DOLAR 32,1781 0.13%
EURO 35,0172 0.11%
ALTIN 2.424,23-0,20
BITCOIN 2182484-0,85%
Hatay
14°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

6 – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

6 – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

ABONE OL
6 Mayıs 2024 09:59
6 – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Koç

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar;

Haftaya manen negatif etkiler taşıyan bir enerji ile başlayabilirsiniz. Ay Kiron kavuşumu birinci evinizde. Hastalık durumları, dış görünüşe takılmak, genel bir tatminsizlik içinde olabilirsiniz. Özellikle pazartesi sabah saatleri yorgun bir ruh hali ile haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Geceden sabaha doğru, sıkıntılı açılar uykusuzluk gerginlik getirebilir.

Evet sevgili Koçlar, 8 Mayıs Boğa burcunda yaşanacak olan yeni ay, finans evinizde gerçekleşiyor. Odak alanınız maddiyat, para gelir giderleri, hesaplar, ödemelerden ziyade, maddi kazancınızla ilgili yeni fikirler ve yeni başlangıçlara odaklanabilir, belki üretmek konusunda bir atılımda bulunabilirsiniz. Bu zaman diliminde hobilerinizden bir gelir sağlayabilir, bahsi geçen alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

9 Mayıs’ta yakın çevre, kardeşler, akrabalar ile rahat bir iletişim akışı, birlikte alışveriş, aktivite gibi olumlu temalar ön planda.

Cuma günü biraz daha dikkat gerektiriyor, gizli düşmanlıklar tarafından manipüle edilme durumları yaşanabilir. Ay’ın 12. evde olan Satürn ve Neptün’den aldığı sert açı biraz yorabilir. Satürn zorluk, Neptün ise yanılgı getirir. O gün kimseyle ağız dalaşına girmeyin, olayları daha sakin karşılamaya çalışın.

Negatif anlamda hareketli bir haftasonu enerjisi hâkim. Kazalara açık olduğunuz bir 11-12 Mayıs var dikkat!

Güzel bir hafta dileğiyle…

Boğa

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Haftanın en şanslı burçları sizlersiniz. Venüs ait olduğu yerde, Boğada, Yeni ay birinci evinizde gerçekleşiyor. Daha ne olsun 🙂 Uranüs’ün de etkisini varsayacak olursak, harika bir değişim ve dönüşüm sürecine girdiniz. Dış görünüşte bir imaj değişikliği yapabilirsiniz. Yenilikler, başlangıçlar, güzellikler sizi bekliyor. Sadece fiziksel anlamda değil, ruhsal olarak ta, içten gelen bir uyanış halinde olabilir, büyük bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

Yeni aşk, yeni iş ve kariyer konularında destekleniyorsunuz. Çocuk isteyen boğalar sürpriz hamilelik haberleri alabilir. Bu hafta gezegenler sizden yana çalışıyor. Neyin hayalini kurup o hayal yolunda bir emek sarfetiyseniz, şimdi karşılığını alma vakti.

Fakat haftasonunun sert etkilerini de göz ardı etmemek gerekir. Bu sert etkiler, yakın çevre alanınızda yaşanıyor. Kırıcı diyaloglar yüzleşmeler getirebilir. Kırabilir, kırılabilirsiniz. Haftasonu size de bir sessizlik öneriyorum. Olumsuzluklara takılmayıp, olumlu konularınızın tadını çıkarın. Güzel bir hafta dileğiyle…

İkizler

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Bu hafta kendine ekstra dikkat etmesi gereken burçların başında yer alıyorsunuz. 8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Boğa burcundaki yeni ay kötücül çalışan 12. evinizde. Sağlık konuları oldukça dikkat çekiyor. Tiroidler, hormonel sorunlar, boyun boğaz, üst solunum yolları, şeker hastalığı alanları tetiklenebilir. Lütfen muayene ve kontorllerinizi ihmal etmeyin.

Ayrıca “Ondan beklemezdim” diyeceğiniz gizli bir düşman açığa çıkabilir. Psikolojik bir savaş içinde olabilirsiniz. Bu zaman zarfında, gizli saklı durumlar görülebilir olacak.

Sevgili İkizler, bu haftayı sağlık kontrolleri ihmal etmeden, biraz daha inzivaya çekilerek atlatmakta fayda var. Tuzaklardan kazadan beladan uzak durmak amaçlı kendinizi korumaya alırsanız en az hasarla, bu kötücül evin üstesinden gelirsiniz. Maneviyatınızı çalıştırmak size iyi gelecek sakinleştirecektir. Dua, meditasyon gibi iyi hissettirecek aktivitelerde bulunun. Güzel bir hafta dileğiyle…

Yengeç

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Sizler, 8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Yeni ay etkisini 11. evinizden alıyorsunuz. Arkadaşlıklar, hayaller, hedefler, umutlar temaları gündem konularınız. Bu konularla iligili yenilikler, başlangıçlar yaşanabilir. Size başarı katacak, yükselişe getirecek bir grup çalışmasını da beraberinde getirebilir.

