08-11-2018 13:12:00

Nidal Özdemir adaylığa göz kırpıyor

Nidal Özdemir adaylığa göz kırpıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Defne Belediye Başkan aday adayı Nidal Özdemir çalışmalarına ara vermeden devam ediyor


Bir yandan mahalle toplantılarına devam eden Özdemir, diğer yandan da kurum, kuruluş ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerini de sürdürüyor.

ÖZDEMİR, GİTTİĞİ YERLERDE BÜYÜK İLGİ VE DESTEKLE KARŞILANIYOR

Aday adaylığın başvurusunu yaptığı günden bugüne yoğun tempoda çalışmalarını sürdüren Özdemir, gittiği yerlerde büyük ilgi ve destekle karşılanıyor. Sırasıyla Samankaya, Tavla, Balıklıdere ve Yeniçağ mahallelerimi ziyaret eden Özdemir, buralarda vatandaşlarla bir araya gelerek muhabbet edip fikir alışverişinde bulundu. “Defne’ye Kadın Eli Değmeli” sloganı ile yola çıkan Özdemir’e gittiği yerlerde özellikle kadınların büyük ilgisi gözlendi.

İŞ DÜNYASI VE BASIN TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

Mahalle toplantıları ile vatandaşlarla bir araya gelen Nidal Özdemir, diğer yandan STK ziyaretlerine de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Hatay Gazeteciler Cemiyeti, Antakya Gazeteciler Cemiyeti ve Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Özdemir, basın temsilcileri ile bir araya gelip projelerinden bahsetti. Yine Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ve HASİAD ziyaretleri ile iş dünyası temsilcileri ile buluştu.

KADINLARA VE GENÇLERE ÖZEL ZAMAN AYIRIYOR

Yoğun çalışma programı içerisinde kadınlara ve gençlere özel zaman ayıran Özdemir, CHP Gençlik Kolları’nın düzenlediği Cumhuriyet Yürüyüşü’ne katıldı. Yine Hatay İş ve Meslek Kadınları Derneği’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Kadın adlı etkinlikte kadınlarla buluştu. CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Kazar’ın adli sürecinde onu yalnız bırakmayan Özdemir, Adliyeye giderek gençlerin yanında yer aldı. Aynı zamanda Hatay Üreten Eller Kadın Kooperatifi’nin başkanlığını da yapan Özdemir safran soğanı vererek desteklediği Turfandalı kadın çiftçilerle bir araya gelerek Safran Hasadı’nı kutladı. Adaylık sürecindeki yoğun çalışmalarına rağmen işini de ihmal etmeyen Özdemir, sahibi olduğu Botanik Ladin firması ile 3. Hatay Tarım Fuarı’na katılarak stant açtı.

Cuma ZEYBEK

 

Bu haber 108 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
BAŞKAN SAVAŞ, “SAĞLIĞIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HİZMET EDİYORUZ”

BAŞKAN SAVAŞ, “SAĞLIĞIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN HİZMET EDİYORUZ”

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), “Sağlıklı Yaşam ve Temiz Çevre” anlayışıyla Hatay’a kazandırdığı 9 yeni atık su arıtma tesisinden bir..

DEVAMI +
Gençlerimizi daha donanımlı bir şekilde yetiştirmeliyiz

Gençlerimizi daha donanımlı bir şekilde yetiştirmeliyiz

Eğitime Destek Platformu (EDP) İstişare toplantısı Antakya’da yapıldı.

DEVAMI +
Fidanlar dağıtıldı

Fidanlar dağıtıldı

21 Mart Nevruz Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Hatay’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

DEVAMI +
KÜNEFE TİRYAKİSİ!

KÜNEFE TİRYAKİSİ!

Lokantaya konan kumru künefeyi görünce dayanamadı.

DEVAMI +
ZORDUR KADIN OLMAK

ZORDUR KADIN OLMAK

Hatay İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla organize edilen “Serbest Kürsü” etkinliği düzenlendi.

DEVAMI +
Otomobilden çıkan alevler geceyi aydınlattı

Otomobilden çıkan alevler geceyi aydınlattı

Antakya’da, gece saatlerinde seyir halinde olan bir araçta yangın çıktı. Kısa sürede alev topuna dönen aracın sürücüsünün atlayarak kurtulduğu öğrenildi.

DEVAMI +