12-02-2018 09:12:00

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

Hatay’ın sevilen çiçek ve çiçek dekor firması olan Sibelisa Çiçek Dekor, sevgililer gününe hazır. Birbirinden güzel çiçeklerinin yanı sıra çiçeklere ve bitkilere yapılan dekoratif çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Sibelisa Çiçek Dekor, 14 Şubat’ta çiftler için en uygun ve güzel hizmeti sağlayacaklarını ifade etti.


TÜRKİYE’DE SAYILI FİRMALARDAN!

Çiçeklere kazandırdığı birbirinden farklı tasarımları, ayakkabıdan tutun konserve kutusuna kadar beklenmedik birçok malzemeden, muhteşem tasarımlar çıkartan Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani, çiçek sanatına yeni boyut kazandırıyor. Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani; “Çiçek tasarımı ve sanatı zahmetli bir iş olsa da, yapılan işin sonunda ortaya çıkan görüntünün güzelliği bu çalışmaları yapmamdaki birinci neden oluyor. Çiçeğe ve çiçek tasarımlarına merakı olan vatandaşlarımızı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde firmamıza beklerim.” dedi.

ONLİNE HİZMETTE SINIR YOK

Hatay’ın Antakya İlçesi 75. Yıl bulvarı Ürgenpaşa Mahallesi Pehlivan Döner karşısında hizmet veren Sibelisa Çiçek Dekor, kendi web sitesinden satış ve tanıtım gerçekleştiriyor. Sibelisa Çiçek Dekor, www.sibelisacicek.com adresi aracılığıyla müşterilerine online hizmet gerçekleştirirken uygun fiyatlarla birlikte kredi kartıyla alışveriş imkanı sağlıyor. 0326 227 53 00 - 0533 919 57 25 numaraları ile ulaşabileceğiniz Sibelisa Çiçek Dekor, Hatay’ın sevilen çiçek firması olmaya devam ediyor. 

Bu haber 253 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
TANIŞMA MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR

TANIŞMA MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR

Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Tanışma Mahallesi’nde malzeme serme ve yol tesviye çalışması gerçekleştirdi.

DEVAMI +
YAMAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

YAMAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

Defne Belediyesi ile DİSK Genel-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

DEVAMI +
KÜLTÜR’LÜ ÖĞRENCİLER ŞEHİTLERİ ANDI

KÜLTÜR’LÜ ÖĞRENCİLER ŞEHİTLERİ ANDI

Bölgemizin başarılı eğitim kurumlarının başında yer alan Kültür Temel Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Zeytin Dalı Harekatı'na destekte bulunmak için ellerinde Türk bayraklarıyl..

DEVAMI +
HÜSEYİN DENİZ BEBEK DÜNYAYA GELDİ

HÜSEYİN DENİZ BEBEK DÜNYAYA GELDİ

Asi Gazetesi emektarlarından Hasan Dikkaya 4. kez baba olmanın sevincini yaşadı.

DEVAMI +
DEFNE’DE İSTİSMAR ANLATILACAK

DEFNE’DE İSTİSMAR ANLATILACAK

Defne Belediyesi, 1 Mart 2018 Perşembe Günü Çocuk İhmali ve İstismarı hakkında ailelerin bilinçlenmesine yönelik örnek bir panel düzenliyor.

DEVAMI +

"ÇALIŞMALARIMIZI TİTİZLİKLE YÜRÜTÜYORUZ "

Ekibiyle birlikte yapımı devam eden menfez çalışmalarını yerinde inceleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, "Çalışmalarımızı titizlik yürütüyoruz" dedi.

DEVAMI +