14-06-2018 07:39:00

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterdiği isim olan Muharrem İnce gerçekleştirdiği mitinglerde ‘Ben parti rozetini çıkarttım’ demesine rağmen, miting alanlarıyla tepki toplamaya devam ediyor. Her fırsatta ‘Her kesime hitap edeceğim’ diyen Muharrem İnce’nin mitinglerini gerçekleştirdiği alanlar sadece CHP seçmenine hitap eden alanlar olduğu ve bu durumun yanlış olduğu ifade edildi.


DEFNE’DE MİTİNG VERECEK

Her kesime hitap ettiği konuşulan Muharrem İnce’nin 19 Haziran’da Hatay’da gerçekleştireceği mitingin Defne İlçesi Sevgi Parkında yapılacağı duyuruldu. CHP’li seçmen tarafından da tepkiyle karşılanan miting alanının, Hatay’ın tüm kesimlerine hitap edecek noktalarında yapılması gerektiği ifade edildi.

HBB FUAR ALANI VEYA İTFAİYE ALANI OLAMAZMIYDI?

Miting alanına tepki gösteren CHP’li seçmen, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde bulunan geniş fuar alanının her kesime hitap edeceği ve genişliğiyle de rahat miting yapılabilecek alanın olduğunu ifade ettiler. HBB Fuar alanının yanı sıra İtfaiye alanının da miting için elverişli alan olduğunu ifade eden seçmen, miting alanının değiştirilmesi gerektiğini savundu.

GEÇEN YIL EMLAK EVLER’DE YAPILMIŞTI

26 Mart 2017 yılında Hatay’da gerçekleştirdiği mitingi Antakya Emlak Evler alanında yapan Muharrem İnce’nin, 19 Haziran’da Sevgi Parkında miting yapacağının açıklanmasının ardından neden Emlak Evler’de yapmıyorsunuz tepkileri sosyal medyada boy gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi, bir miting alanında istikrar sağlayarak vatandaşlara hitap edilmesi gerektiğini savunan CHP’li seçmen, HBB Fuar Alanının bu istikrar için eşsiz bir nokta olduğunu sözlerine eklediler. Mehmet BAYRAK

Bu haber 175 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Hulusi Akar’dan Vali Doğan’a ziyaret

Sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile beraberindeki heyet dün Hatay Valiliğini ziya..

DEVAMI +
Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Ersoy ile Çetin Hatay’a geldi

Bölgede bir dizi programa katılmak üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, havayolu ile Hatay’a geldi.

DEVAMI +
BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

BAŞKAN SAVAŞ’A YETKİ VERİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Mayıs ayı olağan toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı top..

DEVAMI +
Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya halkına güzel hizmetlerde bulanacağım

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI +
İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti İlçe Başkanları Reyhanlı’da Buluştu

İYİ Parti ilçe başkanları Reyhanlı’da kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DEVAMI +
CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP ARSUZ YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti...

DEVAMI +