01-01-1970 00:00:00

TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNLARINDAN ÖRNEK BİRLİKTELİK

TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNLARINDAN ÖRNEK BİRLİKTELİK

Ticaret Meslek Lisesi 1989 Mezunları 28 yıl sonra İskenderun’da buluştular.


Türkiye’nin dört bir tarafında yaşayan Ticaret Meslek Lisesi Mezunlarının İskenderun buluşması coşkulu geçti.  Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Malatya ve değişik illerden İskenderun’a gelen Ticaret Meslek Liseliler yıllar sonra bir araya gelmenin coşkusunu yaşadılar. Değişik illerden gelerek yaklaşık 30 yıllık hasret gideren Ticaret Meslek Liselilerin buluşmasına öncülük eden Malatya Hekimhanlılar Derneği Başkanı Ali Ekber Ay ve Selma Aslan’ın bu buluşmada büyük özveri gösterdi. Gecede bir konuşma yapan Malatya Hekimhanlılar Derneği Başkanı Ali Ekber Ay, “Yılda bir kez de olsa 89 mezunları olarak birde Dernek Başkanımız Fuat Kayanın yemeği olmak üzere yılda iki kez bir araya geliyoruz. Bu birliktelikler sayesinde bir birlerimize olan güçlü bağlarımız daha da artıyor. Öğrenci yıllarında başlayan güçlü arkadaşlık bağlarımızı artık çocuklarımız da sürdürüyorlar. Zaten en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberlik değil midir. Bu güçlü birlikteliğimizin devam etmesi vesilesiyle gecemize katılan tüm dostlara teşekkür ediyorum.” Dedi. Yapılan konuşmaların ardından yemekli düzenlenen gecede davetliler, yine 89 mezunu Güneyliler Orkestra solisti ve bölgemizin sevilen sesi Ahmet Keser’in şarkı ve türküleri ile gönüllerince eğlenme fırsatı buldular. 

Bu haber 499 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
POSTA YAZARLARI HATAY’I KEŞFETTİ

POSTA YAZARLARI HATAY’I KEŞFETTİ

Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri olan Posta gazetesinin yazarları ‘Posta İle Kentler Zirvesi’ kapsamında medeniyetler kentini keşfetti.

DEVAMI +
HAGİAD AİLESİ YAZ PARTİSİ’NDE BULUŞTU

HAGİAD AİLESİ YAZ PARTİSİ’NDE BULUŞTU

Hatay iş dünyasının Genç İş İnsanları, HAGİAD Yaz Partisi’nde bir araya geldiler.

DEVAMI +
resim yok

FESTİVALİN İKİNCİ GÜNÜNDE YÜKSEK SADAKAT SAHNE ALDI

Samandağ Kalkındırma Derneği ve Akdeniz Kültür ve Dayanışma Derneği’nin işbirliği, Samandağ Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve yerel spons..

DEVAMI +
Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Tuğba Özay Arsuz’a hayran kaldı

Sanatçı Tuğba Özay bir konser programı için geldiği Hatay merkezdeki programının ardından Hatay’ımızın ve bölgenin en gözde turizm merkezlerinden olan Arsuz ilçemize bir ziyaret ge..

DEVAMI +
Faika&Mehmet Çifti evliliğe ilk adım attı

Faika&Mehmet Çifti evliliğe ilk adım attı

Hatay Asi Gazetesi muhabirlerinden Mehmet Bayrak, Şaşmaz Gazetesi çalışanlarından Faika Kaya ile nişanlanarak evliliğe ilk adım attılar.

DEVAMI +