlerin..

DEVAMI +
Kimyeci Kalp ameliyatı oldu

Kimyeci Kalp ameliyatı oldu

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, sağlık durumuyla alakalı bir açıklama yaparak açık kalp ameliyatı yapıldığını ifade etti.

DEVAMI +
Hatay kadim bir kent

Hatay kadim bir kent

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

DEVAMI +
Baronun çalışmalarını başarılı buluyoruz

Baronun çalışmalarını başarılı buluyoruz

Hatay Dernekler Platformu Federasyonu Başkanı Ali Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri Hatay Barosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DEVAMI +
DEFNE’YE İSTİHDAM YARATACAK BAŞKAN ADAYI

DEFNE’YE İSTİHDAM YARATACAK BAŞKAN ADAYI

Başarılı projeleriyle dikkat çeken Defne Belediye Başkan A. Adayı Nidal Özdemir, “Hatay Üreten Eller Kadın Kooperatifi” projesi ile işsiz kadınları üretici yaparak 250 kişiye iş im..

DEVAMI +
CHP’DEN SAMANDAĞ’DA BİRLİKTELİK TOPLANTISI

CHP’DEN SAMANDAĞ’DA BİRLİKTELİK TOPLANTISI

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in düzenlediği Birlik Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı Hatay’ın tüm dinamiklerini bir çatı altında topladı.

DEVAMI +