12-02-2018 09:12:00

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

Hatay’ın sevilen çiçek ve çiçek dekor firması olan Sibelisa Çiçek Dekor, sevgililer gününe hazır. Birbirinden güzel çiçeklerinin yanı sıra çiçeklere ve bitkilere yapılan dekoratif çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Sibelisa Çiçek Dekor, 14 Şubat’ta çiftler için en uygun ve güzel hizmeti sağlayacaklarını ifade etti.


TÜRKİYE’DE SAYILI FİRMALARDAN!

Çiçeklere kazandırdığı birbirinden farklı tasarımları, ayakkabıdan tutun konserve kutusuna kadar beklenmedik birçok malzemeden, muhteşem tasarımlar çıkartan Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani, çiçek sanatına yeni boyut kazandırıyor. Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani; “Çiçek tasarımı ve sanatı zahmetli bir iş olsa da, yapılan işin sonunda ortaya çıkan görüntünün güzelliği bu çalışmaları yapmamdaki birinci neden oluyor. Çiçeğe ve çiçek tasarımlarına merakı olan vatandaşlarımızı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde firmamıza beklerim.” dedi.

ONLİNE HİZMETTE SINIR YOK

Hatay’ın Antakya İlçesi 75. Yıl bulvarı Ürgenpaşa Mahallesi Pehlivan Döner karşısında hizmet veren Sibelisa Çiçek Dekor, kendi web sitesinden satış ve tanıtım gerçekleştiriyor. Sibelisa Çiçek Dekor, www.sibelisacicek.com adresi aracılığıyla müşterilerine online hizmet gerçekleştirirken uygun fiyatlarla birlikte kredi kartıyla alışveriş imkanı sağlıyor. 0326 227 53 00 - 0533 919 57 25 numaraları ile ulaşabileceğiniz Sibelisa Çiçek Dekor, Hatay’ın sevilen çiçek firması olmaya devam ediyor. 

Bu haber 425 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
resim yok

HATAY'DA SİLAHLI SALDIRI: 2 ÖLÜ, 2 YARALI

Hatay'ın Payas ilçesinde bir iş yerine düzenlenen silahlı saldırıda 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

DEVAMI +
resim yok

Elektrik yok

TEDAŞ’ın tesis ve bakım çalışması nedeniyle 23 Mayıs Çarşamba günü (bugün) 9 ilçenin birçok mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

DEVAMI +
BİTKİSEL ATIK YAĞ TOPLAMA PROJESİNE DEVAM

BİTKİSEL ATIK YAĞ TOPLAMA PROJESİNE DEVAM

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Çevre Denetim Birimi tarafından, temiz bir çevre için hayata geçirilen “Evlerden Bitkisel Atık Yağ Toplama Projesi” kapsamında..

DEVAMI +
BEREKETLİ İFTAR SOFRALARI KURULUYOR

BEREKETLİ İFTAR SOFRALARI KURULUYOR

Antakya Belediyesi Mahvel Sosyal Tesisleri’nde bulunan Çorba Evi, mübarek Ramazan ayı boyunca her akşam vatandaşlara iftar yemeği ikram ediyor.

DEVAMI +
resim yok

97 TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ

Bir haftalık trafik bilançosu açıklandı: 97 TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ

DEVAMI +
resim yok

ENGELLİLER DERNEĞİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Defne Engelliler ve Gönüllüler Derneği’nce iftar yemeği verildi.

DEVAMI +