26-06-2018 11:33:00

Yayman, Yavuz ve Çelik’ten teşekkür mesajı

Yayman, Yavuz ve Çelik’ten teşekkür mesajı

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Ak Parti Kırıkhan ilçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, 24 Haziran Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Milletvekilliği Genel seçimlerinde zaferle çıkması sebebiyle kendilerine oy veren vatandaşlarımıza ve seçim çalışmalarına destek veren gönüldaşlarıyla birlikte tüm hemşerilerimize yönelik ortak bir yazılı teşekkür mesajı yayınladılar.


Teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi;“24 Haziran seçimlerinde gece gündüz demeden 60 günlük seçim süreci boyunca bizleri yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyen, partimizin başarısı için ter akıtan başta Hatay Bölge Milletvekilimiz Mehmet Öntürk’e, 27.dönem Hatay Milletvekili Adaylarımıza ve aday adaylarımıza, 26.dönem Hatay milletvekillerimize, İl Başkanımız İbrahim Güler’e, İlçe Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanımız Ömer Erdal Çelik’e ve yönetim kurulu üyelerimize, Belediye Meclis üyelerimize, Hatay il kadın ve gençlik kollarımıza, Kırıkhan Kadın Kolları Başkanımız Songül Turan‘a, Gençlik Kolları Başkanımız Osman Mutlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine, gecesini gündüzüne katıp SKM‘de bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarımıza, daha önceki dönemlerde görev yapmış ilçe başkanlarımıza, mahalle Muhtarlarımıza, STK'larımıza, Basın mensuplarımıza, mahalle temsilcilerimize, sandık görevlilerimize, afiş ve anons ekiplerimize, geri hizmet ekibimiz ile birlikte tüm Hatay’lı ve Kırıkhan’lı hemşehrilerimize Cumhur İttifakına,  Ak partiye ve dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a  verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eder; 24 Haziran Seçim sonuçlarının Ülkemize, Milletimize ve Hatay’ımıza hayırlara vesile olmasını temenni eder, ilk T.C. Devlet Başkanı olarak seçilen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve tüm dava arkadaşlarına Büyük ve Güçlü Türkiye hedefiyle Millete Hizmet için çıktıkları bu kutlu yolda üstün başarılar dileriz.”

Cuma ZEYBEK

Bu haber 317 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
AK Partililerden şehit ailelerine ziyaret

AK Partililerden şehit ailelerine ziyaret

AK Parti İl teşkilatı şehit ailelerini evinde ziyaret etti.

DEVAMI +
Reyhanlı 1 Nisan'dan sonra hizmete doyacak

Reyhanlı 1 Nisan'dan sonra hizmete doyacak

Reyhanlı'da büyük coşku ve sevgiyle karşılanan Hatay Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler, Reyhanlı 1 Nisan'dan sonra hizmete doyacağını söyledi

DEVAMI +
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na baraj tepkisi

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na baraj tepkisi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi sıradaki durağı Kütahya oldu. Erdoğan burada, önceki günlerde Hatay’a gelen ve Hatay’da..

DEVAMI +
Tüm Hatay Lütfü Savaş’a kenetlendi

Tüm Hatay Lütfü Savaş’a kenetlendi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, gerçekleştirdiği seçim toplantılarında vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

DEVAMI +
Hatay’dan elinizi çekin

Hatay’dan elinizi çekin

Hatay Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Nacioğlu, son günlerde Hatayla ilgili olumsuz söylemlerle ilgili açıklamada bulundu.

DEVAMI +
Hatay Yeniden doğacak

Hatay Yeniden doğacak

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Esat Ağa İşhanı ziyaret edip, buradaki ayakkabı esnafına projelerini anlattı.

DEVAMI +