16-04-2018 13:19:00

Özel Anka Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi 5 yaşında

Özel Anka Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi 5 yaşında

Psikolojik Danışmanlık hizmeti ile takdir toplayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özel Anka Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinin 5.kuruluş yıldönümü ile Uzman Klinik Psikolog Cansu Güler’in aralarına katılmasının kutlama kokteyli yoğun katılım ile gerçekleşti.


Gültepe Mahallesi M. Temizkan apartmanındaki  Özel Anka Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinin terasında gerçekleşen kokteyl’e Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Çeşitli hastanelerde görev yapan doktorlar, Can ve Güler ailesi ile çok sayıda davetli katıldı.

Beş başarılı yılı geride bırakmanın haklı onurunu yaşadıklarını ifade eden Aile ve İlişki Terapisti Mehmet Can, Hasta kabulüne başlayan Uzman Klinik Psikolog Cansu Güler ile birlikte çok daha güzel  çalışmalara imza atacaklarına inandıklarının altını çizerek, bu güzel günlerinde yanlarında yer alarak mutluluklarına  ortak olan herkese teşekkür etti.

Özel Anka Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde göreve başlamanın heyecanını yaşadığını belirten Uzman Klinik Psikolog Cansu Güler, güzel sözleri için Aile ve İlişki Terapisti Mehmet Can’a sonsuz şükranlarını sunarak kokteyl programlarına katılan herkese teşekkür etti.

Trio müzik grubunun  eserleri eşliğinde  ikramlar sunulan konuklar günü ölümsüzleştirmek adına Uzman Klinik Psikolog Cansu Güler ve Aile ve İlişki Terapisti Mehmet Can ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler. Cuma ZEYBEK

Bu haber 373 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER Kültür Sanat HABERLERİ
‘KURNAZ REKLAMCI’YA YOĞUN İLGİ

‘KURNAZ REKLAMCI’YA YOĞUN İLGİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), kentin fiziki koşullarını iyileştirmenin yanı sıra gerçekleştirdiği kültürel faaliyetlerle vatandaşların sosyalleşmesine de katkı sağlıyor...

DEVAMI +
Yılbaşı biletlerine ilgi artıyor

Yılbaşı biletlerine ilgi artıyor

Bu yıl Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen 70 milyon liralık büyük ikramiyeye, vatandaşın ilgi gösteriyor.

DEVAMI +
Festival sergiyle son buldu

Festival sergiyle son buldu

Ansam Kültür Derneği tarafından düzenlenen, Hatay Valiliği ve İl Kültür Turizm Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleşen Orontes 3. Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali’nin Çalıştay böl..

DEVAMI +
Ünlü sanatçılar Festivalde bir araya geldi

Ünlü sanatçılar Festivalde bir araya geldi

Ansam Kültür Derneği tarafından 3. düzenlenen Orontes Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali ve Çalıştayı Hatay Kültür Merkezi Antakya’da Resim sergisiyle başladı.

DEVAMI +
İPEK KÖYÜNDE YENİ DÖNEM İPEK DOKUMA KURSU

İPEK KÖYÜNDE YENİ DÖNEM İPEK DOKUMA KURSU

Samandağ Belediyesi İpek Köyünde yeni dönem ipek dokuma kursu başladı. Samandağ Belediyesi tarafından Mağaracık Mahallesi’nde kurulan İpek Köyünde başlayan yeni dönem İpek dokuma k..

DEVAMI +
Yarım asırlık meslek aşkı

Yarım asırlık meslek aşkı

Buğday saplarını örerek çeşitli eşyalar yapan Hataylı Niyazi Köleoğlu, En büyük hedefinin bu mesleği gelecek kuşağa aktarmak olduğunu söyledi.

DEVAMI +