06-07-2018 14:29:00

SAMANDAĞ BELEDİYESİ İŞARET DİLİ KURSU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

SAMANDAĞ BELEDİYESİ İŞARET DİLİ KURSU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Samandağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından İşaret Dili kursu başvuruları devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılana açıklamada kursların 10.07.2018 Salı günü itibarı ile başlayacağı ve kayıtların devam ettiği bildirildi.


ARAMIZDAKİ ENGELLERİ KALDIRIYORUZ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda Samandağ Belediyesi olarak engelli vatandaşların ihtiyaçlarına önem verdiklerini ve onların yaşam kalitesini arttırmak için çalıştıklarını belirten Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fikret Özçelik; “ Belediye Başkanımız sayın Mithat Nehir öncülüğünde Sosyal Belediyecilik kapsamında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Engelli vatandaşlarımız ile aramızdaki engelleri kaldırmak için işaret dili kursumuzun başvuruları devam ediyor. Kursumuz 10 Temmuz Salı günü başlayacak olup kursumuzu ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde bulunan çok amaçlı salonda gerçekleştireceğiz. Engelli vatandaşlarımız ile aramızdaki engelleri kaldırmak, onları daha iyi anlamak ve isteklerine hızlı bir şekilde karşılık vermek adına önemli bir adım attığımızı düşünüyorum. Samandağ’da engelleri tüm yurttaşlarımız ile birlikte kaldıracağız ” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 193 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Eğitimin kalbi Hatay’da attı

Eğitimin kalbi Hatay’da attı

Medeniyetler Şehri Hatay, 2023 Eğitim Vizyonu’nun değerlendirildiği istişare toplantısına ev sahipliği yaptı.

DEVAMI +
ATSO’dan Üyelerine Eğitim Seminerleri

ATSO’dan Üyelerine Eğitim Seminerleri

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyelerine yönelik 3 adet sertifikalı eğitim programı düzenlendi.

DEVAMI +
ETİ Çocuk Tiyatrosu “Kırmızı Başlıklı Kız” Oyunuyla TED Hatay Kolejinde

ETİ Çocuk Tiyatrosu “Kırmızı Başlıklı Kız” Oyunuyla TED Hatay Kolejinde..

TED Hatay Kolejinde iki gün boyunca sergilenen "Kırmızı Başlıklı Kız" isimli çocuk tiyatrosunu TED Hatay Koleji öğrencilerinin yanı sıra kardeş devlet okullarından toplam 1200 öğre..

DEVAMI +
Doğuş Kolejinde ‘KOAH’ ve ‘Teknoloji ve Bağımlılığı’ semineri verildi

Doğuş Kolejinde ‘KOAH’ ve ‘Teknoloji ve Bağımlılığı’ semineri verildi..

Doğuş Kolejinde bölgenin başarılı hastanelerinden Özel Defne Hastanesinin Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Dr Orhan Altınöz'ün "KOAH" ve Nöroloji Uzm.Dr.Serkan Yılmazer 'in..

DEVAMI +
Yayladağı'nda öğrenci ve velilere seminer

Yayladağı'nda öğrenci ve velilere seminer

Yayladağı’nda, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hatay İl Başkanlığı ile Yayladağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, öğrencilere ve velilere yönelik seminer düzenlendi...

DEVAMI +
GENÇLİK MERKEZİ’NDE VİYOLA KURSU KAYITLARI BAŞLADI

GENÇLİK MERKEZİ’NDE VİYOLA KURSU KAYITLARI BAŞLADI

Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde yürütülen kültür, sanat kurslarına bir yenisi daha eklenerek konusunda uzman eğitmenlerce verilecek olan Viyola Kursu için kayıtların ..

DEVAMI +