DOLAR 32,1834 0.14%
EURO 35,0323 0.14%
ALTIN 2.423,58-0,22
BITCOIN 2185338-0,70%
Hatay
14°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

29 Nisan – 5 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

29 Nisan – 5 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

ABONE OL
30 Nisan 2024 10:37
29 Nisan – 5 Mayıs Haftalık Burç Yorumları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Koç

29 Nisan – 5 Mayıs haftası

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Akrep Dolunay’ı sizin krizler evinizde yaşandı. Sağlık sorunları, vergi, miras, sigorta, nafaka, ortak kazanç konuları gündeminizde. Bu alanda mücadele verirken hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz gelir kapıları açılabilir. Jüpiter ve Uranüs siz Koç’ların para evinde, Boğa’da buluştu. Bir yandan krizlerle mücadele ederken bir yandan finansal anlamda şans yüzünüze gülecek. Sürpriz gelen paralar, kalıcı bir gelir sağlamak gibi etkili temalar var. Cebinizdeki bolluk ve bereketi fark edeceksiniz. Sizin dikkat etmeniz gereken husus ise, Uranüs sürprizleri sevdiği için, getirileri olduğu gibi, kayıplar da verebilir. Maddi anlamda risk içeren, kayıplara açık girişimlerde bulunmayın. Haftanız güzel geçsin.

Boğa

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Dolunay sizin ilişkiler evinizde yaşandı. Evlilik veya ortaklık konularında bitişler ve başlangıçlar yaşanabilir. Biten evlilikler, yeni ilişkiler, biten ortaklıklar, yeni projeler gündeminizde. Açık düşmanlıkları da daha da net hissedeceğiniz bir süreçtesiniz.

Bu dönem görünür olma isteği, Jüpiter ve Uranüs’ün de getirisi ile değişim dönüşüm, özgürleşme ve bağımsızlık isteği içinde olabilirsiniz. Bu haftanın etkileri size radikal kararlar aldırabilir. Bir süredir gergin, inişli çıkışlı bir ruh halindeydiniz ama artık rahat olun. Venüs 29 Nisan’da ait olduğu yere boğaya geliyor, artık derin bir nefes alma vakti. Haftanız güzel geçsin.

İkizler

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, Akrep Dolunay’ı sizin rutinler alanınızda yaşandı. Günlük iş ve düzen konuları bu hafta gündeminizde olacak. Bir süredir çok çaba sarf ettiğiniz emekleriniz takdir görecek onore edilecek. Fakat iş arkadaşlıklarınıza dikkatli olmanızda fayda var. Başarılarınız başkaları tarafından kıskanılanılabilir. Hakkınızda yanıltıcı konuşmalar, arkadan dönen gizli saklı işleri tetikleyen bir gezegen kombinasyonu var. Ofis ortamında yaşanacak yanlış anlaşılmalar, kırıcı tavırlar, dalgınlıklar, sakarlıklar boy gösterecek olsa da üzülmeyin. Yönetici gezegeniniz olan Merkür retrosu bitiyor. Sizin için herşey olması gerektiği gibi olacak. Haftanız güzel geçsin.

Yengeç

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Dolunay sizin beşinci evinizde gerçekleşti. İlgi odağı olacağınız bir zaman dilimi. Aşk, flört, eğlence, hobi, çocuklar konuları gündeminizde. Çocuk isteyen yengeçler hamilelik haberleri alabilir, çocuklarınızla ilgili, güzel gurur duyulacak başlangıçlara şahitlik edebilirsiniz. Kangren olmuş ilişkinizi sonlandırma isteği devrede, yeni aşklara ve başlangıçlara yönelebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizle ön plandasınız. Sizin için oldukça güzel bir hafta, gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz. Yalnız ortaklık konuları risk içeriyor, o alana dikkat etmenizde fayda var. Haftanız güzel geçsin.

Aslan

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Aslan’lar ve yükselen burcu Aslan olanlar, akrep Dolunay’ı sizin aile evinizde ve yaşam alanınızda gerçekleşti. Anne, Baba ile ilgili sorumluluk almanız gerekebilir. Aile büyükleriniz ile ilgili sağlık problemleri, ameliyatlar gündem konularınız. Eş veya ortaklık konuları ile ilgili bir kriz söz konusu. Emlak ile ilgili beklediğiniz haber geliyor. Yurt dışı, akademik konularında başlangıçlar devrede olacak, pasaport çıkarmak, vize talebinde bulunmak ile ilgili istişareler yapabilir ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Güneş onuncu evinizde, kariyerde terfi yükseliş, ya da daha iyi bir iş değişikliği sözkonusu. Haftanız güzel geçsin.

Başak

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sizler Dolunay’ı yakın çevrenizde deneyimlediniz. Kardeşler, komşular, sözleşmeler, anlaşmalar, kısa seyehatler ile ilgili problemler ve blokajlar eşlik ediyor olacak. Dördüncü evinizin yöneticisi olan Jüpiter Uranüs ile kavuşmda, yaşam alanınızda bir değişim ve dönüşüm, hâkim, evde tadilat, ya da taşınma konuları gündeminizde olacak. Yaşam standartınız tamamiyle değişebilir. Bilgi arayışı, uzak çevre, belki yeni bir dil öğrenimi, hukuki süreç konularında şanslısınız. Sizler çok yoruldunuz ama yöneticiniz olan Merkür retrodan çıkıyor, herşey düzelecek biraz daha sabır. Haftanız güzel geçsin.