Marsın koç burcuna geçmesi ile kariyer ve statü evinizde hareketlenme güzel bir aktiflik sözkonusu.

Haftasonu Ay’ın burcunuza geçmesi ile birlikte biraz daha durgunsunuz. Duygusal anlamda boşlukta hissedebilir, aile ve sevdiklerinize karşı daha şefkatli ve korumacı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Evet sevgili Yengeçler sizin için oldukça verimli bir yeni ay deneyimliyor olacaksınız. Fırsatları değerlendirmek size kalmış. Güzel bir hafta dileğiyle…

Aslan

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar;

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, sizin kariyer evinizde yaşanıyor. Boğa burcundan sonra bu haftanın ikinci kazananı da siz Aslanlar oldu. Sosyal başarı, kariyer, bariz görünür olmak, parlamak sözkonusu. Sıradışı bir hamle ile kariyer merdivenlerinin basamaklarını tek tek çıkacağınız bir sürece girdiniz. İş ortamında, sevilen sayılan, patronlarından yana takdir gören biri haline dönüşüyorsunuz.

Öyle ki bu durum krizler evinde olan Satürn’ü bile geçici süreliğine pasif hale getirecek, ama unutmayın geçici süreliğine. İş hayatınıza her zaman gelmeyecek bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Haftasonu, hormonel, sorunlar, göz problemleri, depresyon, miğde, dalak, kalp zarı gibi sağlık sorunlarına dikkat çekiyor. Kontrollerinizi ihmal etmemekte fayda var. Güzel bir hafta dileğiyle…

Başak

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar;

Sizler 8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’ı, uzak çevre, yurtdışı, yüksek öğrenim ve ilahi konularında deneyimliyor olacaksınız. Bu yeni ay size yeni bir eğitim ve yurt dışı konuları ile ilgili yenilikler ve fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Manevi genişleme ile birlikte inançlarınıza yeni bir boyut katabilir, yepyeni yollar, ufuklar keşfedebilirsiniz.

Haftasonu sizin için biraz zorlu ve mücadeleci bir enerji taşıyor olacak. Orada finansal sıkıntılardan gelen bir gerginlik sözkonusu. Arkadaş çevrenizden destek görmeniz sıkıntılarınızı bertaraf etmeye yetmeyecek. İçinde bulunduğunuz ruh hali tartışmalara yol açabilir. Kırabilir kırılabilirsiniz. Basit bir konuşma gibi gördüğünüz mevzu, ömür boyu sürecek bir küslüye sebebiyet verebilir. Sakin olun ve konuları önce kendi içinizde analiz etmeye çalışın. Güzel bir hafta dileğiyle…

Terazi

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Haftaya ikili ilişkiler konularında bir aktiflik söz konusu, ilişkiler evinizde inişli çıkışlı durumlar yaşanırken, krizler evi olan 8. Evinizde bir Yeni Ay gerçekleşiyor olacak. Kötücül evde iyicil buluşmalar diyelim buna. Vergi, nafaka, sigorta, sürpriz bir miras gibi temalarda leyhinize çalışan yeni gelişmeler sözkonusu. Bahsi geçen konularda zorlukların üstesinden gelecek güzel bir sürece girdiniz. Artık siz de kendi gücünüzün farkındasınız.

Yeni Ay’ın karşıt evi olan para alanınıza, finansal bir rahatlama, bolluk bereket, beklemediğiniz yerlerden gelen destekler sözkonusu. Haftasonu sen-ben ilişkilerinde gerginlik var. Haklıyken haksız olmamaya özen gösterin. Unutmayın ki “fazladan izahat, lisanen kabahattir”. Güzel bir hafta dileğiyle…

Akrep

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Boğa burcunda gerçekleşen Yeni Ay etkisini 7. evinizden alıyorsunuz. İkili ilişkiler konularında yenilikler ve başlangıçlar getirebilir. Evlilik teklifi alabilir, yeni bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın köklü bir değişim ve dönüşüme uğradığı bu süreçte, kıskançlık ve düşmanlıklara da maruz kalabilirsiniz. Sizden yana çalışan güzel bir enerji olsa da biraz zorlanacağınız bir zaman diliminden geçiyor olacaksınız. Sorumluluklarınızın arttığı bir dönem. Ay’ın 6. evden aldığı kare açı ile, sizin için yorucu ve hareketli bir cumartesi pazar görünüyor. Kısa yolculuklarda ve rutin ev işlerinde kazaya belaya fazlasıyla açıksınız. Kronik bir rahatsızlığınız varsa haftasonu tekrar tetiklenebilir. Kendinizi ihmal etmeyin. Güzel bir hafta dileğiyle…

