17-05-2018 10:36:00

YENİ BAŞKAN YUSUF KAVAK OLDU

YENİ BAŞKAN YUSUF KAVAK OLDU

Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) Genel Kurulunda başkanlık seçimi yapıldı. Genel kurula HAGİAD Üyeleri ve geçmiş dönem başkanları katıldı.


Genel kurulda belirlenmiş gündem maddeleri görüşüldü. Gündemde yer alan Tüzük değişikliği konuşulup çoğunluğa göre yeni tüzük değişikliklerine karar verildi. Tüzük değişikliği olarak Hatay Genç İşadamları Derneği ismi logosu ve kısaltması kalmak şartı ile Hatay Genç İş İnsanları olarak değiştirildi. Aynı zamanda Yönetim Kurulu sayısı artırılarak kadın üyelerinde eklenmesiyle Yönetim Kurulu oluşturuldu. Başkan F. Zekvan Barutçu'nun Başkanlık dönemince yapmış olduğu faaliyet raporu okundu, ardından konuşmasını yaparak HAGİAD Üyelerine teşekkür etti. Başkanlık için tek aday olan Yusuf Kavak oy çoğunluğu ile Başkanlığa getirildi. Konuşmasını yaparak dilek ve temennilerde bulundu. Son olarak geçmiş dönem Başkanı F. Zekvan Barutçu'ya teşekkür plaketi takdim ederek bayrağı teslim aldı.

YENİ YÖNETİM KURULU

Seçim sonrası Yusuf Kavak başkan olurken yönetim kuruluna, Ali Dablan, Can Gazel, Hatay Esmergil, Koray Kuseyri,,Özlenen Kılınç, Selahattin Yüksel, Selçuk Akıllı, Serhan Rende, Serra Nalçabasmaz, Şerif Cemali, Şevket Parmaksız, Yonca Çolakoğlu Seçildi. Denetleme kuruluna ise Mehmet Eraslan, Ekrem Çetindağ, İskender Ördek, Doğan Gülüm ve Şekip Koçak seçildi. Cuma ZEYBEK

Bu haber 200 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER SİYASET HABERLERİ
resim yok

HUZURUN ADRESİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Lütfü Kaşıkçı, Basın mensuplarına iftar yemeği verdi. Vuslat Restaurantta gerçekleşen iftar yemeğine MHP milletvekili adayları Recep Tunca..

DEVAMI +
AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI

AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI

Milletvekili aday listesinin açıklamasının ardından Ak Parti seçim çalışmalarına start verdi.

DEVAMI +
Ramazan Alpaslan arı gibi çalışıyor

Ramazan Alpaslan arı gibi çalışıyor

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, 24 Haziran Genel seçimleri öncesi arı gibi çalışıyor.

DEVAMI +
19 Mayıs Aydınlığın Müjdesidir

19 Mayıs Aydınlığın Müjdesidir

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

DEVAMI +
Bağımsızlık ateşinin 99’uncu yıldönümünü gururla kutluyoruz

Bağımsızlık ateşinin 99’uncu yıldönümünü gururla kutluyoruz

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.

DEVAMI +
YAMAN: “TÜM ÜMİDİMİZ GENÇLİKTEDİR”

YAMAN: “TÜM ÜMİDİMİZ GENÇLİKTEDİR”

Defne Belediye Başkanı Op. Dr. İbrahim Yaman; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI +