01-12-2018 10:37:00

Mozaik Hastanesinden rekor puan

Mozaik Hastanesinden rekor puan

Özel Mozaik Hastanesi kalite değerlendirmesinde 96 puan aldı. Konuyla ilgili bilgi veren Mozaik Hastanesi Genel Müdürü Fazıl Altınay, Sağlık Bakanlığı, Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılan Kalite değerlendirmesinde Mozaik Hastanesinin 96 puan aldığını söyledi.


REKORA İMZA ATTIK

Bölgenin en büyük branş hastanelerinden biri olan Hastanemizde, hizmet kalitesini yükseltmek için sürekli çalışmalar yapılmakta olduğunu hatırlatan Altınay, “Geçen yılda denetlemede 94 puan alan Hastanemiz bölgede bir rekora imza atmıştır” dedi.

HİZMET KALİTEMİZİ YÜKSELTTİK

Bu yıl işimiz daha zordu çünkü hedeflerimizi biraz daha büyütmüştük.  Bu hedef doğrultusunda personel eğitimlerine ağırlık verip tüm personelimizi kalite eğitimlerinden geçirdiklerini belirten Altınay, “Hastalarımızın şikâyet ve önerileri bizler için çok önemliydi gerek yaptığımız memnuniyet anketleri gerekse birebir görüşmelerle hastalardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda iyileştirici faaliyetlerle hizmet kalitemizi yükselttik ve bu emeklerin karşılığını aldık” dedi.

BÖLGENİN İLK VE TEK TÜP BEBEK ÜNİTESİNE SAHİP HASTANEYİZ

Hastanede Kadın Doğum ve Çocuk Hekimleri Cumartesi-Pazar dâhil olmak üzere bütün resmi bayram ve tatillerde 24 saat hizmet vermekte olduklarını altını çizen Altınay, ”Bölgenin ilk ve tek Tüp Bebek ünitesine sahip Hastanemizde hedefimiz daima daha iyi bir hizmet ve artan oranda hasta memnuniyeti sağlamak. Başta kalite Direktörü Özge Toprak ve Baş Hemşire Nurten Asım olmak üzere bütün çalışanlarımızı emeklerinden dolayı kutluyor, ekip çalışmasıyla Hastanemizi daha yukarı taşıyacağımıza inanıyoruz” ifadesinde bulundu. Cuma ZEYBEK

Bu haber 309 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Lösemili Çocuklar Vakfı Lösemili çocukların Ailelerine verdiği iftar yemeğinde, gönüllerince eğlendiler.

DEVAMI +
Personel Alımında Mülakat Kabul Edilemez

Personel Alımında Mülakat Kabul Edilemez

Türk Sağlık Sen İl Başkanı Hayrettin Şahin Sağlık Bakanlığının personel alımında mülakat kıstası getirileceği hakkındaki habere tepki gösterdi.

DEVAMI +
Günde ortama 2-2,5 litre su için

Günde ortama 2-2,5 litre su için

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Ramazan ayında sıvı ihtiyacını karşılamak için günde ortalama en az 2-2,5 litre (12-14 su bardağı) su içmeye özen göstermesi istedi...

DEVAMI +
Hemşireler, her daim sağlık hizmetlerinin mihenk taşıdır

Hemşireler, her daim sağlık hizmetlerinin mihenk taşıdır

Hatay Sağlık-Sen Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç, Hemşirelerin, her daim sağlık hizmetlerinin mihenk taşı olduğunu söyledi.

DEVAMI +
Talasemi önlenebilen bir hastalıktır

Talasemi önlenebilen bir hastalıktır

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hemoglobinopati Tanı Kontrol ve Eğitim Merkezi tarafından “Dünya Talasemi Günü” etkinlikleri kapsamında talasemi farkındalığı oluşturmak ve halkımızın bil..

DEVAMI +
Sağlıklı yemekler tercih edin

Sağlıklı yemekler tercih edin

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Ramazan ayında sağlık yemekler tercih edilmesi konusunda vatandaşları uyardı.

DEVAMI +