12-02-2018 09:12:00

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

SİBELİSA ÇİÇEK DEKOR; SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIR

Hatay’ın sevilen çiçek ve çiçek dekor firması olan Sibelisa Çiçek Dekor, sevgililer gününe hazır. Birbirinden güzel çiçeklerinin yanı sıra çiçeklere ve bitkilere yapılan dekoratif çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Sibelisa Çiçek Dekor, 14 Şubat’ta çiftler için en uygun ve güzel hizmeti sağlayacaklarını ifade etti.


TÜRKİYE’DE SAYILI FİRMALARDAN!

Çiçeklere kazandırdığı birbirinden farklı tasarımları, ayakkabıdan tutun konserve kutusuna kadar beklenmedik birçok malzemeden, muhteşem tasarımlar çıkartan Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani, çiçek sanatına yeni boyut kazandırıyor. Sibelisa Çiçek Dekor İşletme Sahibi İsa Kavani; “Çiçek tasarımı ve sanatı zahmetli bir iş olsa da, yapılan işin sonunda ortaya çıkan görüntünün güzelliği bu çalışmaları yapmamdaki birinci neden oluyor. Çiçeğe ve çiçek tasarımlarına merakı olan vatandaşlarımızı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde firmamıza beklerim.” dedi.

ONLİNE HİZMETTE SINIR YOK

Hatay’ın Antakya İlçesi 75. Yıl bulvarı Ürgenpaşa Mahallesi Pehlivan Döner karşısında hizmet veren Sibelisa Çiçek Dekor, kendi web sitesinden satış ve tanıtım gerçekleştiriyor. Sibelisa Çiçek Dekor, www.sibelisacicek.com adresi aracılığıyla müşterilerine online hizmet gerçekleştirirken uygun fiyatlarla birlikte kredi kartıyla alışveriş imkanı sağlıyor. 0326 227 53 00 - 0533 919 57 25 numaraları ile ulaşabileceğiniz Sibelisa Çiçek Dekor, Hatay’ın sevilen çiçek firması olmaya devam ediyor. 

Bu haber 527 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
TOPLUM MERKEZLERİ HERKESE HİZMET VERİYOR

TOPLUM MERKEZLERİ HERKESE HİZMET VERİYOR

Türk Kızılay Hatay Toplum Merkezi Gazeteciler gününde gazetemiz çalışanlarına tanıtıldı.

DEVAMI +
Erzin Barosu’na Odası’na teşekkür ziyareti

Erzin Barosu’na Odası’na teşekkür ziyareti

Hatay Baro Başkanlığına yeniden seçilen Av. Ekrem Dönmez, Baro Başkan Yardımcısı Av. Sevinç Çakıcı, Yönetim kurulu Üyeleri Av. Hüseyin Derin, Av. Yusuf Albayrak, Erzin İlçesindeki ..

DEVAMI +
Hatay gibi kardeş ol

Hatay gibi kardeş ol

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Dünya kenti Hatay” dedi.

DEVAMI +
Sinanlı Mahallesinde orman yangını

Sinanlı Mahallesinde orman yangını

Samandağ’da Sinanlı Mahallesi’ne yakın alanda orman yangını çıktı.

DEVAMI +
HATAY’DA KUNDAKLAMA VAKASI!

HATAY’DA KUNDAKLAMA VAKASI!

Antakya’da bir ev kundaklandı, ev sahibi eşinden şüphelendi

DEVAMI +