Yay

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar;

Mars’ın koç burcuna yerleşmesi ile 5. eviniz oldukça aktif. Haftaya çocuklar, aşk, eylence, hobi konularında hareketlenmeler var. Kiron Merkür kavuşumu ile, sizi kırmış eski bir aşk ve ya bir dost özür dileyerek geri gelebilir. Çocuklar konularında önceden yaşanan zıtlaşmalar, yerini iyileşmelere bırakabilir.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeni ay etkilerini hizmet evinizden alıyor olacaksınız. Bu süreçte, günlük düzen ve rutin işlerinizde bir yenilenme yaşanabilir, oldukça yoğunsunuz, hatta öyle ki başınızı kaşıyacak vaktiniz yok. Ama tedirgin olmayın güzel yoğunluklar bunlar. Evcil bir hayvan sahiplenebilirsiniz. Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yer ve ya ziyaret etmek istediğiniz bir kişi ile buluşabilirsiniz.

Hafta sonu sizin dikkat etmeniz gereken alan ise 8. ev konuları. Endişeler, korkular, ortak kazançlar, mali sorunlar ve krizler yaşanabilir. Temkinli olmakta fayda var. Güzel bir hafta dileğiyle…

Oğlak

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

İkinci evinizde olan Plüton, geri hareket etmek üzere 3 Mayıs’ta station (durağan) pozisyonuna geçti. Bu göksel enerji, size maddi konularda bir blokaj yaratabilir, “elimi neye atsam kuruyor” tabirini dedirtebilir. Ama üzülmeyin sevgili Oğlaklar maddi konularda bir duraklama yaşasanız da, Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeni ay size yeni bir ilişki, yeni bir aşk getiriyor olacak. Hiç beklemediğiniz bir anda bir çıkma teklifi alabilirsiniz. Çocuklarınızdan güzel haberler alabilir, çocuk düşünüyorsanız hamilelik haberleri ile güzel mutluluklar yaşanabilir.

Siz mantık ve somut kavramlar çerçevesinde mutlu olsanız da, bazen değişmek dönüşmek gerekir. Duyguların da, mantık kadar olan önemini bu dönem size çok iyi bir şekilde anlatacaktır. Günün sonunda “Yanlış sularda yüzüyorum hayat bu kadar düz değilmiş” diyeceğiniz bir sürece girdiniz. İşiniz ve eşinize karşı oldukça merhametli korumacı bir cumartesi pazar sizi bekliyor olacak. Güzel bir hafta dileğiyle…

Kova

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar;

Öncelikle kendi burcunuzda olan Plüton 3 Mayıs’ta station (durağan) konumuna geçti. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişim dönüşüm konularında bir direnç ile karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte kendinizle çok inatlaşmadan akışta kalmakta fayda var.

Sizler 8 Mayıs Boğa burcuna yaşanacak olan Yeni Ay etkisini, aile evinizden alıyorsunuz. Baba ile ilgili yenilikler, değişim dönüşümler yaşanabilir. Emlak alım satımı, taşınma konuları gündem konularınız.

Zorlu bir süreçten geçiyor olsanız da, yaşam alanınızdaki yeni ay etkisi bir nebze iyi gelecek, rahat bir nefes aldıracak diyebiliriz.

Hafta sonu size yakın olan insanlardan yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Onlara en ihtiyaç duyduğunuz bir anda kardeşler olsun yakın çevre olsun, çağrınız karşılıksız kalabilir, bundan ötürü üzüntü ve kırgınlık duyabilirsiniz. Zorlu bir süreçten geçiyor olsanız da bu durumu atlatacak bir mantığa sahipsiniz. Güzel bir hafta dileğiyle…

Balık

6-12 Mayıs haftası.

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar;

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeni ay etkilerini, iletişim evinizde yaşayacaksınız. Fikirlerinizi daha net ortaya koyacağınız, sıradışı olsa da pozitif sayılacak planlarınızı hayata geçirmek isteyeceğiniz bir sürece girdiniz. Bu zaman diliminde yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kardeşler ve ya kuzenler ile ilgili sizi mutlu edecek yeni haberler alabilirsiniz. Venüs te artık Boğa’da ve sizin 3. evinizde. Küs olduğunuz kardeş, kuzen, yakın çevrenizden birileri varsa barış konuları tetiklenebilir.

Hafta sonu finans evinizde kötücül bir açı var. Beklemediğiniz yüklü miktarda bir ödeme ve ya borç ile karşılaşabilirsiniz. Hazırlıklı olun derim. Güzel bir hafta dileğiyle…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.