01-06-2018 10:56:00

Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Sanatçı Tuğba Özay bir konser programı için geldiği Hatay merkezdeki programının ardından Hatay’ımızın ve bölgenin en gözde turizm merkezlerinden olan Arsuz ilçemize bir ziyaret gerçekleştirdi.


Arsuz ilçesinde, daha önceden bir sosyal sorumluk projesi kapsamında önceki görev yeri Van Tuşba ilçesinde ziyaret ettiği Arsuz ilçe Kaymakamı Musa Sarı’yı ziyaret ederek Kaymakam Sarı’nın misafiri oldu.

Kaymakam Musa Sarı, Tuğba Özay ile daha önceden de tanıştıklarını, önceki görev yerinde de bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında misafir ettiklerini, Tuğba Özay’ın bir sanatçı olmasının yanı sıra sosyal sorumluk projelerine çok önem veren duyarlık sahibi bir hanımefendi olduğunu belirtirken kendisine Arsuz’un güzellikleri hakkında bilgiler verdiğini, Arsuz’un hem doğal güzellikleri, hem de deniz turizmi ile düzenlenen festivaller, hem Hatay’ın bir minyatürü olan Arsuz’un sıcak kanlı insanları hakkında bilgiler verdiğini ifade eden Kaymakam Sarı, Tuğba Özay’ın Arsuz’a her yönüyle hayran kaldığını, gerek festivallerde gerekse de sosyal sorumluk projelerinde kendilerine destek verebileceğini ifade ettiğini belirtti.

Kaymakam Sarı  ayrıca Arsuz’un balığından da kendilerine bahsettiklerini, burada bölgenin en kaliteli balığı’nın, Jumbo karidesinin ve kalamarının çıktığını, sadece deniz turizmi değil, balıkçılık, doğa turizmi ve tarımında detayları hakkında bilgiler verdiklerini, oksijen oranının yüksekliği ile buranın en çok tercih edilen yerler arasında olduğunu belirttiklerini ifade ederken Tuğba hanımın da artık bundan sonra Arsuz için bir kültür elçisi olacağını ifade etti.
Sanatçı Tuğba Özay ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade ederken, yakın ilgisinden dolayı Kaymakam Musa Sarı’ya teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

Arsuz’a da hayranlığını gizleyemeyen Tuğba Özay, gerek festivallerde gerekse de diğer sosyal sorumluk projelerinde yanlarında olmak istediğini ifade etti.
Kaymakam Sarı, ziyaret anısına Tuğba hanıma Hatay hatırası hediye ipek şal takdim etti.

Aynı zamanda iyi bir tiyatro oyuncusu olan Tuğba Özay, ayrılmadan önce de yine bir sosyal sorumluluk örneği göstererek geçtiğimiz haftalarda uzun çalışmalar sonrası çok güzel bir drama sergileyen Tatarlı mahallesi dördüncü sınıf öğrencilerine ziyarette bulunan oyunun yazan ve yöneteni öğretmenleri Nuray Bozdemir  aracılığı ile de selam gönderdi.

Haber Merkezi

 

Bu haber 1217 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
resim yok

FESTİVALİN İKİNCİ GÜNÜNDE YÜKSEK SADAKAT SAHNE ALDI

Samandağ Kalkındırma Derneği ve Akdeniz Kültür ve Dayanışma Derneği’nin işbirliği, Samandağ Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve yerel spons..

DEVAMI +
Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Sanatçı Tuğba Özay bir konser programı için geldiği Hatay merkezdeki programının ardından Hatay’ımızın ve bölgenin en gözde turizm merkezlerinden olan Arsuz ilçemize bir ziyaret ge..

DEVAMI +
Faika&Mehmet Çifti evliliğe ilk adım attı

Faika&Mehmet Çifti evliliğe ilk adım attı

Hatay Asi Gazetesi muhabirlerinden Mehmet Bayrak, Şaşmaz Gazetesi çalışanlarından Faika Kaya ile nişanlanarak evliliğe ilk adım attılar.

DEVAMI +
HALUK LEVENT DEFNE’DE KONSER VERECEK

HALUK LEVENT DEFNE’DE KONSER VERECEK

Ünlü Pop Sanatçı Haluk Levent, Defne ilçesinde konser verecek.

DEVAMI +
KOLPA KONSERİ GERÇEKLEŞECEK

KOLPA KONSERİ GERÇEKLEŞECEK

Türkiye'nin en başarılı Pop-Rock Gruplarından Kolpa yarın Antakya’da konser verecek.

DEVAMI +