14-06-2018 07:39:00

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterdiği isim olan Muharrem İnce gerçekleştirdiği mitinglerde ‘Ben parti rozetini çıkarttım’ demesine rağmen, miting alanlarıyla tepki toplamaya devam ediyor. Her fırsatta ‘Her kesime hitap edeceğim’ diyen Muharrem İnce’nin mitinglerini gerçekleştirdiği alanlar sadece CHP seçmenine hitap eden alanlar olduğu ve bu durumun yanlış olduğu ifade edildi.


DEFNE’DE MİTİNG VERECEK

Her kesime hitap ettiği konuşulan Muharrem İnce’nin 19 Haziran’da Hatay’da gerçekleştireceği mitingin Defne İlçesi Sevgi Parkında yapılacağı duyuruldu. CHP’li seçmen tarafından da tepkiyle karşılanan miting alanının, Hatay’ın tüm kesimlerine hitap edecek noktalarında yapılması gerektiği ifade edildi.

HBB FUAR ALANI VEYA İTFAİYE ALANI OLAMAZMIYDI?

Miting alanına tepki gösteren CHP’li seçmen, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde bulunan geniş fuar alanının her kesime hitap edeceği ve genişliğiyle de rahat miting yapılabilecek alanın olduğunu ifade ettiler. HBB Fuar alanının yanı sıra İtfaiye alanının da miting için elverişli alan olduğunu ifade eden seçmen, miting alanının değiştirilmesi gerektiğini savundu.

GEÇEN YIL EMLAK EVLER’DE YAPILMIŞTI

26 Mart 2017 yılında Hatay’da gerçekleştirdiği mitingi Antakya Emlak Evler alanında yapan Muharrem İnce’nin, 19 Haziran’da Sevgi Parkında miting yapacağının açıklanmasının ardından neden Emlak Evler’de yapmıyorsunuz tepkileri sosyal medyada boy gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi, bir miting alanında istikrar sağlayarak vatandaşlara hitap edilmesi gerektiğini savunan CHP’li seçmen, HBB Fuar Alanının bu istikrar için eşsiz bir nokta olduğunu sözlerine eklediler. Mehmet BAYRAK

Bu haber 142 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hatay’ı öz kimliğine kavuşturacağız

Hatay’ı öz kimliğine kavuşturacağız

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

DEVAMI +
Yargıtay heyetinden Vali Doğan’a ziyaret

Yargıtay heyetinden Vali Doğan’a ziyaret

Yargıtay’ın 150. yıldönümünde, Yargıtay Başkanlar Kurulu toplantısını Hatay’da düzenlenmek için Hatay’a gelen Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Yargıtay Başsavcısı Mehmet Akarca..

DEVAMI +
Vali Doğan’dan Hudut Karakoluna ziyaret

Vali Doğan’dan Hudut Karakoluna ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

DEVAMI +
İTSO’dan kardeş oda protokolü

İTSO’dan kardeş oda protokolü

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile İTSO arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı

DEVAMI +
Yağışlar 78 bin dekar tarım alanına zarar verdi

Yağışlar 78 bin dekar tarım alanına zarar verdi

Hatay Valiliği, kentte son bir haftadır etkili olan yağışlar nedeniyle Antakya, Kırıkhan, Reyhanlı ve Kumlu ilçelerinde, 26 yerleşim yerinde bin 820 üreticiye ait 78 bin dekar alan..

DEVAMI +
21. Yüzyılda Hatay’da elektrik kesiliyor

21. Yüzyılda Hatay’da elektrik kesiliyor

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay’ın sorunlarını gündeme taşımaya devam ediyor.

DEVAMI +