19-03-2018 16:28:00

BAŞKAN NEHİR, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN NEHİR, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, her fırsatta Samandağlı vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.


Bu kapsamda ev ziyaretlerini sürdüren Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Meydan  Mahallesi sakinlerinden Şevki Yalçın  adlı vatandaşın daveti üzerine bir ev ziyareti gerçekleştirdi.

Meydan mahallesi sakinlerinden Şevki Yalçın'ın organizasyonuyla vatandaşlarla sıcak ,samimi bir ortamda buluşan Başkan Nehir hizmetler,sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili değerlendirmede, çeşitli konularda da görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıya katılan Meydan mahallesi sakinlerinin  büyükşehir hizmetleriyle ilgili şikayetleri üzerine başkan Nehir bu konuda büyükşehir yetkililerine ileteceğini söyledi. Takipçisi olacağını dile getirdi.

Vatandaşların Meydan  mahallesi ana cadde yolu ev Meydan ilk ve ortaokulu,Taziye veya çok amaçlı salon,Park   ile ilgili talepleri üzerine söz alan başkan Nehir , konularla ilgili bilgi verdi.

Başkan Nehir,Yetkilerden aldığı bilgiler  çerçevesinde  Meydan ilkolu ve ortaokulunun inşaat çalışmalarının başlayacağını belirtti.Meydan mahallesinde kalıcı hizmetlerin yapılabilmesi için imar planlarının  tamamlanması gerektiğini belirtti. Taziye Salonu ve Çok amaçlı salon yapımı için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. 

Başkan Nehir  toplantıya katılan meydanlı vatandaşlara teşekkür etti .Ev ziyaretlerini sürdüreceğini belirtti.

Meydan Mahallesi muhtarı Erdal Sertel  hane ziyaretinde hazır bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyet duyduklarını ifade eden Meydan mahallesi sakinleri , Başkan Nehir’e teşekkürlerini iletti.

 

 Sosyal Meyda hesaplarında yaptığı paylaşımda Başkan Nehir :”Meydan mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Meydan mahallesi muhtarı sn.Erdal Sertel'in ve meydan halkının katılımıyla gerçekleşen toplantıya ev sahipliği yapan sn.Sevki Yalçın'a teşekkür ederim.Ev ziyaretlerimizi sürdürerek vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber 127 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
ZEHİRLİ ATIK YOK DENİYOR AMA…

ZEHİRLİ ATIK YOK DENİYOR AMA…

Samandağ’da telef olan balıkların ölüm nedeni belirsizliğini koruyor.

DEVAMI +
“Balık ölümlerinden dolayı endişeliyiz”

“Balık ölümlerinden dolayı endişeliyiz”

Asi Nehri'nin Akdeniz'le buluştuğu yer olan Meydanköy'de telef olan on binlerce balığın ardından Hatay Kent Konseyi, yaşanan balık ölümlerinin nedeni hakkında kamuoyunun bilgilendi..

DEVAMI +
HBB ZABITASI GÖREV BAŞINDA

HBB ZABITASI GÖREV BAŞINDA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı 3. Bölge Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri, kent düzeni ve estetiğinin sağlanması adına caddelerde rutin denetimlerini sürdürüyo..

DEVAMI +
BALIKLAR ŞOK NEDENİYLE ÖLDÜ!

BALIKLAR ŞOK NEDENİYLE ÖLDÜ!

Telef olan on binlerce balığın ardından inceleme başlatıldı.

DEVAMI +
Obüs ve tanklar İdlib sınırında

Obüs ve tanklar İdlib sınırında

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından askeri birliklere takviye olarak gönderilen komandolar ile zırhlı personel taşıyıcı (ZPT), obüs ve tanklar, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine ulaş..

DEVAMI +
Kızlarının eğitimi için engelleri aşıyor

Kızlarının eğitimi için engelleri aşıyor

Küçük yaşta çocuk felci geçirerek yürüme yetisini kaybeden 45 yaşındaki İbrahim Biricik, engeline rağmen her gün akülü aracıyla 2 kızını okula götürüp getiriyor...

DEVAMI +