12-06-2018 11:36:00

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

Defne İlçesi’nde; 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce için hazırlanan seçim ofisinin açılışı gerçekleştirildi.


Uğur Mumcu Meydanı’nda yer alan seçim bürosunun açılışına, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Defne İlçe Başkanı Hasan Akbaht, CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir, CHP Hatay Milletvekili Adayları Mehmet Güzelmansur, Bilgen Duman, Dilan Döndü Kartal, Riyad Kırmızıoğlu, Nermin Yıldırım Kaya, CHP 24.Dönem Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, CHP Kadın ve Gençlik Örgütleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖZEL: “TÜRKİYE’NİN REKORTMENLERİNE KONUŞMAK BAMBAŞKA!”

Açılışta bir konuşma yapan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: “Babası kamyon şoförü, kendisi köy delikanlısı, namuslu bir memur, çalışkan bir öğretmen, dört dörtlük bir siyasetçi; yiğit, mert bir nefer” sözleriyle tanımladığı Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin herkesin desteğini ve sevgisini kazandığını ifade etti.

Özel; Defne’de olmasından ötürü gururlu olduğunu dile getirdiği konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Türkiye’nin dört bir yanında, çok farklı ilçelerde, beldelerde, köylerde, mahallelerde konuşma yapıyorum. Ama bu meydanın, bu güzel insanların bambaşka bir anlamı var. Türkiye’nin rekortmenlerine konuşmak siyasetin en güzel yanı olsa gerek. 7 Haziran’da ki umutta, 1 Kasım’da ki hüzünde, 16 Nisan’da ki şaibede, devamındaki bütün süreçlerde üzüldüğümüz sevindiğimiz anlar oldu ama biz hep Defnelilerle gurur duyduk. İyi ki varsınız. Son sıradan ilk sıraya kadar bütün adayları inanmış, çalışkan, azimli gördük. Onlara partimiz ve Cumhuriyet için teşekkür ediyoruz.24 Haziran seçimlerinde tüm vatandaşlarımızı sandık başına bekliyoruz.”

Bu haber 91 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Vatandaşlar yeni ve konforlu araçlardan faydalanabilecek

Vatandaşlar yeni ve konforlu araçlardan faydalanabilecek

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Komisyonu aylık kurul toplantısı yapıldı.

DEVAMI +
BAŞARAMAYACAKLAR!

BAŞARAMAYACAKLAR!

Hatay Uluslararası Nakliyecileri ve RO-RO Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ve yönetim kurulu üyeleri dolarını bozdur kampanyasına destek verme amac..

DEVAMI +
HAYAL ÖRTÜSÜNDE İLK HASAT

HAYAL ÖRTÜSÜNDE İLK HASAT

Hatay’da yaşayan mültecilerin biber serasında ilk hasat işlemi gerçekleşti.

DEVAMI +
‘15 TEMMUZ RUHUYLA DİRENECEĞİZ’

‘15 TEMMUZ RUHUYLA DİRENECEĞİZ’

Emperyalizme karşı ‘15 TEMMUZ RUHUYLA DİRENECEĞİZ’

DEVAMI +
113 bin 292 yolcu uçağı kullandı

113 bin 292 yolcu uçağı kullandı

Hatay Havalimanını Temmuz ayında iç ve dış hatlarda toplam 113 bin 292 yolcu kullandı.

DEVAMI +