12-06-2018 11:36:00

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

Defne İlçesi’nde; 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce için hazırlanan seçim ofisinin açılışı gerçekleştirildi.


Uğur Mumcu Meydanı’nda yer alan seçim bürosunun açılışına, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Defne İlçe Başkanı Hasan Akbaht, CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir, CHP Hatay Milletvekili Adayları Mehmet Güzelmansur, Bilgen Duman, Dilan Döndü Kartal, Riyad Kırmızıoğlu, Nermin Yıldırım Kaya, CHP 24.Dönem Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, CHP Kadın ve Gençlik Örgütleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖZEL: “TÜRKİYE’NİN REKORTMENLERİNE KONUŞMAK BAMBAŞKA!”

Açılışta bir konuşma yapan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: “Babası kamyon şoförü, kendisi köy delikanlısı, namuslu bir memur, çalışkan bir öğretmen, dört dörtlük bir siyasetçi; yiğit, mert bir nefer” sözleriyle tanımladığı Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin herkesin desteğini ve sevgisini kazandığını ifade etti.

Özel; Defne’de olmasından ötürü gururlu olduğunu dile getirdiği konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Türkiye’nin dört bir yanında, çok farklı ilçelerde, beldelerde, köylerde, mahallelerde konuşma yapıyorum. Ama bu meydanın, bu güzel insanların bambaşka bir anlamı var. Türkiye’nin rekortmenlerine konuşmak siyasetin en güzel yanı olsa gerek. 7 Haziran’da ki umutta, 1 Kasım’da ki hüzünde, 16 Nisan’da ki şaibede, devamındaki bütün süreçlerde üzüldüğümüz sevindiğimiz anlar oldu ama biz hep Defnelilerle gurur duyduk. İyi ki varsınız. Son sıradan ilk sıraya kadar bütün adayları inanmış, çalışkan, azimli gördük. Onlara partimiz ve Cumhuriyet için teşekkür ediyoruz.24 Haziran seçimlerinde tüm vatandaşlarımızı sandık başına bekliyoruz.”

Bu haber 122 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay Havalimanının 2018 Eylül ayı hava istatistikleri açıklandı.

DEVAMI +
Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık

Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık "verimli" yatırım

Güneş enerjisinde yaklaşık bir milyar dolarlık yatırımla bin megavatlık kapasite kurulmasını hedefleyen Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları (YEKA GES-2) projesinde hücre verimlili..

DEVAMI +
Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Reyhanlı'da kışın hayvanların kaba yem ihtiyacını karşılamak amacıyla ekimi yapılan silajlık mısırın hasadına başlandı.

DEVAMI +
Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından sonbahar Şap aşılama kampanyası başlatıldı.

DEVAMI +
KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

Hatay’da birçok zammın ardından ekmek fiyatlarına da zam geldi. Hatay Fırıncılar Odası Başkanı Nasır Bucak, konuyla ilgili Hatay Asi Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. ..

DEVAMI +
İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da ‘Tehlikeli ve çok tehlikeli Mesleklerde alınması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesinin Belgelendirme süreci’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

DEVAMI +