06-11-2018 06:48:00

MHP’NİN DEFNE BAŞKANI ‘KAPLAN’

MHP’NİN DEFNE BAŞKANI ‘KAPLAN’

MHP Hatay’da oylarını arttırmak için gece gündüz çalışıyor.


Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı tarafından yapılan atamalar sonucundan MHP Defne İlçe Teşkilat Başkanlığı’na Ferit Kaplan getirildi. Aynı zamanda Defne İlçesi Çökek Mahallesi Muhtarı olan Ferit Kaplan, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal tarafından MHP Defne İlçe Teşkilat Başkanlığı’na atandı.

DEFNE İÇİN YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSU

Hatay’ın il genelinde seçim çalışmaları ve partiye katılım çabaları yoğun bir şekilde devam ederken Defne ilçesinde MHP’nin kurucu yönetim kurulu işbaşına gelir gelmez yoğun bir çalışma temposuna girdiler. MHP’nin oylarını ilçede arttırmayı hedefleyen MHP Defne ilçe yönetimi başkan Ferit Kaplan, üyeler; Kemal Mengüllüoğlu, Yakup Çolak, Metin Aydın, Bülent Olgar, Rasim Pehlivan, Necmiddin Yeşilçınar, Bekir Çelik, Hüseyin Pehlivan, Muhsin Gülatan, Hasan Donat, Hasan Ateş, Mahmut Soydinç, Ali Bayraktar, Mustafa Çolak, İbrahim Aydın, Cengiz Bayraktar, Sinan Balta, Ahmet Kaya ve Mustafa Çolak’tan oluşuyor.

ADAL: “2019 SEÇİMLERİNE TAM KADRO HAZIRIZ”

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, MHP’nin her geçen güçlenerek büyüdüğünü ve bu süreçte MHP Defne ilçe yönetiminin Ferit Kaplan önderliğinde 2019 mahalli idareler seçimine tam kadro hazırlanacağını aktardı. MHP Hatay İl Başkanı Adal, MHP’nin tüm Türkiye’de olduğu gibi Hatay’da da yoğun ilgi ve katılım gerçekleştirdiğini aktardı ve tüm ilçelerde 2019 mahalli idareler seçiminde tüm il ve ilçelerde adayları olacağını ve bu seçimden güçlenerek çıkacağına inandığını söyledi.

KAPLAN: “DAVA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulunan Kaplan, “MHP Hatay İl Başkanım Murat Adal’ın takdiriyle Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Yönetimimde yanımda bulunan dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim hayırlı işler yapmayı nasip eylesin” açıklamalarında bulundu. Mehmet BAYRAK

 

 

Bu haber 129 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +
MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

MHP TEŞKİLATI DEFNE’DE ÇALIŞIYOR

Cumhur ittifakının Defne ve Büyükşehirde başarılı olması için çalışıyoruz

DEVAMI +
Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsiyoruz

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Hatay Şube Başkanı Özge Sabahoğlu, Sağlıklı ve güçlü bir toplum için insan ilişkilerini önemsediklerini söyledi.

DEVAMI +
31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

31 MART GECESİ SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞ GECESİ OLACAK

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Saadet Partisi adayları Dörtyol ilçesini karış karış gezdi.

DEVAMI +
HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

HİZMET EDECEK ADAMI SEÇİN!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Narlıca’da gerçekleştirdiği seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada, genel seçim havası yaratıldığını ancak vatandaşların k..

DEVAMI +
İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

İzzettin Yılmaz, İlçe Sağlık Merkezine ziyaret

Cumhur İttifakının Antakya Belediye Başkan adayı İzzettin Yılmaz, MHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Esen Burçin Harbutlu, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye G..

DEVAMI +