12-06-2018 11:36:00

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

Defne İlçesi’nde; 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce için hazırlanan seçim ofisinin açılışı gerçekleştirildi.


Uğur Mumcu Meydanı’nda yer alan seçim bürosunun açılışına, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Defne İlçe Başkanı Hasan Akbaht, CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir, CHP Hatay Milletvekili Adayları Mehmet Güzelmansur, Bilgen Duman, Dilan Döndü Kartal, Riyad Kırmızıoğlu, Nermin Yıldırım Kaya, CHP 24.Dönem Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, CHP Kadın ve Gençlik Örgütleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖZEL: “TÜRKİYE’NİN REKORTMENLERİNE KONUŞMAK BAMBAŞKA!”

Açılışta bir konuşma yapan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: “Babası kamyon şoförü, kendisi köy delikanlısı, namuslu bir memur, çalışkan bir öğretmen, dört dörtlük bir siyasetçi; yiğit, mert bir nefer” sözleriyle tanımladığı Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin herkesin desteğini ve sevgisini kazandığını ifade etti.

Özel; Defne’de olmasından ötürü gururlu olduğunu dile getirdiği konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Türkiye’nin dört bir yanında, çok farklı ilçelerde, beldelerde, köylerde, mahallelerde konuşma yapıyorum. Ama bu meydanın, bu güzel insanların bambaşka bir anlamı var. Türkiye’nin rekortmenlerine konuşmak siyasetin en güzel yanı olsa gerek. 7 Haziran’da ki umutta, 1 Kasım’da ki hüzünde, 16 Nisan’da ki şaibede, devamındaki bütün süreçlerde üzüldüğümüz sevindiğimiz anlar oldu ama biz hep Defnelilerle gurur duyduk. İyi ki varsınız. Son sıradan ilk sıraya kadar bütün adayları inanmış, çalışkan, azimli gördük. Onlara partimiz ve Cumhuriyet için teşekkür ediyoruz.24 Haziran seçimlerinde tüm vatandaşlarımızı sandık başına bekliyoruz.”

Bu haber 256 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dünya nüfusunun hızla artmasına rağmen tarım yapılabilecek alanları artırma imkânı bulunmamaktadır. Bu sebeple sınırlı sayılabilecek mevcut tarım topraklarından daha fazla verim al..

DEVAMI +
İŞ ADAMLARIYLA TİCARETTE BÜYÜK ADIM

İŞ ADAMLARIYLA TİCARETTE BÜYÜK ADIM

Hatay Valiliğinin desteğiyle, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Afrin Ticaret ve Sanayi odası üyeleri ticari ilişkileri güçlendirmek için istişare toplantısında bir araya geldi...

DEVAMI +
KİLOLARCA ERİK ZARAR GÖRDÜ

KİLOLARCA ERİK ZARAR GÖRDÜ

Samandağ’da önceki günlerde etkili olan dolu ve sağanak yağış, tarım alanlarına zarar verdi. Dolu nedeniyle hasadı yaklaşan kilolarca erikte zarar gördü.

DEVAMI +
TARLADA 1,5, TEZGAHTA 8 LİRA

TARLADA 1,5, TEZGAHTA 8 LİRA

Hataylı soğan çiftçileri, tarlada 1.5 liradan zorla satılabilen soğanların tezgahlara 6 liradan koyulmasına sitem etti.

DEVAMI +
EŞSİZ LEZZET TEZGAHLARDA YER BULDU

EŞSİZ LEZZET TEZGAHLARDA YER BULDU

Hataylı limon dondurması esnafları limon fiyatlarından yakındı.

DEVAMI +
AMİK OVASI’NDA SULAR DURULMUYOR!

AMİK OVASI’NDA SULAR DURULMUYOR!

Hatay’da iki günden bu yana süren aşırı yağışlar sonrasında Amik Ovası’nda su seviyesi yeniden yükseldi.

DEVAMI +