14-06-2018 07:39:00

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARDI AMA…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterdiği isim olan Muharrem İnce gerçekleştirdiği mitinglerde ‘Ben parti rozetini çıkarttım’ demesine rağmen, miting alanlarıyla tepki toplamaya devam ediyor. Her fırsatta ‘Her kesime hitap edeceğim’ diyen Muharrem İnce’nin mitinglerini gerçekleştirdiği alanlar sadece CHP seçmenine hitap eden alanlar olduğu ve bu durumun yanlış olduğu ifade edildi.


DEFNE’DE MİTİNG VERECEK

Her kesime hitap ettiği konuşulan Muharrem İnce’nin 19 Haziran’da Hatay’da gerçekleştireceği mitingin Defne İlçesi Sevgi Parkında yapılacağı duyuruldu. CHP’li seçmen tarafından da tepkiyle karşılanan miting alanının, Hatay’ın tüm kesimlerine hitap edecek noktalarında yapılması gerektiği ifade edildi.

HBB FUAR ALANI VEYA İTFAİYE ALANI OLAMAZMIYDI?

Miting alanına tepki gösteren CHP’li seçmen, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde bulunan geniş fuar alanının her kesime hitap edeceği ve genişliğiyle de rahat miting yapılabilecek alanın olduğunu ifade ettiler. HBB Fuar alanının yanı sıra İtfaiye alanının da miting için elverişli alan olduğunu ifade eden seçmen, miting alanının değiştirilmesi gerektiğini savundu.

GEÇEN YIL EMLAK EVLER’DE YAPILMIŞTI

26 Mart 2017 yılında Hatay’da gerçekleştirdiği mitingi Antakya Emlak Evler alanında yapan Muharrem İnce’nin, 19 Haziran’da Sevgi Parkında miting yapacağının açıklanmasının ardından neden Emlak Evler’de yapmıyorsunuz tepkileri sosyal medyada boy gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi, bir miting alanında istikrar sağlayarak vatandaşlara hitap edilmesi gerektiğini savunan CHP’li seçmen, HBB Fuar Alanının bu istikrar için eşsiz bir nokta olduğunu sözlerine eklediler. Mehmet BAYRAK

Bu haber 62 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!

DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Defne Sevgi Parkı’nda gerçekleşen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce mitingi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

DEVAMI +
AKASYA HALKINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE SÖZ

AKASYA HALKINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE SÖZ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimi buluşmaları kapsamında Akasya Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. ..

DEVAMI +
BÖYLE BİR MİTİNGİ İLK KEZ YAPIYORUM!

BÖYLE BİR MİTİNGİ İLK KEZ YAPIYORUM!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Hatay mitinginde konuştu.

DEVAMI +
Vakit İcraat Vakti

Vakit İcraat Vakti

Çelik hız kesmeden devam ettiği seçim çalışmalarında Tes-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdullah Tokdemir tarafından organize edilen toplantıda bir araya geldiği kalabalık gruba..

DEVAMI +
AK PARTİLİ ADAYLARDAN ESNAF ZİYARETİ

AK PARTİLİ ADAYLARDAN ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Hatay milletvekili adayı Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Cengiz Yıldız ve Cemile Tuna, Antakya Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti.

DEVAMI +
MHP, ALTINÖZÜ’NDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

MHP, ALTINÖZÜ’NDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Adayları ve teşkilat mensupları, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği seçimine sayılı günler kala çalışmaların..

DEVAMI +