26-09-2018 13:04:00

Özel Defne Hastanesinin 10. kuruluş yıldönümü kutlandı

Özel Defne Hastanesinin 10. kuruluş yıldönümü kutlandı

Yeni Türkü’den muhteşem konser Özel Defne Hastanesinin 10. kuruluş yıldönümü gerçekleşen Yeni Türk konseriyle kutlandı.


Hatay Büyükşehir Belediye binası önünde gerçekleşen konseri Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Mehmet Bozkurt, Defne Hastanesi Yönetim kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar ile Hastane yöneticileri ve binlerce vatandaş dinledi.

DJ MİRAÇ İNANÇ COŞTURDU

Sabahları hemşir, geceleri ise DJ sıfatına sahip olan Miraç İnanç konser öncesi gerçekleştirmiş olduğu müzik performansıyla müzikseverleri coşturmayı bildi. Dj Miraç İnanç’ın ardından ünlü grup Yeni Türk sahne aldı.

YENİ TÜRKÜ MÜZİSEVERLERİ KENDİNİNDEN GEÇİRTTİ

Türkiye’nin ünlü müzik gruplarından Yeni Türkü seslendirdiği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Konseri izleyenlerden bazıları cep telefonları ile görüntü almaya çalıştı. Yaklaşık 2 saat süren konsere katılanlar doyasıya eğlendi.

Yeni Türkü, "Bana Bir Masal Anlat Baba", "Telli Telli", "Aşk Yeniden", "Karanfil", "Olmasa Mektubun", "Yağmurun Elleri" ve "Çember" gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

BOZKURT İLE KÖROĞLU’NA PLAKET

Konser sonunda Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar ile Defne Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Çelikel tarafından konsere destek veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş adına HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Mehmet Bozkurt’a ve Yeni Türk grubu adına Derya Köroğlu’na birer teşekkür plaketi verildi.

TAŞAR: SİZLERLE NİCE ON YILLARI KUTLAYACAĞIZ

Plaket töreninde kısa bir konuşma yapan Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar, Konsere katıldığınız için Hatay halkına çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, biz sizlerle büyüdük. Sizlerle nice on yılları kutlayacağız” dedi. Cuma ZEYBEK

Bu haber 163 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Hatay’a Menba kalitesinde içme suyu vereceğiz

Hatay’a Menba kalitesinde içme suyu vereceğiz

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, Hatay’a yaptığı yatırımlarla mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlarımıza içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taş..

DEVAMI +
Bir kitapta senden olsun

Bir kitapta senden olsun

Altınözü İlçesinde bulunan Boynuyoğun Mahallesi’nde açılacak olan kütüphane için kitap kampanyası başlatıldı. Altınözü Kaymakamlığı tarafından başlatılan kampanyada, "İlkokul, Orta..

DEVAMI +
Bu aday Arsuz’a ‘Güven’ce

Bu aday Arsuz’a ‘Güven’ce

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile gücüne güç katmaya devam ediyor. Gittiği her yerde çok büyük bir s..

DEVAMI +
Yavru ceylanı köpek saldırısından çobanlar kurtardı

Yavru ceylanı köpek saldırısından çobanlar kurtardı

Kırıkhan’da, köpekler tarafından kovalanan yavru Hatay Dağ Ceylanı (Gazella gazella) çobanlar tarafından kurtarıldı.

DEVAMI +
Umre semineri düzenlenecek

Umre semineri düzenlenecek

Diyanet Başkanlığı organizasyonu ile 2018-2019 Umre sezonunda Umreye gidecek olan vatandaşları bilgilendirmek ve yapacakları Umre ibadetine hazır hale getirmek amacıyla Hatay İl Mü..

DEVAMI +
Sağlık çalışanlarının artık sabrı kalmamıştır

Sağlık çalışanlarının artık sabrı kalmamıştır

Türk Sağlık-Sen İl Başkanı Hayrettin Şahin, sağlık kurumlarındaki döner sermaye ödemelerinde yaşanan adaletsizlik hakkında açıklama yaptı.

DEVAMI +