01-06-2018 10:56:00

Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Sanatçı Tuğba Özay bir konser programı için geldiği Hatay merkezdeki programının ardından Hatay’ımızın ve bölgenin en gözde turizm merkezlerinden olan Arsuz ilçemize bir ziyaret gerçekleştirdi.


Arsuz ilçesinde, daha önceden bir sosyal sorumluk projesi kapsamında önceki görev yeri Van Tuşba ilçesinde ziyaret ettiği Arsuz ilçe Kaymakamı Musa Sarı’yı ziyaret ederek Kaymakam Sarı’nın misafiri oldu.

Kaymakam Musa Sarı, Tuğba Özay ile daha önceden de tanıştıklarını, önceki görev yerinde de bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında misafir ettiklerini, Tuğba Özay’ın bir sanatçı olmasının yanı sıra sosyal sorumluk projelerine çok önem veren duyarlık sahibi bir hanımefendi olduğunu belirtirken kendisine Arsuz’un güzellikleri hakkında bilgiler verdiğini, Arsuz’un hem doğal güzellikleri, hem de deniz turizmi ile düzenlenen festivaller, hem Hatay’ın bir minyatürü olan Arsuz’un sıcak kanlı insanları hakkında bilgiler verdiğini ifade eden Kaymakam Sarı, Tuğba Özay’ın Arsuz’a her yönüyle hayran kaldığını, gerek festivallerde gerekse de sosyal sorumluk projelerinde kendilerine destek verebileceğini ifade ettiğini belirtti.

Kaymakam Sarı  ayrıca Arsuz’un balığından da kendilerine bahsettiklerini, burada bölgenin en kaliteli balığı’nın, Jumbo karidesinin ve kalamarının çıktığını, sadece deniz turizmi değil, balıkçılık, doğa turizmi ve tarımında detayları hakkında bilgiler verdiklerini, oksijen oranının yüksekliği ile buranın en çok tercih edilen yerler arasında olduğunu belirttiklerini ifade ederken Tuğba hanımın da artık bundan sonra Arsuz için bir kültür elçisi olacağını ifade etti.
Sanatçı Tuğba Özay ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade ederken, yakın ilgisinden dolayı Kaymakam Musa Sarı’ya teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

Arsuz’a da hayranlığını gizleyemeyen Tuğba Özay, gerek festivallerde gerekse de diğer sosyal sorumluk projelerinde yanlarında olmak istediğini ifade etti.
Kaymakam Sarı, ziyaret anısına Tuğba hanıma Hatay hatırası hediye ipek şal takdim etti.

Aynı zamanda iyi bir tiyatro oyuncusu olan Tuğba Özay, ayrılmadan önce de yine bir sosyal sorumluluk örneği göstererek geçtiğimiz haftalarda uzun çalışmalar sonrası çok güzel bir drama sergileyen Tatarlı mahallesi dördüncü sınıf öğrencilerine ziyarette bulunan oyunun yazan ve yöneteni öğretmenleri Nuray Bozdemir  aracılığı ile de selam gönderdi.

Haber Merkezi

 

Bu haber 1590 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Çok Sesli Gençlik Korosu konser verecek

Çok Sesli Gençlik Korosu konser verecek

Antakyalı gitarist Yağmur Nafile’nin de olduğu “Gazi Üniversitesi Çok Sesli Gençlik Korosu” 19 Mayıs 2019 Pazar günü saat 16.00’da ODTÜ Devrim Stadyumunda konser verecekler...

DEVAMI +
İlkay Akkaya Hatay’a geliyor

İlkay Akkaya Hatay’a geliyor

Ünlü Sanatçı İlkay Akkaya, Haziran ayında Hatay’a geliyor.

DEVAMI +
MUTLULUĞA EVET!

MUTLULUĞA EVET!

Hatay basın camiasının güler yüzlü delikanlısı Mehmet Bayrak ile Faika Kaya nikâhlanarak bekârlığa veda ettiler.

DEVAMI +
resim yok

İSTANBULLU GELİNE YAYLADAĞI’NDA KINA

Yayladağı Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Finans ve Bankacılık Bölümü Öğretim Görevlisi Yasemin Dalkılıç, kına gecesini öğrencileri için Yayladağı’nda yaptı. ..

DEVAMI +
Geri geri koşarak şaşırtıyor

Geri geri koşarak şaşırtıyor

Çıkardığı ambulans sesiyle Hatay’da ünlenen “Ambulans Ali” lakaplı Ali Bozoğlan, şiddetli yağışa aldırış etmeden geri geri koşmayı sürdürüyor.

DEVAMI +
Arabaların arasında atletle geri geri koştu

Arabaların arasında atletle geri geri koştu

Hatay’da yaşayan ve çıkardığı ambulans sesiyle ünlenen “Ambulans Ali” lakaplı Ali Bozoğlan, şimdi de soğuk havada atletle geri geri koşarken görüntülendi.

DEVAMI +