14-06-2018 07:39:00

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterdiği isim olan Muharrem İnce gerçekleştirdiği mitinglerde ‘Ben parti rozetini çıkarttım’ demesine rağmen, miting alanlarıyla tepki toplamaya devam ediyor. Her fırsatta ‘Her kesime hitap edeceğim’ diyen Muharrem İnce’nin mitinglerini gerçekleştirdiği alanlar sadece CHP seçmenine hitap eden alanlar olduğu ve bu durumun yanlış olduğu ifade edildi.


DEFNE’DE MİTİNG VERECEK

Her kesime hitap ettiği konuşulan Muharrem İnce’nin 19 Haziran’da Hatay’da gerçekleştireceği mitingin Defne İlçesi Sevgi Parkında yapılacağı duyuruldu. CHP’li seçmen tarafından da tepkiyle karşılanan miting alanının, Hatay’ın tüm kesimlerine hitap edecek noktalarında yapılması gerektiği ifade edildi.

HBB FUAR ALANI VEYA İTFAİYE ALANI OLAMAZMIYDI?

Miting alanına tepki gösteren CHP’li seçmen, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde bulunan geniş fuar alanının her kesime hitap edeceği ve genişliğiyle de rahat miting yapılabilecek alanın olduğunu ifade ettiler. HBB Fuar alanının yanı sıra İtfaiye alanının da miting için elverişli alan olduğunu ifade eden seçmen, miting alanının değiştirilmesi gerektiğini savundu.

GEÇEN YIL EMLAK EVLER’DE YAPILMIŞTI

26 Mart 2017 yılında Hatay’da gerçekleştirdiği mitingi Antakya Emlak Evler alanında yapan Muharrem İnce’nin, 19 Haziran’da Sevgi Parkında miting yapacağının açıklanmasının ardından neden Emlak Evler’de yapmıyorsunuz tepkileri sosyal medyada boy gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi, bir miting alanında istikrar sağlayarak vatandaşlara hitap edilmesi gerektiğini savunan CHP’li seçmen, HBB Fuar Alanının bu istikrar için eşsiz bir nokta olduğunu sözlerine eklediler. Mehmet BAYRAK

Bu haber 101 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI 'ERDOĞAN' TOPLANTISINDA

AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI 'ERDOĞAN' TOPLANTISINDA

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ve AK Parti Hatay Milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın haftalık gerçekleştirdiği Türkiye Büyük Millet Me..

DEVAMI +
AK PARTİ HATAY'DAN 5 VEKİLİNE PORTRE

AK PARTİ HATAY'DAN 5 VEKİLİNE PORTRE

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AK Parti Antakya İlçe Teşkilat Başkanı Ramazan Alparslan ve AK Parti Defne İlçe Teşkilat Başkanı Kenan Türkmen, AK Parti ..

DEVAMI +
Teknik Destek sözleşmesi İmzalandı

Teknik Destek sözleşmesi İmzalandı

Hatay Genç İş İnsanları Derneği (HAGİAD) tarafından DOĞAKA Teknik Destek Programı’na başvurusu yapılan ve başarılı bulunan HAGİAD Muhasebe Kursu projesinin sözleşmesi DOĞAKA’da düz..

DEVAMI +
“20 YIL ÇALIŞ 40 YIL YE!”

“20 YIL ÇALIŞ 40 YIL YE!”

Avrupa'da en az çalışma hayatına sahibiz!

DEVAMI +
KAYMAKAM ŞENGÖK VE MUSTAFA ÇAKICI’DAN  'MAZMAN MEDYA'YA NEZAKET ZİYARETİ

KAYMAKAM ŞENGÖK VE MUSTAFA ÇAKICI’DAN 'MAZMAN MEDYA'YA NEZAKET ZİYARETİ

Defne Kaymakamı Nevzat Şengök ve Efe Çelik Kapı İşletmesi Sahibi Mustafa Çakıcı, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu'na ziyaret gerçekleştirdi.

DEVAMI +
HASİAD'DAN 'MAZMAN MEDYA'YA ZİYARET

HASİAD'DAN 'MAZMAN MEDYA'YA ZİYARET

Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD) Başkanı Gökhan Alkan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda HASİAD Yönetim Kur..

DEVAMI +