06-06-2018 12:25:00

HASİAD VE GÜLER’DEN SAHUR BULUŞMASI

HASİAD VE GÜLER’DEN SAHUR BULUŞMASI

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ile Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği, Özsüt Kültür Sanat Meclisi’nde gerçekleşen sahur etkinliğinde bir araya geldi.


Başkan Güler’le beraber Hatay RORO Yöneticilerinin de katılım gösterdiği sahurda konuşan HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, Başkan Güler’in siyasi hayatıyla beraber Hatay ekonomisine ve ekonomik gelişime katkı sağlayacağını dile getirdi. Başkan Alkan açıklamasında, “Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’e siyasi hayatında başarılar diliyoruz. Önümüzde bir seçim süreci var, ülkemiz ve Hatay’ımız adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

GÜLER: HERŞEY OY DEĞİL, BİZ KARDEŞİZ

HASİAD’la beraber sahurda buluşan AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, gerçekleştirdiği ziyaretlerinde yinelediği söz olan “Her şey oy değil, herkesin bakış açısı farklı olabilir. Bizim kardeşlik hukukumuz siyasi partilerin üzerindedir” ifadeleriyle oy için değil Hatay için bir araya geldiklerini savundu. Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği’yle Hatay’ın ekonomik sürecini ve atılması gereken adımları anlatan Başkan Güler, Hatay ekonomisi için ortak adımlar atılması gerektiğini ifade etti. Mehmet BAYRAK

Bu haber 278 defa okunmuştur.

Etiketler:


YORUM YAZIN

Yapılan Yorumlar
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay'da yolcu sayısında artış yaşandı

Hatay Havalimanının 2018 Eylül ayı hava istatistikleri açıklandı.

DEVAMI +
Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık

Güneş enerjisinde 1 milyar dolarlık "verimli" yatırım

Güneş enerjisinde yaklaşık bir milyar dolarlık yatırımla bin megavatlık kapasite kurulmasını hedefleyen Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları (YEKA GES-2) projesinde hücre verimlili..

DEVAMI +
Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Hatay'da silajlık mısır hasadı başladı

Reyhanlı'da kışın hayvanların kaba yem ihtiyacını karşılamak amacıyla ekimi yapılan silajlık mısırın hasadına başlandı.

DEVAMI +
Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Sonbahar Şap Aşılama kampanyası başladı

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından sonbahar Şap aşılama kampanyası başlatıldı.

DEVAMI +
KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

KARAR VERİLDİ: EKMEK 1.25 TL!

Hatay’da birçok zammın ardından ekmek fiyatlarına da zam geldi. Hatay Fırıncılar Odası Başkanı Nasır Bucak, konuyla ilgili Hatay Asi Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. ..

DEVAMI +
İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da bilgilendirme toplantısı

İTSO’da ‘Tehlikeli ve çok tehlikeli Mesleklerde alınması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesinin Belgelendirme süreci’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

DEVAMI +