17-05-2018 10:35:00

YAPTIKLARIM, YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR

YAPTIKLARIM, YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR

İYİ Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı İrfan Önal seçim çalışmalarını sürdürüyor.


 İller Bankası önceki Genel Müdürü olan ve İYİ Parti'den Hatay Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan deneyimli bürokrat İrfan Önal seçim çalışmaları kapsamında Hatay'ın ilçelerini gezerek partinin ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor ve vatandaşlar ile sohbet ediyor. İYİ Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı İrfan Önal, İYİ Parti Defne İlçe Başkanı Tuğay Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Reyhanlı İlçe Başkanı Mehmet Gül ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Kumlu İlçe Başkanı Selahattin Eker ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Kırıkhan İlçe Başkanı Kemal İmren ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, hizmetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi. 

HALKIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK KADROLAR İLE GÖREV ALDIK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yeni bir soluk ve yeni bir ses ile yola çıktığına dikkat çeken Önal, "Genel Başkanımız Akşener'in izinde bu yola çıktık. Yeni bir ses, yeni bir soluk ve yeni bir vizyon ile Türk siyasetinde görev aldık. Vatandaşlarımızın dertlerine çözüm üretecek uzman kadrolar ile yola çıktık. Ülkemizi düzlüğe ve aydınlığa çıkaracak, halkın yüzünü güldürecek kadrolar ile görev aldık" dedi. 

HİZMET AŞKI İLE YENİ BİR GÖREVE TALİBİM

Ziyaretler sırasında partililere kendini anlatan ve geçmiş yıllarda Hatay ve Türkiye için yaptığı önemli hizmetleri hatırlatan  Önal, "Halkın teveccühü ile Milletvekili seçilmem halinde, 37 yıllık bilgi ve tecrübelerim Hatay'ın meselelerine sahip çıkacağım. Çok zengin bir program ile bu göreve hazırım. Geçmiş yıllarda çeşitli makamlarda ki görev sürem içinde Hatay ve Türkiye geneli çok önemli projelere ve hizmetlere imza attım. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır. Hizmet aşkı ile yeni bir göreve talibim " dedi. İYİ Parti Defne, Reyhanlı, Kumlu ve Kırıkhan İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri,  İYİ Parti Hatay Milletvekili Aday Adayı İrfan Önal'ı sıcak bir ilgi karşıladılar ve çıktığı bu yolda başarılar dilediler. Cuma ZEYBEK

Bu haber 48 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
resim yok

HUZURUN ADRESİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Lütfü Kaşıkçı, Basın mensuplarına iftar yemeği verdi. Vuslat Restaurantta gerçekleşen iftar yemeğine MHP milletvekili adayları Recep Tunca..

DEVAMI +
AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI

AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI

Milletvekili aday listesinin açıklamasının ardından Ak Parti seçim çalışmalarına start verdi.

DEVAMI +
Ramazan Alpaslan arı gibi çalışıyor

Ramazan Alpaslan arı gibi çalışıyor

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, 24 Haziran Genel seçimleri öncesi arı gibi çalışıyor.

DEVAMI +
19 Mayıs Aydınlığın Müjdesidir

19 Mayıs Aydınlığın Müjdesidir

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

DEVAMI +
Bağımsızlık ateşinin 99’uncu yıldönümünü gururla kutluyoruz

Bağımsızlık ateşinin 99’uncu yıldönümünü gururla kutluyoruz

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.

DEVAMI +
YAMAN: “TÜM ÜMİDİMİZ GENÇLİKTEDİR”

YAMAN: “TÜM ÜMİDİMİZ GENÇLİKTEDİR”

Defne Belediye Başkanı Op. Dr. İbrahim Yaman; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI +