08-11-2018 13:12:00

Nidal Özdemir adaylığa göz kırpıyor

Nidal Özdemir adaylığa göz kırpıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Defne Belediye Başkan aday adayı Nidal Özdemir çalışmalarına ara vermeden devam ediyor


Bir yandan mahalle toplantılarına devam eden Özdemir, diğer yandan da kurum, kuruluş ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerini de sürdürüyor.

ÖZDEMİR, GİTTİĞİ YERLERDE BÜYÜK İLGİ VE DESTEKLE KARŞILANIYOR

Aday adaylığın başvurusunu yaptığı günden bugüne yoğun tempoda çalışmalarını sürdüren Özdemir, gittiği yerlerde büyük ilgi ve destekle karşılanıyor. Sırasıyla Samankaya, Tavla, Balıklıdere ve Yeniçağ mahallelerimi ziyaret eden Özdemir, buralarda vatandaşlarla bir araya gelerek muhabbet edip fikir alışverişinde bulundu. “Defne’ye Kadın Eli Değmeli” sloganı ile yola çıkan Özdemir’e gittiği yerlerde özellikle kadınların büyük ilgisi gözlendi.

İŞ DÜNYASI VE BASIN TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

Mahalle toplantıları ile vatandaşlarla bir araya gelen Nidal Özdemir, diğer yandan STK ziyaretlerine de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Hatay Gazeteciler Cemiyeti, Antakya Gazeteciler Cemiyeti ve Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Özdemir, basın temsilcileri ile bir araya gelip projelerinden bahsetti. Yine Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ve HASİAD ziyaretleri ile iş dünyası temsilcileri ile buluştu.

KADINLARA VE GENÇLERE ÖZEL ZAMAN AYIRIYOR

Yoğun çalışma programı içerisinde kadınlara ve gençlere özel zaman ayıran Özdemir, CHP Gençlik Kolları’nın düzenlediği Cumhuriyet Yürüyüşü’ne katıldı. Yine Hatay İş ve Meslek Kadınları Derneği’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Kadın adlı etkinlikte kadınlarla buluştu. CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Kazar’ın adli sürecinde onu yalnız bırakmayan Özdemir, Adliyeye giderek gençlerin yanında yer aldı. Aynı zamanda Hatay Üreten Eller Kadın Kooperatifi’nin başkanlığını da yapan Özdemir safran soğanı vererek desteklediği Turfandalı kadın çiftçilerle bir araya gelerek Safran Hasadı’nı kutladı. Adaylık sürecindeki yoğun çalışmalarına rağmen işini de ihmal etmeyen Özdemir, sahibi olduğu Botanik Ladin firması ile 3. Hatay Tarım Fuarı’na katılarak stant açtı.

Cuma ZEYBEK

 

Bu haber 57 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
HAŞERE İLE MÜCADELENİN YENİ ADRESİ PAYAS

HAŞERE İLE MÜCADELENİN YENİ ADRESİ PAYAS

Temiz ve sağlıklı kent yaratma arzusuyla tüm birimleriyle hizmet üreten Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), bu konuda yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. ..

DEVAMI +
SAĞLIKLI YAŞAM VE GELECEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

SAĞLIKLI YAŞAM VE GELECEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı(JICA) ve İller Bankası heyeti, JICA’dan finanse edilerek yapıla..

DEVAMI +
Fuat Künefeci toprağa verildi

Fuat Künefeci toprağa verildi

Defne Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Künefeci’nin babası Fuat Künefeci Hakk'ın rahmetine kavuştu.

DEVAMI +
HIZINA YETİŞEN YOK!  LOKMA'DA ÇIĞIR AÇTI

HIZINA YETİŞEN YOK! LOKMA'DA ÇIĞIR AÇTI

Lokma Ustası Kenan Düzay: “İddialıyım Lokma Tatlısını benden hızlı yapacak birini tanımıyorum”

DEVAMI +
HATMEK EĞİTMENLERİNDEN ATATÜRK’Ü ANMA RESİM VE RÖLYEF SERGİSİ

HATMEK EĞİTMENLERİNDEN ATATÜRK’Ü ANMA RESİM VE RÖLYEF SERGİSİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Hatay Mesleki Eğitim Kursları (HATMEK) kurslarında görev yapan resim kursu eğitmen..

DEVAMI +
Asi nehrindeki sümbüller temizlensin

Asi nehrindeki sümbüller temizlensin

Asi nehrini kaplayan su sümbüllerinin temizlenmesi isteniliyor.

DEVAMI +