19-03-2018 16:28:00

BAŞKAN NEHİR, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN NEHİR, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, her fırsatta Samandağlı vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.


Bu kapsamda ev ziyaretlerini sürdüren Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Meydan  Mahallesi sakinlerinden Şevki Yalçın  adlı vatandaşın daveti üzerine bir ev ziyareti gerçekleştirdi.

Meydan mahallesi sakinlerinden Şevki Yalçın'ın organizasyonuyla vatandaşlarla sıcak ,samimi bir ortamda buluşan Başkan Nehir hizmetler,sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili değerlendirmede, çeşitli konularda da görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıya katılan Meydan mahallesi sakinlerinin  büyükşehir hizmetleriyle ilgili şikayetleri üzerine başkan Nehir bu konuda büyükşehir yetkililerine ileteceğini söyledi. Takipçisi olacağını dile getirdi.

Vatandaşların Meydan  mahallesi ana cadde yolu ev Meydan ilk ve ortaokulu,Taziye veya çok amaçlı salon,Park   ile ilgili talepleri üzerine söz alan başkan Nehir , konularla ilgili bilgi verdi.

Başkan Nehir,Yetkilerden aldığı bilgiler  çerçevesinde  Meydan ilkolu ve ortaokulunun inşaat çalışmalarının başlayacağını belirtti.Meydan mahallesinde kalıcı hizmetlerin yapılabilmesi için imar planlarının  tamamlanması gerektiğini belirtti. Taziye Salonu ve Çok amaçlı salon yapımı için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. 

Başkan Nehir  toplantıya katılan meydanlı vatandaşlara teşekkür etti .Ev ziyaretlerini sürdüreceğini belirtti.

Meydan Mahallesi muhtarı Erdal Sertel  hane ziyaretinde hazır bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyet duyduklarını ifade eden Meydan mahallesi sakinleri , Başkan Nehir’e teşekkürlerini iletti.

 

 Sosyal Meyda hesaplarında yaptığı paylaşımda Başkan Nehir :”Meydan mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Meydan mahallesi muhtarı sn.Erdal Sertel'in ve meydan halkının katılımıyla gerçekleşen toplantıya ev sahipliği yapan sn.Sevki Yalçın'a teşekkür ederim.Ev ziyaretlerimizi sürdürerek vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber 111 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Hatay'da suç örgütlerine operasyon

Hatay'da suç örgütlerine operasyon

İskenderun’da organize suç örgütlerine yönelik operasyonda gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı

DEVAMI +
Sırtımdaki yük yarıya indi, yüreğim soğudu

Sırtımdaki yük yarıya indi, yüreğim soğudu

Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit düşen Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'in babası Ahmet Gedik: "PKK'lı teröristlerin öldürüldüğünü duyunca çok duygulandım, sanki sırtımdaki yük yarıy..

DEVAMI +
İLK HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

İLK HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Hatay’dan hacca giden vatandaşlardan oluşan ilk hac kafilesi için düzenlenen törenin ardından vatandaşlar kutsal topraklara uğurlandı...

DEVAMI +
BİTİREN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA ZİYARET ETTİ

BİTİREN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA ZİYARET ETTİ

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetleri kapsamında “tespit ve tanıtım” ekibi ile Antakya Belediyesi hizmetlerini vatandaşlarla paylaşman..

DEVAMI +
Çocuk Koruma Çalıştayı başladı

Çocuk Koruma Çalıştayı başladı

Hatay Barosu Çocuk Hakları Komisyonu ve Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği Hatay Ofisi tarafından Av. Şahin Antakyalıoğlu ve Zeynep Mutlu’nun sunumu ile ‘Çocuk Koruma Çalıştayı..

DEVAMI +
Amik Ovası 31 Temmuz'da suya kavuşacak

Amik Ovası 31 Temmuz'da suya kavuşacak

DSİ Kahramanmaraş 20'nci Bölge Müdürü Sadullah Seven: "Şantiyenin bitiş süresi normalde 14 Kasım 2018 idi ancak Hatay'ın su ihtiyacı nedeniyle bunu daha erken aldık. 31 Temmuz itib..

DEVAMI +