12-02-2018 09:12:00

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

Hatay’ın sevilen çiçek ve çiçek dekor firması olan Sibelisa Çiçek Dekor, sevgililer gününe hazır. Birbirinden güzel çiçeklerinin yanı sıra çiçeklere ve bitkilere yapılan dekoratif çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Sibelisa Çiçek Dekor, 14 Şubat’ta çiftler için en uygun ve güzel hizmeti sağlayacaklarını ifade etti.


TÜRKİYE’DE SAYILI FİRMALARDAN!

Çiçeklere kazandırdığı birbirinden farklı tasarımları, ayakkabıdan tutun konserve kutusuna kadar beklenmedik birçok malzemeden, muhteşem tasarımlar çıkartan Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani, çiçek sanatına yeni boyut kazandırıyor. Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani; “Çiçek tasarımı ve sanatı zahmetli bir iş olsa da, yapılan işin sonunda ortaya çıkan görüntünün güzelliği bu çalışmaları yapmamdaki birinci neden oluyor. Çiçeğe ve çiçek tasarımlarına merakı olan vatandaşlarımızı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde firmamıza beklerim.” dedi.

ONLİNE HİZMETTE SINIR YOK

Hatay’ın Antakya İlçesi 75. Yıl bulvarı Ürgenpaşa Mahallesi Pehlivan Döner karşısında hizmet veren Sibelisa Çiçek Dekor, kendi web sitesinden satış ve tanıtım gerçekleştiriyor. Sibelisa Çiçek Dekor, www.sibelisacicek.com adresi aracılığıyla müşterilerine online hizmet gerçekleştirirken uygun fiyatlarla birlikte kredi kartıyla alışveriş imkanı sağlıyor. 0326 227 53 00 - 0533 919 57 25 numaraları ile ulaşabileceğiniz Sibelisa Çiçek Dekor, Hatay’ın sevilen çiçek firması olmaya devam ediyor. 

Bu haber 474 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK SATIŞ BÖLGELERİ OLUŞTURULDU

KURBANLIK SATIŞ BÖLGELERİ OLUŞTURULDU

Vatandaşlarımızın huzurlu ve rahat bir bayram geçirmesini hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ekipleri, HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarına h..

DEVAMI +
Kamyon Şoförü Hortuma Kafa Tuttu

Kamyon Şoförü Hortuma Kafa Tuttu

Hatay’da bir kamyon şoförü oluşan hortumu gördüğü halde kamyonetini sürmeye devam etti.

DEVAMI +
İlçe Müftüler toplantısı Hassa’da yapıldı

İlçe Müftüler toplantısı Hassa’da yapıldı

2018 Yılı Ağustos ayı İlçe Müftüler toplantısı Hassa İlçesinde, Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu başkanlığında yapıldı.

DEVAMI +
Giresun ve İTSO  Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen törene İskend..

DEVAMI +
SAMANDAĞ YOLLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL

SAMANDAĞ YOLLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) kentin her ilçesinde yenilikçi anlayışıyla sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarım hizmetleriyle vatandaşların nitelikli ulaşım almasını sağlıyor...

DEVAMI +
FETÖ şüphelisi noterde yakalandı

FETÖ şüphelisi noterde yakalandı

Hatay'da gözaltına alınan ve örgütün sözde Ankara Kızılay bölge sorumlusu olduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı

DEVAMI +