26-09-2018 13:04:00

Özel Defne Hastanesinin 10. kuruluş yıldönümü kutlandı

Özel Defne Hastanesinin 10. kuruluş yıldönümü kutlandı

Yeni Türkü’den muhteşem konser Özel Defne Hastanesinin 10. kuruluş yıldönümü gerçekleşen Yeni Türk konseriyle kutlandı.


Hatay Büyükşehir Belediye binası önünde gerçekleşen konseri Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Mehmet Bozkurt, Defne Hastanesi Yönetim kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar ile Hastane yöneticileri ve binlerce vatandaş dinledi.

DJ MİRAÇ İNANÇ COŞTURDU

Sabahları hemşir, geceleri ise DJ sıfatına sahip olan Miraç İnanç konser öncesi gerçekleştirmiş olduğu müzik performansıyla müzikseverleri coşturmayı bildi. Dj Miraç İnanç’ın ardından ünlü grup Yeni Türk sahne aldı.

YENİ TÜRKÜ MÜZİSEVERLERİ KENDİNİNDEN GEÇİRTTİ

Türkiye’nin ünlü müzik gruplarından Yeni Türkü seslendirdiği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Konseri izleyenlerden bazıları cep telefonları ile görüntü almaya çalıştı. Yaklaşık 2 saat süren konsere katılanlar doyasıya eğlendi.

Yeni Türkü, "Bana Bir Masal Anlat Baba", "Telli Telli", "Aşk Yeniden", "Karanfil", "Olmasa Mektubun", "Yağmurun Elleri" ve "Çember" gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

BOZKURT İLE KÖROĞLU’NA PLAKET

Konser sonunda Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar ile Defne Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Çelikel tarafından konsere destek veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş adına HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Mehmet Bozkurt’a ve Yeni Türk grubu adına Derya Köroğlu’na birer teşekkür plaketi verildi.

TAŞAR: SİZLERLE NİCE ON YILLARI KUTLAYACAĞIZ

Plaket töreninde kısa bir konuşma yapan Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar, Konsere katıldığınız için Hatay halkına çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, biz sizlerle büyüdük. Sizlerle nice on yılları kutlayacağız” dedi. Cuma ZEYBEK

Bu haber 51 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER YAŞAM HABERLERİ
ŞEHİR İÇİ SERVİSLERİNİN KALDIRILMASI ALAKAMIZ YOK!

ŞEHİR İÇİ SERVİSLERİNİN KALDIRILMASI ALAKAMIZ YOK!

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Otogarından şehir merkezine yapılan ücretsiz firma servisliği konusunda alakalarının olmadığını duyurdu.

DEVAMI +
HATAY, 30 BÜYÜKŞEHİR ARASINDA 25. SIRADA

HATAY, 30 BÜYÜKŞEHİR ARASINDA 25. SIRADA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), 2017 yılı Kasım Genel Kurulu’nda kabul edilen 2018 yılında uygulamaya konulan güncel su fiyatlarına y..

DEVAMI +
Teleferik Projesi’nde çalışmalara başlandı

Teleferik Projesi’nde çalışmalara başlandı

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği hizmetlerle buluşturarak tanınırlığı..

DEVAMI +
HATSU PERSONELİNE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

HATSU PERSONELİNE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kurum içi eğitimler kapsamında çalışanlarına yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildiğini beli..

DEVAMI +
Asi nehri balık kaynıyor

Asi nehri balık kaynıyor

Asi nehri bugünlerde balık kaynıyor. Nehir içerisinde gerçekleşen boru döşeme çalışması sonrası berraklaşan nehirde balık sayısında büyük bir artış olduğu gözlendi. ..

DEVAMI +
BAŞKAN SEKMEN’DEN BAŞKAN ALTAN’A ZİYARET

BAŞKAN SEKMEN’DEN BAŞKAN ALTAN’A ZİYARET

Hatay’da bir dizi ziyaret programı gerçekleştiren Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in ilk duraklarından biri, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na hazırlandığı ifade edi..

DEVAMI +