19-03-2018 15:05:00

MİLLETVEKİLİ ERTEM İLÇE İLÇE GEZİYOR

MİLLETVEKİLİ ERTEM İLÇE İLÇE GEZİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi Dr. Birol Ertem, hafta sonunu Hatay’da yoğun programlarla geçirdi.


hafta sonundaki yoğun programına Cuma günü ilk olarak Erzin’de CHP Erzin İlçe Örgütünü ziyaret ederek başladı, Erzin İlçe Başkanı Akif Özer ve İlçe Yöneticileri ile bir görüşme yaparak Erzin’deki CHP İlçe örgütünün çalışmalarına ilişkin bilgiler alan Ertem, mahalli idareler seçimlerinde CHP'nin Erzin’ de başarılı olacağına inancının tam olduğunu söyledi. Ertem daha sonra Zeytindalı hareketında Şehit olan Erzinli Uzman Çavuş Uğurcan Ekiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Erzin’in ardından Dörtyol İlçesine geçen Ertem CHP İlçe Başkanı Gökhan Özer, CHP Dörtyol İlçe Örgütünde bulunan Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve partililer ile bir araya geldi görüş alışverişinde bulundu.

ERTEM’İN BİR SONRAKİ DURAĞI PAYAS OLDU

CHP Payas İlçe binasına gelen Ertem’i burada CHP Payas İlçe Başkanı Rafet Özkaya ve Partililer karşıladı. Oldukça samimi bir havada geçen görüşmede CHP Payas ilçe Örgütünün yaptığı çalışmalar hakkında Milletvekili Birol Ertem’e bilgi verildi. Birol Ertem Payas İlçesinin ardından İskenderuna doğru hareket etti. CHP İskenderun İlçe Örgütünde İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Ertem son gelişmeler ile ilgili partililere bilgiler verdi. Ertem’in Cuma günkü son durağı  Arsuz İlçesi oldu. Arsuz İlçesinde CHP Arsuz İlçe Örgütünü ziyaret eden Milletvekili Birol Ertem daha sonra Arsuz Belediyesine geçerek Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’yı makamında ziyaret etti. Arsuz Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında Birol Ertem’e bilgiler veren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Çulha Milletvekili Ertem’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretten dolayı çok teşekkür etti.

ERTEM’İN YOĞUN MESAİSİ CUMARTESİ GÜNÜ DE DEVAM ETTİ

Hatay Milletvekili Birol Ertem Yoğun Programının ikinci günü olan Cumartesi Gününe ilk olarak Nisan ayında yapılacak olan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde aday olan Akdeniz İhracatçı Birlikleri Başkanı Ali Kavak’ı ve halen Antakya Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı olan Hikmet Çinçin’i ayrı ayrı ziyaret ederek başladı. Ziyaretlerin ardından CHP Antakya İlçe Başkanlığına geçen Vekil Ertem burada CHP Antakya İlçe Başkanı Hasan Ramiz Parlar, CHP Antakya Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kanuncu Seçkin ve Yöneticiler ile bir araya geldi. Ertem’in sonraki durağı CHP Defne İlçe Örgütü oldu. CHP Defne İlçe Örgütünde Başkan Mehmet Gönenç ve Partililer ile görüşen Ertem son gelişen süreç ile ilgili sohbet etti. Birol Ertem Defne İlçe Örgütünden sonra CHP Hatay İl Başkanlığına geçerek İl Başkanı Servet Mullaoğlu’nu ziyaret etti.

Birol Ertem Antakya ve Defne’deki programının ardından Samandağ İlçesine geçti. Samandağ İlçesinde Hatay Milletvekili Serkan Topal ile buluşan Birol Ertem ilk olarak CHP Samandağ İlçe Örgütüne geçerek, CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüşmeler yaptı. Birol Ertem’in daha sonra durağı Samandağ Belediyesine geçti. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelen Birol Ertem ve Serkan Topal’ın Samandağ’ındaki sonraki ziyaretleri sırasıyla Samandağ Esnaf ve Kefalet Odası,  Samandağ Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Samandağ Atatürkçü Düşünce Derneği’ne oldu. Birol Ertem Hatay’daki yoğun hafta sonu programını Antakya’da Hatay Gönüllüler Konseyini ziyaret ederek noktaladı.

Bu haber 154 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
KAŞIKÇI’NIN TAYFUR SÖKMEN BAŞARISI…

KAŞIKÇI’NIN TAYFUR SÖKMEN BAŞARISI…

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı'nın Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu'nun gündemine alınan Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürlüğü görüşmeleri sırasında girişiml..

DEVAMI +
İTSO İle DOĞAKA arasında protokol imzalandı

İTSO İle DOĞAKA arasında protokol imzalandı

İTSO ile Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DAĞAKA) arasında Eylül-Ekim dönemi kapsamında desteklenen ‘İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Geleceği Planlıyor, Hizmet Kalitesini arttırıyo..

DEVAMI +
Hatay’a faydalı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız

Hatay’a faydalı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan İbrahim Güler, İskenderun Ticaret Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

DEVAMI +
ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIK GİDEREK ARTIYOR

ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIK GİDEREK ARTIYOR

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Meclis’te, 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi üzerine yaptığı konuşmada Türkiye’nin enerjide giderek artan dışa bağımlılığı i..

DEVAMI +
Elbirliği içerisinde seçimden zaferle ayrılacağız

Elbirliği içerisinde seçimden zaferle ayrılacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, İskenderun’da Esnafla bir araya geldi.

DEVAMI +
İyi Parti, Hatay’da aday çıkarmayacak,  CHP’yi destekleyecek.

İyi Parti, Hatay’da aday çıkarmayacak, CHP’yi destekleyecek.

CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçimlerde işbirliği sağlandı.

DEVAMI +