19-03-2018 16:28:00

BAŞKAN NEHİR, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN NEHİR, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, her fırsatta Samandağlı vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.


Bu kapsamda ev ziyaretlerini sürdüren Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Meydan  Mahallesi sakinlerinden Şevki Yalçın  adlı vatandaşın daveti üzerine bir ev ziyareti gerçekleştirdi.

Meydan mahallesi sakinlerinden Şevki Yalçın'ın organizasyonuyla vatandaşlarla sıcak ,samimi bir ortamda buluşan Başkan Nehir hizmetler,sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili değerlendirmede, çeşitli konularda da görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıya katılan Meydan mahallesi sakinlerinin  büyükşehir hizmetleriyle ilgili şikayetleri üzerine başkan Nehir bu konuda büyükşehir yetkililerine ileteceğini söyledi. Takipçisi olacağını dile getirdi.

Vatandaşların Meydan  mahallesi ana cadde yolu ev Meydan ilk ve ortaokulu,Taziye veya çok amaçlı salon,Park   ile ilgili talepleri üzerine söz alan başkan Nehir , konularla ilgili bilgi verdi.

Başkan Nehir,Yetkilerden aldığı bilgiler  çerçevesinde  Meydan ilkolu ve ortaokulunun inşaat çalışmalarının başlayacağını belirtti.Meydan mahallesinde kalıcı hizmetlerin yapılabilmesi için imar planlarının  tamamlanması gerektiğini belirtti. Taziye Salonu ve Çok amaçlı salon yapımı için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. 

Başkan Nehir  toplantıya katılan meydanlı vatandaşlara teşekkür etti .Ev ziyaretlerini sürdüreceğini belirtti.

Meydan Mahallesi muhtarı Erdal Sertel  hane ziyaretinde hazır bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyet duyduklarını ifade eden Meydan mahallesi sakinleri , Başkan Nehir’e teşekkürlerini iletti.

 

 Sosyal Meyda hesaplarında yaptığı paylaşımda Başkan Nehir :”Meydan mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Meydan mahallesi muhtarı sn.Erdal Sertel'in ve meydan halkının katılımıyla gerçekleşen toplantıya ev sahipliği yapan sn.Sevki Yalçın'a teşekkür ederim.Ev ziyaretlerimizi sürdürerek vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber 177 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
İHRACAT ORANI YÜZDE 5,9 ARTTI

İHRACAT ORANI YÜZDE 5,9 ARTTI

Ocak ayı dış ticaret istatistiklerini açıklanırken, ihracat oranın yüzde 5,9 arttığı saptanırken, ithalat oranın yüzde 27,2 oranında azaldığı görüldü.

DEVAMI +
Hıncal Uluç farkını yine konuşturdu

Hıncal Uluç farkını yine konuşturdu

Sabah Gazetesinin usta yazarı Hıncal Uluç’un, Galatasaray – Hatayspor ilk maçının ardından yapmış olduğu yorumları doğru çıktı.

DEVAMI +
İSKENDERUN GENELİNDE PARSEL BACA YENİLEMESİ SÜRÜYOR

İSKENDERUN GENELİNDE PARSEL BACA YENİLEMESİ SÜRÜYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), altyapıda oluşan eksikliklerin tamamlanarak bakım onarım çalışmalarının devam ettiğini duyurdu...

DEVAMI +
Ters yönde giden engelli motosikletli kaza yaptı

Ters yönde giden engelli motosikletli kaza yaptı

Defne’de, ters yönde ilerleyen engelli motosiklet sürücüsüyle otomobil çarpıştı, kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

DEVAMI +
Onlarca vatandaş ‘Mehmetçik’ için sokağa indi

Onlarca vatandaş ‘Mehmetçik’ için sokağa indi

Suriye sınırında bulunan birliklere takviye için bir süre önce Hatay'a getirilen askeri araç, ZPT ve Komando Birlikleri, sınıra doğru harekete geçti. Sevkiyatı gören vatandaşlar el..

DEVAMI +
resim yok

Muhasebecilerden Ata’ya çelenk

1-7 Mart Muhasebe haftası nedeniyle Hatay Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasınca çelenk koyma töreni düzenlendi.

DEVAMI +