DOLAR 18,8140 0.02%
EURO 20,4974 0.19%
ALTIN 1.177,880,38
BITCOIN 4345360,90%
Hatay

HAFİF YAĞMUR

15:43

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Başkan Rende Güven Tazeledi

Başkan Rende Güven Tazeledi

ABONE OL
26 Ocak 2022 10:42
Başkan Rende Güven Tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kurma ve Yaşatma Vakfı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kurma ve Yaşatma Vakfı Olağan Genel Kurul Toplantısı Üniversitemiz Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirildi. Toplantının başlangıcında divan başkanlığına oy birliğiyle Hasan Ramiz Parlar, divan katipliğine Mehmet Karakaya, Adnan Korkmaz seçildi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından kurul toplantısına geçildi.

Genel Kurul toplantı tutanağının imzalanması için divan heyetine yetki verilen kurulda, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nin bilimsel, sportif ve kültürel etkinliklerinde önemli ayni ve maddi desteklerin sağlandığı belirtilerek Üniversite ve Vakıf iş birliğinin daha da güçlendirilmesine vurgu yapıldı. Daha sonra ‘Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu’, ‘Bilanço’ ve ‘Gelir-Gider Hesapları’ ile ‘Denetim Kurulu Raporu’ okundu. ‘Raporlar üzerinde görüşme’, ‘Yönetim ve Denetim Kurulu’nun ibrası oya sunuldu.

Genel Kurul Üyeleri tarafından mevcut Yönetim Kurulunun göreve devam etmesi oybirliği ile kabul edildi. Dilek ve temennilerin ardından günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile genel kurul toplantısı sona erdi.

MEVCUT YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Mevcut yönetim şöyle oluştu: “Tahsin Rende, Osman Ovalı, Mehmet Galioğlu, Jozef Naseh, Ali Özbuğday, Osman Mıstıkoğlu, Veliş Bahadırlı, Selahattin Eskiocak, Yıldırım Beyazıt”

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Yedek üyeler ise “Orhan Said Kalaycıoğlu, Mehmet Ali Yüksel, Adnan Korkmaz, Nazif Günay. Denetim Kurulu Asil Üyeleri Mehmet Muzaffer Okay, Mehmet Karakaya. Denetim Kurulu Yedek Üyesi Mehmet Kadayıfçı.”
Cuma ZEYBEK

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.