Terazi

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Dolunay’ı para evinizde yaşadınız. Siz farkında olmadan kayıp gibi görünen maddi konular aslında kazancınız oldu. Ortak kaynaklar, yatırımlar, miras konularından yana şanslısınız. Aniden gelen bir para, borçtan kurtulmak gibi temalar ön planda. Fırsatlar kapıda. İkili ilişkilerde de iyileşmeye doğru giden güzel gelişmeler var. Küslük dargınlık varsa özürler eşliğinde barışmalar yaşanabilir. Zaten isteseniz de küs kalmazsınız, Teraziler ve kincilik iki ayrı kutup.

Rutin giden günlük işlerinizde sorumluluklarınızın artacağı bir dönemdesiniz. Evcil hayvanınız varsa ekstra dikkat gerektiren bir süreçtesiniz. Dalgınlık, kazalar, yaralanmalar günlük rutin hayatınıza zorluk getirebilir. Biraz daha dikkat. Haftanız güzel geçsin.

Akrep

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sahne sizin, bu dolunay’ın ana kahramanı sizsiniz. Güzel ve kalıcı işler peşindesiniz, bu süreç hedefleriniz doğrultusunda sizden yana çok güzel bir şekilde çalıştı. İş kariyer konularında artık ciddi kararlar alma zamanı. Oldukça şanslı bir zamandasınız. Yedinci evinizdeki Jüpiter Uranüs kavuşumu ikili ilişkilerde sürprizler eşliğinde bolluk bereketi de beraberinde getiriyor olacak. Beklemeyen bir evlilik teklifi veya çok güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Hazırda olan iş ortaklıklarında yükseliş yaşanabilir. Hayatınızın akışını değiştirecek bir eş ya da bir iş var. Akrepler için zincirleri kırma vakti. Haftanız güzel geçsin.

Yay

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, gizli saklı konular gün yüzüne çıkıyor. Dolunay on ikinci evinizde yaşandı. Dostu düşmanı ayırt etme vaktidir. Arkanızdan dönen dedikodular önünüze düşebilir. Psikolojik savaş verdiğiniz konuları bertaraf etme gücünü de elde edeceksiniz. Altıncı evinizde yaşanan Jüpiter Uranüs kavuşumu, hesapta olmayan sürpriz işler getirebilir. Sıradışı yeni fikirler, stratejik hamleler görünür olmanıza vesile olacak. Bu dönem beslenmenize dikkat etmek, spora başlamak gibi konulara kafa yorabilir sağlığınıza her zamankinden daha çok zaman ayırabilirsiniz. Farkındalığınızın çokça arttığı bir süreçtesiniz. Haftanız güzel geçsin.

Oğlak

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Dolunay arkadaşlıklar evinizde gerçekleşti. Umutlar hayaller ve hedeflerinize yaklaştığınızın farkındasınız. Dostluklarınız ile aranızdaki bağ daha da güçleniyor, hatta arkadaşlıklardan gelen etkiler ile bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı sıradışı yatırım tavsiyeleri alabilir, daha önce yaptığınız bir yatırımın meyvesini toplayabilirsiniz. Herşeye mantık çerçevesinde kontrolcü bir yaklaşım sizi yormuş olabilir. Hayatı biraz daha dolu dizgin, çocuksu bir enerji ile yaşamak isteyeceksiniz. Bu dönem kapınızı sürpriz bir aşk, sürpriz beklenmeyen bir hamilelik haberi çalabilir. Hiç umulmadık kişilerden şaşırtıcı itiraflar gelirse şaşırmayın. Sizin için bol sürprizli bir süreç. Haftanız güzel geçsin.

Kova

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, sizler Dolunay’ı kariyer evinizde deneyimlediniz. Sosyal başarınız, statünüz ve toplumsal imajınız tam anlamı ile bir yenilenmeden geçiyor. Bahsi geçen alanlar ve Anne ile ilgili konular gündeminizde. Dördüncü evinizde gerçekleşen Jüpiter Uranüs kavuşumu ise sürpriz bir taşınma ev alım satımı gibi emlak konularında destekleyici bir etkiye sahip. Şu dönemler babanızla ilgili şok edici sıradışı bilgiler önünüze düşebilir. Finansal konulara dikkat. Yanılgılara düşebilir, paranızı dolandırıcılara kaptırabilir, gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. İsyankar bir ruh halindesiniz, bu dönemler sınavınız sabrınız olacak. Haftanız güzel geçsin.

Balık

29 Nisan – 5 Mayıs haftası;

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Dolunay’ı dokuzuncu evinizde yaşadınız. Bu dönemler inancınız ve maneviyatınızı sorgulatabilir. Kendi içsel aleminizde bir keşif yolculuğuna çıkabilirsiniz. Ana temanız “Ben aslında ne istiyorum” sorusu. Bir cevap arayışı içindesiniz. Belki ruhsal boşluğunuzu fark ettiniz ve tamamlanmaya çalışıyorsunuz. Maneviyatınız sorgulatsa da, Akrep Dolunay’ı sizi maddiyat açısından destekleyecek. Araç ve teknolojik eşya alım satımında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Satürn birinci evinizde, sorumluluklar ve disiplin size çok şey katacak. Hayata karşı özenli ve kuralcı duruşunuz kaçınılmaz başarıyı da beraberinde getiriyor olacak. Haftanız güzel geçsin.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.