12-06-2018 11:36:00

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

DEFNE’DE “ÖZEL” AÇILIŞ

Defne İlçesi’nde; 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce için hazırlanan seçim ofisinin açılışı gerçekleştirildi.


Uğur Mumcu Meydanı’nda yer alan seçim bürosunun açılışına, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Defne İlçe Başkanı Hasan Akbaht, CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir, CHP Hatay Milletvekili Adayları Mehmet Güzelmansur, Bilgen Duman, Dilan Döndü Kartal, Riyad Kırmızıoğlu, Nermin Yıldırım Kaya, CHP 24.Dönem Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, CHP Kadın ve Gençlik Örgütleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÖZEL: “TÜRKİYE’NİN REKORTMENLERİNE KONUŞMAK BAMBAŞKA!”

Açılışta bir konuşma yapan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: “Babası kamyon şoförü, kendisi köy delikanlısı, namuslu bir memur, çalışkan bir öğretmen, dört dörtlük bir siyasetçi; yiğit, mert bir nefer” sözleriyle tanımladığı Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin herkesin desteğini ve sevgisini kazandığını ifade etti.

Özel; Defne’de olmasından ötürü gururlu olduğunu dile getirdiği konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Türkiye’nin dört bir yanında, çok farklı ilçelerde, beldelerde, köylerde, mahallelerde konuşma yapıyorum. Ama bu meydanın, bu güzel insanların bambaşka bir anlamı var. Türkiye’nin rekortmenlerine konuşmak siyasetin en güzel yanı olsa gerek. 7 Haziran’da ki umutta, 1 Kasım’da ki hüzünde, 16 Nisan’da ki şaibede, devamındaki bütün süreçlerde üzüldüğümüz sevindiğimiz anlar oldu ama biz hep Defnelilerle gurur duyduk. İyi ki varsınız. Son sıradan ilk sıraya kadar bütün adayları inanmış, çalışkan, azimli gördük. Onlara partimiz ve Cumhuriyet için teşekkür ediyoruz.24 Haziran seçimlerinde tüm vatandaşlarımızı sandık başına bekliyoruz.”

Bu haber 183 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Alıç tescil çalışması başarı ile tamamlandı

Alıç tescil çalışması başarı ile tamamlandı

Hatay’ın Belen İlçesinde yoğun olarak yetiştirilen ve özellikle kalp hastalıkları üzerine olumlu etkileri bulunan bunun yanında yüksek tansiyonun kontrolünü sağlayan ve yüksek C vi..

DEVAMI +
İTSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

İTSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 2018 yılının son Meclis toplantısını gerçekleştirdi.

DEVAMI +
Hakkımız alınıyorsa sonuna kadar mücadele ederiz

Hakkımız alınıyorsa sonuna kadar mücadele ederiz

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası iş birliğiyle düzenlenen ‘İnşaat Muhasebesi ve Vergilendirme uygulamaları’ konulu eğitim ..

DEVAMI +
ÇİFTÇİNİN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ

ÇİFTÇİNİN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ

GIDA FİYATLARI ARTACAK GİBİ

DEVAMI +
DOĞAKA Yönetim Kurulu Hatay’da toplandı

DOĞAKA Yönetim Kurulu Hatay’da toplandı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 86. Yönetim Kurulu toplantısı Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında yapıldı.

DEVAMI +
Yağışlar havuç üreticisini sevindirdi

Yağışlar havuç üreticisini sevindirdi

Havuç üretim merkezleri arasında yer alan Hatay'da bu yıl yağışların bol olması ürün kalitesi ve verimini artırdı

DEVAMI +